Radio Opole » Dobre Granie w Radiu Opole » Rozmowy z gośćmi audycji 'Dobre Granie'

Rozmowy z gośćmi audycji "Dobre Granie"

2022-11-28, 17:12

Fabian Filiks z nowym krążkiem, na którym mroczny jazz spotyka się z ambientem

Fabian Filiks z nowym krążkiem, na którym mroczny jazz spotyka się z ambientem
Fabian Filiks to artysta, który nie pozwala swoim słuchaczom na nudę. Kiedy ostatnio gościliśmy go w Dobrym Graniu, promował swoją cyberpunkową twórczość wydaną pod szyldem "Doctor Visor".

Tym razem posłuchamy jego najnowszego wydawnictwa, na którym mroczny jazz spotyka się z ambientem. Wypytamy Fabiana o kulisy powstawania płyty.
2022-11-16, 21:30

Andrzej Szpilman o różnorodnym repertuarze, który tworzył i kultywowaniu dorobku swojego ojca

Andrzej Szpilman o różnorodnym repertuarze, który tworzył i kultywowaniu dorobku swojego ojca
Opolski Bank Talentów to unikatowy program stypendialny dla młodych muzyków. Radio Opole relacjonuje to wyjątkowe wydarzenie. Jednym z prelegentów, który odwiedził stolicę regionu jest Andrzej Szpilman.

Producent i kompozytor pojawił się w audycji "Dobre Granie w Radiu Opole". Porozmawialiśmy o różnorodnym repertuarze, który tworzył na przestrzeni lat i kultywowaniu dorobku swojego ojca.
2022-11-15, 20:15

Kuba Karaś o udziale w Opolskim Banku Talentów oraz nowym albumie, który stworzył z Piotrem Roguckim

Kuba Karaś w "Dobrym Graniu Radia Opole"
Opolski Bank Talentów to unikatowy program stypendialny dla młodych muzyków. Radio Opole relacjonuje to wyjątkowe wydarzenie. Jednym z prelegentów, który odwiedzi stolicę regionu jest Kuba Karaś. Producent pojawił się w audycji "Dobre Granie".
2022-11-03, 03:16

Radio Opole na Soundedit '22

Koncert zespołu Hedone w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Maciej Marciński]
Koncert zespołu Hedone w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Maciej Marciński]
3 listopada rozpoczyna się 14. edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit. Do Łodzi tym razem przyjadą m.in. Leftfield, Barry Adamson, Test Department, Dezerter czy Crime & The City Solution. Dyrektor imprezy Maciej Werk opowiedział o programie tegorocznego święta muzyki.
2022-10-25, 02:42

Super Trio w Dobrym Graniu!

Super Trio [fot. archiwum zespołu]
Super Trio [fot. archiwum zespołu]
Super Trio to skład, który przyprawia fanów gitarowych brzmień o szybsze bicie serca. W skład grupy wchodzą bowiem Marek Raduli, Jerzy Styczyński i Wojciech Hoffman. Liderem i twórcą repertuaru zespołu jest Witek Łukaszewski. Artysta odwiedził nasze studio wraz z perkusistą Mariuszem "Bobkiem" Bobkowskim i wokalistą Piotrkiem Szymczakiem. Rozmowę zaczęliśmy od ewolucji formuły Super Tria.
2022-10-21, 03:14

IVO w Dobrym Graniu!

IVO [fot. archiwum artystki]
IVO [fot. archiwum artystki]
IVO ostatnimi czasy zdecydowanie nie próżnuje. Artystka regularnie dzieli się ze światem premierowymi singlami, które tworzy wraz z producentem St. Elmo. Porozmawialiśmy o różnorodności nowych utworów, inspirowaniu się spotkaniami z fanami na TikToku i wpływie interpretowania hiphopowych klasyków na twórczość IVO.
2022-10-19, 02:54

Hard Rider w Dobrym Graniu!

logo zespołu Hard Rider
logo zespołu Hard Rider
Twórczość Hard Rider przypadnie do gustu wszystkim fanom heavy metalu i hard rocka. Wałbrzyszanie odwiedzili Radio Opole, żeby opowiedzieć o swoich nowych singlach i wydawniczych planach. Porozmawialiśmy o różnorodnych inspiracjach członków zespołu, wracaniu do starych pomysłów i wspólnym aranżowaniu utworów.
2022-10-18, 02:51

Ewa Szlachcic w Dobrym Graniu!

Ewa Szlachcic [fot. Monika Bienik]
Ewa Szlachcic [fot. Monika Bienik]
"Mimoza" to najnowszy singiel Ewy Szlachcic. Piosenka zwiastuje koncepcyjny album, na którym artystka posłuży się symboliką kwiatów w opowiadaniu o różnych odcieniach kobiecości. Porozmawialiśmy o powstawaniu nowego repertuaru.
2022-10-14, 21:27

Północ o "Dziwnym stanie" i innych utworach

Duet Północ o "Dziwnym stanie" i innych swoich utworach
Zespół Północ powinien się spodobać wszystkim fanom poprockowych brzmień. Bielszczanie odwiedzili Radio Opole, żeby zaprezentować swój nowy singiel "Dziwny stan". Rozmawialiśmy o twórczości duetu i wypytaliśmy artystów o ich plany fonograficzne.
1234567

Zobacz także

2022-08-26, godz. 03:08 Michał Wójcik o nowych nagraniach Cinemon Zespół Cinemon przygotowuje się do wydania nowej płyty. Przyszłoroczny album zwiastują single "Flood" i "Supercharged". Gitarzysta i wokalista Michał Wójcik… » więcej 2022-08-26, godz. 02:51 Moon Valley w Dobrym Graniu! Wokalista Michał Golonka opowiedział o debiutanckiej płycie zespołu Moon Valley. Porozmawialiśmy o osobistych tekstach, nieukrywaniu muzycznych inspiracji… » więcej 2022-08-23, godz. 15:34 Zespół Kilka czułości odwiedził audycję ze swoją debiutancką płytą pt. "Mięta" Kiedy w zeszłym roku gościliśmy Annę Kamińską i Emila Smardzewskiego, artyści zapowiadali wspólny zespół - Kilka czułości. Nowo powstała grupa podzieliła… » więcej 2022-08-20, godz. 01:32 Rubens zapowiada długogrający debiut Rubens nie zwalnia tempa. Kilka miesięcy temu artysta podzielił się ze światem debiutancką solową EP-ką "Wynoszę się". W tym roku powinien ukazać się… » więcej 2022-08-19, godz. 20:41 Roman Szczepanek o tegorocznym OPO Festivalu Naszym gościem był Roman Szczepanek. Niestrudzony promotor muzyki zapowiedział tegoroczny OPO Festival. W tym roku Opole odwiedzą m.in. Kevin Morby, Tiberiusb… » więcej 2022-08-17, godz. 21:00 Bartłomiej Mechanik Chyla odwiedził "Dobre Granie" ze swoją nową płytą Bartłomiej Mechanik Chyla na przestrzeni lat występował w popularnych formatach telewizyjnych i współpracował z tak uznanymi artystami jak Michał Gasz… » więcej 2022-08-12, godz. 20:18 Łukasz Skiba o debiutanckiej płycie Ducha Delta Duch Delta to zespół, który ze swadą łączy bluesową estetykę ze współczesnymi inspiracjami. Gitarzysta i wokalista Łukasz Skiba opowiedział o powstawaniu… » więcej 2022-08-12, godz. 19:13 Marta Kruk zapowiada płytę "Meteoryt" Mimo że Marta Kruk jest doświadczoną wokalistką i pedagogiem muzycznym, artystka dopiero niedawno podzieliła się ze światem debiutanckim solowym singlem… » więcej 2022-08-11, godz. 19:19 Dominik Durejko z zespołu IMBIR w "Dobrym Graniu" Odwiedził nas Dominik Durejko z zespołu IMBIR. Twórczość grupy powinna przypaść do gustu wszystkim fanom czarnych brzmień. Posłuchaliśmy debiutanckich… » więcej 2022-08-06, godz. 01:53 Zarzycki w Dobrym Graniu! Zarzycki odwiedził nas tuż po swoim występie na Opole HipHop Festiwal. Artyście towarzyszyła Magdalena Meg Krzemień, która pomaga mu w promowaniu swojej… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »