Radio Opole » Przy rodzinnym stole » Posłuchaj audycji: » 'Robienie zdjęć na ślubach to nie jest żaden…
2024-02-09, 17:17 Autor: oprac. AL

"Robienie zdjęć na ślubach to nie jest żaden dyshonor, a wręcz radość zostawiania komuś miłych wspomnień" - Sławomir Mielnik

[fot. Sławomir Mielnik]
[fot. Sławomir Mielnik]
Tym razem "Przy rodzinnym stole" zasiedliśmy z fotografem Sławomirem Mielnikiem i to już nie pierwszy raz, bo okazuje się, że choć to radio, to o czymś tak obrazowym, jak zdjęcia można w fascynujący sposób opowiadać.
Było zatem m.in. o tym, że "trening czyni mistrza", że "chałtura to brzydkie słowo, ale daje chleb" i że robienie zdjęć na ślubach to nie jest żaden dyshonor, a wręcz radość zostawiania komuś miłych wspomnień. Co lub kogo szczególnie lubi fotografować nasz gość, który temat jest najbliższy jego sercu, czy ma w pamięci zdjęcia, o których wolałby zapomnieć i jak to jest, że czasem staje się... przeźroczystym podczas towarzyszenia parom młodym i ich rodzinom w dniu ślubu? Z której nagrody jest najbardziej dumny? Jakie zdjęcia ma powieszone w swoim domu i dlaczego warto raz do roku siąść i przejrzeć foldery z fotografiami?

Odpowiedzi na te i inne pytania w opowieści Sławomira Mielnika!
Ze Sławomirem Mielnikiem rozmawia Krzysztof Dobrowolski (30.01.2024)
Poniżej przypominamy audycję z 5 grudnia 2023 r., w której Sławomir Mielnik opowiadał o początkach swojej przygody z fotografią.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »