Radio Opole » Loża Ekspertów » Posłuchaj audycji » Młode pokolenie, a biznes - sposoby na odniesienie…
2021-06-26, 10:50 Autor: Dr Bartłomiej Machnik

Młode pokolenie, a biznes – sposoby na odniesienie sukcesu. Rozmowa z Piotrem Kruszyńskim

Piotr Kruszyński
Piotr Kruszyński
Gościem audycji „Loża ekspertów” był Piotr Kruszyński, COO Gepetto, z którym rozmawialiśmy o tym, jak powinna wyglądać prawidłowa ścieżka rozwoju młodego pokolenia, w kontekście wchodzenia w świat biznesu. Odpowiedzieliśmy na pytanie, czy praca w dużych korporacjach międzynarodowych sprzyja zyskaniu doświadczenia, które później może zaprocentować. Gość audycji opowiedział o swojej ścieżce kariery, która doprowadziła go do miana jednego z najmłodszych prezesów w Polsce. W drugiej części gość opowiedział o nowatorskim podejściu do komunikacji w zespole i wytłumaczył czym dla niego jest mentoring odwrócony i jak go wprowadził do firmy, którą zarządzał.
Piotr Kruszyński – ex-CEO PizzaPortal.pl; Mentor Operacyjny Startup Spark
Absolwent International Faculty of Engineering na Politechnice Łódzkiej. Swoją karierę rozpoczął w Deloitte, gdzie przeprowadzał audyty finansowe oraz projekty doradcze dla największych spółek w Polsce. Przez dwa lata pracował w Stanach Zjednoczonych, kierując zespołami audytowymi doradzającymi spółkom z listy Fortune500. Następnie pracował w EY, gdzie koordynował przenoszenie procesów sprawozdawczości finansowej globalnych klientów do centrum usług.

W 2017 roku dołączył do PizzaPortal.pl, obejmując początkowo stanowisko CFO, a następnie CEO. Przeprowadził PizzaPortal.pl przez proces akwizycji – nabycie całości udziałów przez hiszpańskie Glovo za 35 mln EUR. Od połowy 2020 roku wspiera starupy jako Mentor Operacyjny w akceleratorze Startup Spark oraz pełni funkcję COO w Gepetto, gdzie obok sprzedaży e-commerce okularów pracuje nad technologią badania wzroku na odległość.

Zobacz także

2021-09-18, godz. 11:01 Piotr Łysik o inwestycji w awokado jako alternatywnej formie lokowania pieniędzy Gościem audycji „Loża ekspertów” był Piotr Łysik z którym rozmawialiśmy o możliwościach, jakie daje inwestowanie w awokado oraz w inne formy inwestowania… » więcej 2021-09-11, godz. 10:50 Beata Sojda o wykorzystywaniu naturalnych produktów w codziennym funkcjonowaniu Gościem audycji „Loża ekspertów” była Beata Sojda, założycielka marki BeSymbio, z którą rozmawialiśmy o dermodetergentach, które coraz częściej… » więcej 2021-09-04, godz. 11:00 Aleksander Szlachetko o rosnącej w Polsce popularności e-sportu Gościem audycji był Aleksander Szlachetko, dyrektor zarządzający w ESL Gaming Polska, z którym rozmawialiśmy o rosnącej w Polsce popularności e-sportu… » więcej 2021-08-28, godz. 10:50 Dr Elena Pawęta o roli i przesłaniu konferencji TED Gościem audycji „Loża ekspertów” była dr Elena Pawęta, z którą rozmawialiśmy o roli, jaką pełnią konferencje TED. Gość audycji rozwinął szerzej… » więcej 2021-08-21, godz. 10:50 Daniel Janik o tym, czy podejście mentalne jest kluczem do sukcesu? Gościem audycji „Loża ekspertów” był Daniel Janik, trener mentalny i mówca motywacyjny, z którym rozmawialiśmy o roli mentalności i właściwego podejścia… » więcej 2021-08-14, godz. 10:55 Maciej Mazur o elektromobilności, jako sposobie na ochronę środowiska Gościem audycji „Loża ekspertów” był dyrektor zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych, z którym rozmawialiśmy o roli i pozycji elektromobilności… » więcej 2021-08-07, godz. 11:00 Sylwia Kupiec o roli mediów społecznościowych w komunikacji biznesowej Gościem audycji „Loża ekspertów” była Sylwia Kupiec, ekspertka ds.. social media, właścicielka agencji marketingowej, z którą rozmawialiśmy o roli… » więcej 2021-07-31, godz. 11:30 Wojciech Kurzyk o języku polskim i jego ewolucji na przestrzeni lat Gościem audycji „Loża ekspertów” będzie Wojciech Kurzyk, wykładowca akademicki i mentor, z którym porozmawiamy o języku polskim i jego ewolucji na przestrzeni… » więcej 2021-07-24, godz. 10:35 Beata Ignasiak- Projektowanie wnętrz z myślą o przyszłości Gościem audycji „Loża ekspertów” była Beata Ignasiak, wykładowca akademicki i projektantka wnętrz, z którą porozmawialiśmy o roli, jaką pełni właściwe… » więcej 2021-07-17, godz. 10:35 Marcin Andrzejewski o roli wyróżnień w rozwoju firm oraz instytucji Gościem audycji „Loża ekspertów” był Marcin Andrzejewski, Biznesmen, filantrop, założyciel Certyfikacji Krajowej, z którym rozmawialiśmy o roli wyróżnień… » więcej
123
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »