Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 marca 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" nasze tętno przyspieszy za sprawą disco- popowych brzmień doprawionych r&b i soulem. W ostatnim czasie na rynku muzycznym pojawiło sporo nowości singlowych i wydawniczych dlatego z pewnością nie zabraknie ich w naszym programie, ponadto przypomnimy dorobek kilku artystów, którzy po latach przerwy wracają na muzyczne sceny.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu:
agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
13:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY W RADIU OPOLE
Choroba, o której dziś będziemy mówić nie jest zaraźliwa, ale dotyka wielu osób. Z racji tego, że wpływa m.in. na wygląd człowieka, sprawia, że pacjenci nią dotknięci są bardziej narażeni na wykluczenie społeczne i depresję. Dziś w programie porozmawiamy o łuszczycy. Dlaczego skóra choruje? Czy łuszczyca ma wpływ na cały organizm? Jak leczyć łuszczycę? Porozmawiamy o tym z lekarzem dermatologiem.

W drugiej części audycji wczytamy się w skład produktów, które kupujemy w sklepach. A dokładniej poszukamy tam cukru. Jedna ze słuchaczek zmagająca się z cukrzycą przekazała nam, że znalazła cukier jako dodatek nawet w kaszance. Skąd ten wszechobecny cukier? Jaki ma on wpływ na nasze zdrowie? Jak go ograniczyć, kiedy nie potrafimy odmówić sobie czegoś słodkiego? W studiu będziemy gościć dietetyczkę i lekarza internistę.

Do słuchania od 13:00 do 15:00 zaprasza Marzena Śmierciak. Do autorki można napisać tu: marzena.smierciak@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »