Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 stycznia 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W audycji wokalistka i kompozytorka Alicja Janosz opowie o swoim najnowszym singlu „Maleńka”. Artystka podkreśla, że to piosenka napisana z drogi do siebie sprzed lat w formie listu do wewnętrznego dziecka, utkanego ze słów i dźwięków.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 MAGAZYN EKONOMICZNY. Popołudniówka Radia Opole
Po 16:00 nasze studio odwiedzi dr nauk technicznych Paweł Włodarczyk z Uniwersytetu Opolskiego, którego zapytamy o energetykę odnawialną. W parlamencie trwają prace nad zliberalizowaniem przepisów dotyczących budowy turbin wiatrowych. W związku z tym u niektórych powracają obawy o szkodliwość takich rozwiązań. Czy rzeczywiście jest się czego bać i czy jesteśmy sobie w stanie poradzić bez wiatraków? A może powinniśmy sięgnąć po inne sposoby pozyskiwania energii - na przykład przetwarzając... ścieki. Między innymi o to zapytamy naszego gościa w ekonomicznej części programu.

W audycji m.in.:

16:45 Saldo - felieton ekonomiczny (piątki)
  • Cotygodniowe, felietonowe podsumowanie sytuacji gospodarczo-ekonomicznej w regionie, kraju i świecie. Przybliżanie słuchaczom tematyki ekonomicznej, ze wskazaniem jej bezpośredniego wpływu na życie codzienne.
Do słuchania od 16:00 do 17:00 zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można się kontaktować pisząc tu:
daniel.klimczak@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »