Radio Opole » Studio M » Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB » 'Brudne' piosenki zabrzmiały w Studiu M im. SBB…
2024-03-25, 12:18 Autor: Mariusz Majeran

"Brudne" piosenki zabrzmiały w Studiu M im. SBB w Radiu Opole [ZDJĘCIA, TELEDYSK]

Koncert Brudno w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Jędrzej Łuczak]
Koncert Brudno w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Jędrzej Łuczak]
Koncert Brudno w Studiu M im. SBB Radia Opole
Na kolejny koncert do Studia M im. SBB Radio Opole zaprosiło zespół Brudno, czyli projekt muzyczny gitarzysty T.Love Jacka "Perkoza" Perkowskiego. Grupa w Radiu Opole wystąpiła w składzie: Martyna Włodarczyk - śpiew, Tomek Płonka - gitara basowa, na bębnach Maciej Gruszak, na instrumentach klawiszowych Mariusz Nejman.
- Bardzo dobrze nam się grało w studiu z udziałem publiczności, która żywo reagowała - mówi gitarzysta Jacek "Perkoz" Perkowski.

- Bardzo dobrze, odbiór był fajny. Taki był pomysł, żeby robić piosenki, które będą po prostu gdzieś zapadały w pamięć. To jest taki rok pop. Trochę melodyjny, ale przybrudzony brzmieniem. Właśnie dlatego się nazywamy Brudno, bo to świetnie koresponduje, jak gdyby z tym brzmieniem. Bo to są niby ładne piosenki, ale z drugiej strony one są takie trochę nieokrzesane.

Koncert był transmitowany w audycji Rewiry Kultury. Szczegóły kolejnych odsłon koncertowych w Radiu Opole i archiwalne informacje można znaleźć na stronie internetowej Radia Opole w zakładce Studio M.
Jacek Perkoz

Zobacz także

2024-05-17, godz. 08:05 Jarecki Jazz Octet z koncertem w Studiu M już dziś. Nie zabraknie transmisji! Pianista i kompozytor Jan Jarecki postawił sobie za cel napisanie zupełnie nowych utworów na ośmioosobowy zespół, złożony z pięciu instrumentów dętych… » więcej 2024-05-22, godz. 14:19 Michał Bober z zespołem wystąpi w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA I TELEDYSK] Tytuł utworu „To, co było” Michała Bobera z zespołem w Studio M im. SBB. Michał Bober z zespołem wystąpił w legendarnym Studiu M imienia SBB w Radiu… » więcej 2024-04-19, godz. 11:40 Koncert Michała Bobera już dziś w Studiu M. Wejściówek już nie ma, ale będzie transmisja! Muzyka pop z domieszką jazzowych brzmień oraz tanecznych rytmów z elementami retro – taka muzyczna uczta szykuje się 19 kwietnia w Studiu M im. SBB Radia… » więcej 2024-03-08, godz. 14:10 Przebojowy rock z popowymi melodiami zabrzmi 22 marca w Studiu M. Szykujcie się na koncert Brudno! Przebojowy rock z popowymi melodiami, do tego pulsujący bas, surowe w brzmieniu solówki, trochę elektroniki i wyraziste teksty piosenek – taka muzyka zabrzmi… » więcej 2024-03-07, godz. 09:38 Warszawski zespół gospel nagrywał perkusję w Studiu M im. SBB Z Potrzeby Serc to warszawski, chrześcijański zespół gospel, który działa przy Akademickim Kościele św. Anny. Wokaliści i instrumentaliści to muzycy… » więcej 2024-02-27, godz. 10:16 Podróż przez elektroniczne dźwięki. Duet Kępiński Kowalonek w Studiu M [ZDJĘCIA, TELEDYSK] Elektroniczne dźwięki duetu Kępiński/Kowalonek wypełniły Studio M Radia Opole. Na scenie wystąpili Miro Kępiński znany jako kompozytor i producent muzyki… » więcej 2024-02-16, godz. 08:08 43 lata temu ukazała się płyta SBB nagrana w całości w Radiu Opole Piąta płyta SBB w katalogu Polskich Nagrań, pt. "Memento z banalnym tryptykiem", ukazała się 16 lutego 1981 roku, kiedy zespół formalnie już nie istniał… » więcej 2024-02-09, godz. 20:20 Duet Kępiński Kowalonek z koncertem w Studiu M. Będzie transmisja na antenie i stream na stronie Radia Opole! Oryginalny elektroniczny duet stworzony przez wielokrotnie nagrodzonego kompozytowa i producenta muzyki filmowej Mira Kępińskiego oraz kompozytora, autora tekstów… » więcej 2024-02-06, godz. 14:13 "Eksperymentów sporo". Popkultura i publiczność w Studiu M Radia Opole W Studiu M imienia SBB Radia Opole swoje utwory z dwóch poprzednich płyt i premierowe piosenki z nowego krążka, który dopiero się ukaże, zaprezentowała… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »