Radio Opole » Studio M » Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB » Marta Zalewska z zespołem 7 czerwca wystąpi w Studiu…
2022-05-31, 20:20 Autor: Agnieszka Lubczańska

Marta Zalewska z zespołem 7 czerwca wystąpi w Studiu M im. SBB

Marta Zalewska z zespołem 7 czerwca wystąpi w Studiu M im. SBB
Zadebiutowała na 53. KFPP w Opolu piosenką 'Skrzydła' i to był punkt zwrotny. Jako laureatka konkursu Czwórki Polskiego Radia wydała autorski album zatytułowany „Marta Zalewska". Jest wokalistką, kompozytorką, producentką, multiinstrumentalistką i autorką tekstów. 7 czerwca w Studiu M im. SBB Marta Zalewska wystąpi z 4-osobowym zespołem. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety są jeszcze dostępne w sklepie internetowym Radia Opole. Pierwsza godzina wydarzenia będzie transmitowana w audycji "Dobre Granie Radia Opole".
Marta Zalewska ma na koncie występy m.in. na 10. jubileuszowej trasie Męskie Granie 2019 oraz na jednym z największych festiwali muzycznych w Skandynawii - Live At Heart w Szwecji. Była wśród reprezentantów Polski na Canadian Music Week 2020 - największym wydarzeniu muzycznym w Kanadzie. W 2021 objęła kierownictwo muzyczne nad jubileuszowym koncertem z okazji 50-lecia wydania płyty zespołu Dżamble - "Wołanie o słońce nad światem". Współpracowała jako muzyk sesyjny między innymi z Kayah, Julią Pietruchą, Melą Koteluk czy Krystyną Prońko, zespołami muzyki dawnej Ars Nova i Canor Anticus.

W 2022 objęła kierownictwo muzyczne w warszawskim Teatrze Rampa. Jest kompozytorką i producentką muzyczną audiomusicalu "Jestem kim chcesz" oraz audioserialu muzycznego "Ostatni List". Wspólnie z Krzysztofem Pacanem napisała muzykę do spektaklu Muzeum Powstania Warszawskiego "Ostatnia Syrena". Jest kompozytorką i producentką muzyczną ścieżki dźwiękowej do filmu muzycznego "Miasto zarazy". Skomponowała także muzykę do wielu spektakli teatralnych, m.in. do "Biesów/Los Endemoniados" wystawianych w Teatrze im. J. Kochanowskiego w Opolu.

Obecnie przygotowuje drugą autorską płytę. Prowadzi także vloga Zapomniane Polskie Piosenki na YouTube, w którym prezentuje wartościową polską - a nieco zapomnianą muzykę minionych dekad.

Więcej o artystce można przeczytać na jej stronie tu: Marta Zalewska.

Podczas koncertu w Studiu M im. SBB artystce będzie towarzyszył zespół w składzie: Paweł Zalewski (gitara, wokal), Krzysztof Zagajewski (gitara), Maciej Chwała (organy Hammonda, synth, wokal) oraz Przemek Pacan (perkusja, wokal).

Organizatorem koncertu Marty Zalewskiej z zespołem w Studiu M im. SBB jest Radio Opole. Wydarzenie wspiera ZAW STOART.

Przejdź do sklepu i zakup bilet na koncert.

Plakat

Zobacz także

2022-09-09, godz. 21:43 Krzysztof Kobyliński z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA] Wybitny pianista i kompozytor jazzowy Krzysztof Kobyliński wystąpił z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole. To muzyk zorientowany w kierunku jazzu, ale… » więcej 2022-09-09, godz. 14:52 Koncert poświęcony cichym bohaterkom Powstań Śląskich "Niezwykłe Kobiety" – we wtorek zapraszamy na szczególny koncert w Studiu M im. SBB Radia Opole. To artystyczny projekt poświęcony cichym bohaterkom Powstań… » więcej 2022-09-01, godz. 11:33 Krzysztof Kobyliński z koncertem w Radiu Opole Krzysztof Kobyliński, jeden z najczęściej słuchanych w świecie polskich jazzmanów, wystąpi z koncertem piano solo w Studiu M im. SBB Radia Opole. Zapraszamy… » więcej 2022-07-19, godz. 17:03 "Prorok XVII" Marka Latarnika Pędziwiatra z koncertu w Studiu M im. SBB Radia Opole [FILM] Nagranie zostało zarejestrowane podczas koncertu Marka Pędziwiatra w Studiu M im. SBB 27 kwietnia 2022. Utwór "Prorok XVII" nie znalazł się na płycie "Marianna"… » więcej 2022-06-22, godz. 21:21 Zakuka debiutuje płytą „Kukułeczka”! Posłuchaj pochodzących ze Śląska Opolskiego melodii i ludowych tekstów - Tu nic absolutnie nie jest przypadkowe, trzeba posłuchać, bo tu jest duży kawałek naszej historii… - tak o tej płycie mówiła Żaneta Plotnik-Krumpietz… » więcej 2022-06-08, godz. 17:17 Renata Przemyk z zespołem - transmisja koncertu na antenie Radia Opole już we wtorek po 19:00 W jednym z plebiscytów znalazła się w setce najwybitniejszych artystów XX wieku i nie mamy wątpliwości, że jak najbardziej zasłużenie. Renata Przemyk… » więcej 2022-06-08, godz. 11:08 Rock'n'rollowy koncert Marty Zalewskiej w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA] W rock'n'rollową podróż zabrała gości Studia M im. SBB Radia Opole - Marta Zalewska, który wystąpiła na naszej scenie wraz z zespołem. Były nawiązania… » więcej 2022-05-31, godz. 20:20 Marta Zalewska z zespołem 7 czerwca wystąpi w Studiu M im. SBB Zadebiutowała na 53. KFPP w Opolu piosenką 'Skrzydła' i to był punkt zwrotny. Jako laureatka konkursu Czwórki Polskiego Radia wydała autorski album zatytułowany… » więcej 2022-05-28, godz. 20:31 "Pojedynek u Mielcarków" - Magdalena i Krzysztof Krakowscy oraz Krzysztof Nurkiewicz wystąpili w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA… Na scenie Studia M im. SBB odbył się "Pojedynek u Mielcarków". Mogliśmy usłyszeć utwory w wykonaniu Magdaleny i Krzysztof Krakowscy oraz Krzysztof Nurkiewicz… » więcej 2022-05-23, godz. 15:15 Magdalena i Krzysztof Krakowscy oraz Krzysztof Nurkiewicz wystąpią w Studiu M im. SBB - koncert już w sobotę "Pojedynek u Mielcarków", podczas którego wystąpią Magdalena i Krzysztof Krakowscy kontra Krzysztof Nurkiewicz to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »