Radio Opole » Studio M » Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB » Resoraki z koncertem w Studiu M im. SBB już 24 września…
2020-09-18, 10:11 Autor: Justyna Krzyżanowska

Resoraki z koncertem w Studiu M im. SBB już 24 września. Transmisja online o 20:00 – to trzeba zobaczyć!

Resoraki - OBRAZKI W MOJEJ GŁOWIE [źródło: kanał Resoraki / YouTube]
Resoraki to zespół z Wrocławia, który powstał ze wspólnego muzykowania pięciu kumpli. Poszukując indywidualnego stylu muzycznego, nie zważając na przeciwności losu, od ponad czterech lat spotykają się na próbach w każdy środowy wieczór, tworząc autorskie piosenki.
Tworzone przez nich kompozycje mają ambicję być czymś więcej niż prostymi melodyjkami do gwizdania w windzie. Kapela ma na koncie dwie płyty. Pierwszą, pt. „Fragmenty” wydaną w 2019 r. oraz drugą pt. „Widoki”, która miała premierę w czerwcu 2020 r.

Jak podkreślają artyści, każda z piosenek z ich najnowszej płyty jest wynikiem wielomiesięcznych prób, współpracy i uniesień pięciu muzyków, którzy pomimo różnorodnych wpływów muzycznych i charakterów, starają się znaleźć unikalny mianownik, aby razem czerpać przyjemność ze wspólnego grania. Warto dodać, że każdy utwór jest odrębną, pieczołowicie przygotowaną i zagraną opowieścią. Słuchając ich utworów można zauważyć wielokrotne zmiany stylu i nastroju.

Zespół grający alternatywny pop już niedługo odwiedzi Radio Opole, a stanie się to w czwartek 24 września w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Wydarzenie będzie w całości transmitowane na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym radia.

W dniu koncertu zespół zawita po 17:00 do audycji "Dobre Granie". Kto nie będzie mógł tego dnia koncertu obejrzeć, będzie miał jeszcze go posłuchać. Wrócimy do tego wydarzenia w audycji "Twoja Muzyka" w sobotę 3 października.

24 września br. o godz. 20:00 w Studiu M im. SBB zespół wystąpi w składzie: Ireneusz Mierzejewski – gitara elektryczna, Jędrzej Nawara – voc i klawisze, Piotr Romanowski – bębny, Iwar Romanek – mandolina i gitara akustyczna i Tomasz Sikorski – gitara basowa.

Więcej informacji na temat zespołu można znaleźć na ich stronie na Facebooku. Twórczości kapeli można natomiast posłuchać tutaj.

Koncert zespołu Resoraki w Studiu M im. SBB organizuje Radio Opole.

Zobacz także

2020-11-15, godz. 00:14 Od pół wieku "szukają, burzą i budują". Grupa SBB świętuje 50-lecie w Radiu Opole w Studiu M ich imienia [KONCERT… To wieczór pełen wspomnień, emocji i muzycznych podróży. Za nami panel dyskusyjny pod hasłem „Szukaj, burz i buduj”, poświęcony historii zespołu SBB… » więcej 2020-11-02, godz. 16:10 Koncert "50-lecie SBB. Wolność z nami!" już 14 listopada W sobotę 14 listopada w Studiu M im. SBB odbędzie się jubileuszowy koncert patronów muzycznego studia Radia Opole, legendarnej grupy SBB. Koncert pt. „50-lecie… » więcej 2020-10-20, godz. 10:53 Bluesowe klimaty w Studiu M im. SBB. Mizia & Mizia Blues Band tym koncertem uczczą 20-lecie zespołu KONCERT ODWOŁAN… AKTUALIZACJA: Planowany na 29 października koncert w Studiu M im. SBB nie odbędzie się w tym terminie. O nowej dacie koncertu poinformujemy wkrótce. Wrocławski… » więcej 2020-10-15, godz. 23:08 Pełne spektrum emocji i stylów muzycznych. Hengelo w Studiu M Radia Opole [FILM, ZDJĘCIA] Pełne spektrum emocji i stylów muzycznych. Zespół Hengelo dał pokaz wirtuozerii i dobrego smaku. Zobacz transmisję wideo i zdjęcia z koncertu w Studiu M… » więcej 2020-10-09, godz. 17:13 Halina Mlynkova w Radiu Opole! [FILM, ZDJĘCIA] Nastrojowe spotkanie w Studiu M im. SBB. Radio Opole odwiedziła Halina Mlynkova. Rozmowa z artystką, przeprowadzona przez Magdalenę Szybińską, odbyła się… » więcej 2020-10-05, godz. 14:21 Hengelo z koncertem w Studiu M im. SBB - zobacz transmisję! Oryginalne brzmienia gitar, wielowarstwowe partie syntezatorów i unikatowa barwa wokalu – w czwartek 15 października w Studiu M im. SBB wystąpi zespół Hengelo… » więcej 2020-09-24, godz. 22:58 Resoraki w Studiu M im. SBB Radia Opole [FILM, GALERIA ZDJĘĆ] Pochodzący z Wrocławia zespół Resoraki wystąpił w legendarnym Studiu M imienia SBB w Radiu Opole. Grupa zaprezentowała materiał ze swoich dwóch płyt… » więcej 2020-09-18, godz. 10:11 Resoraki z koncertem w Studiu M im. SBB już 24 września. Transmisja online o 20:00 – to trzeba zobaczyć! Resoraki to zespół z Wrocławia, który powstał ze wspólnego muzykowania pięciu kumpli. Poszukując indywidualnego stylu muzycznego, nie zważając na przeciwności… » więcej 2020-09-13, godz. 18:43 „Pieśni Powstań Śląskich” w wykonaniu Grzegorza Płonki wybrzmiały w Studiu M. im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA] Przybliżyć wydarzenia i atmosferę lat 1919-1921 - taki cel przyświecał koncertowi „Pieśni Powstań Śląskich” w wykonaniu barda śląskiego Grzegorza… » więcej 2020-09-10, godz. 21:05 Szymon Pejski przedpremierowo w Studiu M im. SBB Radia Opole [FILM, ZDJĘCIA] Szymon Pejski zaśpiewał w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole. Artysta zaprezentował materiał ze swojej najnowszej płyty, która ukaże się w piątek… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »