Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-25, 16:09 Autor: materiały organizatora /oprac. AL

Koncert "Opole śpiewa dzieciom" w PSP nr 5

Koncert "Opole śpiewa dzieciom" już 2 czerwca w PSP nr 5 [fot. https://pixabay.com/pl]
Koncert "Opole śpiewa dzieciom" już 2 czerwca w PSP nr 5 [fot. https://pixabay.com/pl]
"Opole śpiewa dzieciom" pod takim tytułem w piątek 2 czerwca w Auli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Opolu odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie "Opolszczyzna śpiewa" koncert. Na scenie wystąpi około 100 młodych śpiewaków. Wśród nich będą również ukraińscy uczniowie z opolskich szkół. Początek o godz. 17:30.
Wydarzenie jest muzyczną kontynuacją Międzynarodowego Dnia Dziecka i ma na celu pomoc w integracji uczniów opolskich szkół z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Do udziału w koncercie zaproszono grupy muzyczne działające przy Fundacji L`arche i Stowarzyszeniu TRISO. W programie znajdą się piosenki dziecięce, których tematyką są ważne ogólnoludzkie wartości. Koncert skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej z Opola. Wezmą w nim udział szkolne chóry i zespoły wokalne.

Radio Opole koncert "Opole śpiewa dzieciom" objęło patronatem medialnym.
Plakat koncertu Opole śpiewa dzieciom

Zobacz także

2023-09-19, godz. 15:30, Patronaty - polecamy „Nasz Mundial” w Lewinie Brzeskim już w środę Turniej piłki nożnej „Nasz Mundial” to wydarzenie, na które zaprasza w najbliższa środę (20.09) Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych 'Pomóżmy Im'. Turniej rozegrany zostanie na stadionie Klubu Sportowego LZS Olimpia… » więcej 2023-09-19, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Gala konkursu Opolska Nagroda Jakości Już w najbliższy piątek (22.09) poznamy tegorocznych laureatów XX edycji konkursu Opolska Nagroda Jakości. Gala rozpocznie się o godz. 18:00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich… » więcej 2023-09-18, godz. 15:25, Patronaty - polecamy XVII Nyski Festiwal Nauki od środy do czwartku w PANS w Nysie To gratka dla wszystkich zafascynowanych ciekawostkami naukowymi. Już po raz 17. Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie zaprezentuje swój potencjał w ramach Nyskiego Festiwalu Nauki. Festiwal tradycyjnie potrawa dwa dni. Rozpocznie… » więcej 2023-09-18, godz. 14:51, Patronaty - polecamy Naucz się malarstwa w Muzeum Śląska Opolskiego Jeśli ktoś chciałby rozpocząć swoją przygodę z malarstwem, to propozycja dla niego! W Muzeum Śląska Opolskiego ruszają zajęcia z cyklu warsztatów malarstwa akwarelowego. Pierwsze zajęcia już w czwartek (21.09) dotyczyć będą… » więcej 2023-09-18, godz. 09:49, Patronaty - polecamy III Ogólnopolski Przegląd Piosenki Osób Niewidomych To wyjątkowy konkurs muzyczny, bo biorą w nim udział wokaliści/wokalistki niewidome i słabo widzące z całego kraju. Koncert finałowy przeglądu odbędzie się w najbliższą środę (20.09) w Filharmonii Opolskiej. W koncercie finałowym… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »