Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-04-06, 16:35 Autor: Agnieszka Lubczańska

Stwórz film czasów zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"!

Stwórz film czasu zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"! [fot. https://pixabay.com/pl/illustrations/r%C4%99ce-smartphone-kino-strip-film-1167613/]
Stwórz film czasu zarazy, weź udział w konkursie "Covideo"! [fot. https://pixabay.com/pl/illustrations/r%C4%99ce-smartphone-kino-strip-film-1167613/]
Konkurs na twórcze nagranie wideo z czasów zarazy ogłosił Prudnicki Ośrodek Kultury. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 maja.

Pracą konkursową może być: nagranie utworu muzycznego, wokalnego, instrumentalnego, animacja, krasomówstwo, stand-up, skecz lub inna forma kreatywności. Do rejestracji nagrań można użyć: telefonu, smartfonu, tabletu, kamerki, itp. Długość pracy nie może przekraczać 10 minut. Film musi być nagrany w formacie MP4,MOV lub AVI. Materiał może być nagrany zarówno w pionie, jak i w poziomie. Minimalna wymagana rozdzielczość to 720p.


W konkursie może wziąć udział każdy, wystarczy do 15 maja przesłać pracę konkursową wraz z kartą zgłoszenia oraz niezbędnymi zgodami do Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku na adres mailowy: konkurs@pok-prudnik.pl (za pośrednictwem dysków internetowych umożliwiających przesyłanie i udostępnianie plików, np.: www.wetransfer.com). Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę. Filmy zgłaszane do konkursu nie mogą być wcześniej publikowane w Internecie lub innym medium oraz nie mogą być przedstawiane w żadnym innym konkursie.


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej oraz fanpage`u Prudnickiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku najpóźniej 6 czerwca. Prace konkursowe zostaną ocenione w trzech kategoriach:

  • NAJLEPSZY WYKON,
  • SUPER KREATOR,
  • NALEPSZE EFEKTY SPECJALNE.

Dla laureatów przewidziano: Live Session w sali kinowej Prudnickiego Ośrodka Kultury, sesję nagraniową w studiu nagrań Prudnickiego Ośrodka Kultury, sesję fotograficzną w Prudnickiego Ośrodka Kultury, vouchery do kina Diana.


Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie Prudnickiego Ośrodka Kultury, tam także dostępny jest formularz zgłoszeniowy do konkursu - przejdź na stronę z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym.

Organizatorem konkursu jest Prudnicki Ośrodek Kultury i Biblioteki Publicznej w Prudniku. Radio Opole jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Konkursie on-line na twórcze wideo z czasów zarazy ogłosił Prudnicki Ośrodek Kultury. Zgłoszenia prac można przesyłać do 15 maja

Zobacz także

2021-05-27, godz. 16:07, Patronaty - polecamy Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola - Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! - tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek… » więcej 2021-05-27, godz. 13:52, Patronaty - polecamy XI Bieg Koziołków już w sobotę W sobotę (29.05) już po raz jedenasty ulicami Kędzierzyna-Koźla odbędzie się Bieg Koziołków. Będą utrudnienia w ruchu i objazdy dla zmotoryzowanych. Na czas zawodów ulice, na których będą ścigać się biegacze zostaną całkowicie… » więcej 2021-05-27, godz. 12:02, Patronaty - polecamy XIV Spotkanie Znajomych Podróżników od piątku do soboty Już w najbliższy piątek (28.05) rozpocznie się dwudniowe Spotkanie Znajomych Podróżników. W wydarzeniu będzie można uczestniczyć zarówno osobiście w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku, jak i on-line… » więcej 2021-05-27, godz. 10:07, Patronaty - polecamy Na inaugurację nowych wypraw questowych zaprasza GOKSiR w Pokoju Powstały dwie gry terenowe ukazujące dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz tradycje gminy Pokój. Quest, czyli edukacyjna gra terenowa, która łączy w sobie elementy zabawy i nauki, poszukiwań skarbu i radości odkrywania ma dwie odsłony:… » więcej 2021-05-26, godz. 14:59, Patronaty - polecamy Filharmonia Opolska zaprasza na pierwszy koncert z udziałem publiczność Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią Filharmonia Opolska zaprasza na pierwszy koncert z udziałem publiczności. Już w tę sobotę (29.05) Orkiestrę Filharmonii Opolskiej poprowadzi świeżo upieczona dyplomatka Akademii Muzycznej… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »