Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-12-04, 15:46 Autor: Agnieszka Lubczańska

Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki - wirtualne konkursy przez całą niedzielę!

Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu [fot. Daniel Klimczak]
Muzeum Polskiej Piosenki w najbliższą niedzielę (06.12) zaprasza do udziału w mikołajkowych konkursach, które od rana do wieczora co godzinę będą prezentowane na profilu facebookowym muzeum.
Zagadki będą związane z tytułami piosenek, przede wszystkim dziecięcych i młodzieżowych. Trzeba będzie taki tytuł odgadnąć. Pytanie będzie podawane na profilu facebookowym muzeum co godzinę, od rana do wieczora.

Przejdź na profil facebookowy MPP w Opolu.

Do wygranie będzie m.in. limitowane wyjątkowe muzyczne pudełko „Słuchanki i Śpiewanki”, czyli zestaw 13 najpiękniejszych dziecięcych przebojów wydany przez Muzeum Polskiej Piosenki, zawierający także podkłady do śpiewania i komplet ilustrowanych kart z tekstami piosenek, czyli idealny zestaw do rodzinnego karaoke.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez muzeum.

Mikołajki w Muzeum Polskiej Piosenki - weź udział w wirtualnych konkursach!

Zobacz także

2021-03-08, godz. 13:09, Patronaty - polecamy Tydzień Języka Francuskiego i Krajów Frankofońskich Wystawa, dyktando, wykład, projekcje filmów, a dodatkowo - spotkanie z piosenką francuską - tak w skrócie wygląda Tydzień Języka Francuskiego i Krajów Frankofońskich, na który od 13 marca zaprasza Biblioteka Obcojęzyczna WBP w… » więcej 2021-03-08, godz. 10:49, Patronaty - polecamy Spotkanie z autorką reportażu o pierwszych kobietach, które zasiadły w sejmowych ławach „Nie mają swoich ulic, nie mają pomników, nie uczy się o nich w szkołach. Kim były posełki, o co walczyły i jaki poniosły koszt tej walki?” - czytamy o reportażu historycznym „Posełki. Osiem pierwszych kobiet”, który ukazał… » więcej 2021-03-02, godz. 17:03, Patronaty - polecamy II Krajowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Mini-Debiuty” – zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja [AKTUALIZACJA] Przed nami druga edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Mini-Debiuty”. Po raz kolejny organizatorzy liczą na zaangażowanie uzdolnionych dzieci przy współudziale rodziców, dziadków i nauczycieli. » więcej 2021-03-02, godz. 10:23, Patronaty - polecamy 21. Wiosna Austriacka rozpoczęta! Otwarciem wystawy “Wiedeńczycy z Galicji” rozpoczęła się 21. Wiosna Austriacka w Opolu. To pierwsze - i póki co jedyne - prezentowane wydarzenie na żywo. Kolejne spotkania w marcu i kwietniu odbędą się w formie zdalnej. Szczegółowy… » więcej 2021-03-01, godz. 13:51, Patronaty - polecamy Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny 2020 wybrany! Już po raz piąty TVP3 Opole zorganizowało plebiscyt Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny. Tym razem o zwycięstwo rywalizowało 25 bramek zdobytych w 2020 roku, które dostały się do finału. Łącznie oddano ponad 780 głosów. Jak co roku… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »