Radio Opole » Kraj i świat
2024-04-12, 16:30 Autor: PAP

Eminem zaprasza swoich superfanów do udziału w jego filmie dokumentalnym

W lutym media obiegła informacja, że Eminem będzie współproducentem filmu dokumentalnego „Stans”, poświęconego zjawisku, czasem wręcz obsesyjnych, superfanów. Najwyraźniej projekt wkroczył w kolejny etap realizacji, bowiem poszukiwani są zagorzali fani rapera z Detroit, chętni wziąć udział w dokumencie. Na platformie X pojawiło się ogłoszenie zachęcające do udziału w castingu.

Jako jedna z największych gwiazd hip-hopowej sceny, Eminem wielokrotnie miał do czynienia z oddanymi fanami, czasem wręcz może nawet obsesyjnymi. Zresztą w 2000 roku poświęcił temu zjawisku swój przebój „Stan”. W tym roku raper zamierza jeszcze bliżej przyjrzeć się postaciom superfanów. A to wszystko za sprawą dokumentu „Stans”, którego będzie współproducentem. Film w reżyserii Stevena Leckarta ma przyjrzeć się zjawisku superfanów - osób całkowicie oddanych swojemu idolowi, nierzadko utożsamiających się z jego życiorysem. Te skomplikowane relacje mają zostać opowiedziane przez pryzmat Eminema i jego oddanych słuchaczy.


I to właśnie do nich skierowane było niedawne ogłoszenie opublikowane przez rapera na platformie X. Ci mają szansę wystąpić w jego nowej produkcji i opowiedzieć przed kamerą swoją historię, której nieodłącznym elementem jest muzyka Eminema.


Do wpisu dołączono link przekierowujący zainteresowanych do kwestionariusza, w którym zawarto 22 pytania. Chętni muszą odpowiedzieć m.in.: czy muzyka rapera pomogła im w trudnych życiowych momentach, czy w jego osobistej historii odnajdują skrawki własnego życiorysu, jakie są ich ulubione przeboje Eminema i kiedy po raz pierwszy zetknęli się z jego twórczością. Do kwestionariusza należy dołączyć swoje zdjęcie i minutowe nagranie, w którym kandydaci na filmowych Stanów wyjaśniają, dlaczego są największym fanem Eminema. (PAP Life)


mdn/ag/


Kraj i świat

2024-05-24, godz. 12:50 Dolnośląskie/ Piotr Fitowski (TD) chce stworzenia funduszu unijnego na ochronę zabytków Kandydat w wyborach do PE Piotr Fitowski (Trzecia Droga) zadeklarował, że chce dążyć do powstania funduszu unijnego na wsparcie dziedzictwa kulturowego. Jego… » więcej 2024-05-24, godz. 12:50 Archeolodzy: Poganie znad Bałtyku kupowali konie w Skandynawii, by składać je w ofierze Bałtyjskie plemiona pogańskie składały ofiary z koni sprowadzanych od schrystianizowanych mieszkańców Skandynawii - wynika z międzynarodowych badań, w… » więcej 2024-05-24, godz. 12:50 Ukraina/ Szef parlamentu: rozpoczynamy rozmowy z Polską ws. porozumienia o gwarancjach bezpieczeństwa (krótka) Ukraina i Polska rozpoczynają rozmowy dotyczące dwustronnego porozumienia o gwarancjach bezpieczeństwa - ogłosił w piątek przewodniczący Rady Najwyższej… » więcej 2024-05-24, godz. 12:40 Mary Kay przyznaje stypendia naukowe pięciorgu przyszłym młodym naukowcom podczas Międzynarodowych Targów Nauki i… DALLAS--(BUSINESS WIRE)-- Mary Kay Inc., firma nieustannie wspierająca edukację w dziedzinach STEM oraz młodzież podążającą za marzeniami, przyznała… » więcej 2024-05-24, godz. 12:30 Sportowa rewolucja - dla każdego, bezpłatnie i lokalnie. Program Aktywna Szkoła wchodzi w kolejną fazę realizacji… 46% szkół i 93,8% orlików oraz innych obiektów sportowych, zakładanych w założeniach projektu, zgłosiło się do udziału w programie Aktywna Szkoła realizowanym… » więcej 2024-05-24, godz. 12:30 Biejat: Lewica w europarlamencie chce zabiegać o bezpieczne i godne życie seniorów W europarlamencie Lewica chce zabiegać o bezpieczne i godne życie seniorów: dostęp do leków, a także kultury czy podróży - mówiła w piątek w Białymstoku… » więcej 2024-05-24, godz. 12:30 Orlen rekrutuje studentów i absolwentów uczelni na letnie, płatne praktyki Orlen rozpoczął rekrutację do programu letnich, płatnych praktyk dla studentów i absolwentów uczelni wyższych. Przygotowano 25 miejsc. Jak podał w piątek… » więcej 2024-05-24, godz. 12:30 Wiceminister Niemczycki: UE musi ograniczyć biurokrację i odciążyć europejskie firmy Wiceminister rozwoju i technologii Ignacy Niemczycki uważa, że UE musi ograniczyć biurokrację, uprościć przepisy dotyczące gospodarki i odciążyć europejskie… » więcej 2024-05-24, godz. 12:30 Piłkarski weekend w Europie - finały Pucharów Anglii, Niemiec i Francji (zapowiedź) Na zakończenie krajowych rozgrywek piłkarskich w Europie w najbliższy weekend w Anglii, Niemczech i Francji odbędą się finały Pucharów, natomiast w Hiszpanii… » więcej 2024-05-24, godz. 12:30 RCB wydało ostrzeżenia dla 7 województw o burzach i intensywnych opadach; obecnie silne burze trwają na południu kraju… Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed burzami oraz intensywnymi opadami deszczu i gradu. Mieszkańcom woj. śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »