Radio Opole » Kraj i świat
2024-02-29, 09:10 Autor: PAP

Kryptowaluty łatwe jak nigdy wcześniej: trendy dla użytkowników WhiteBIT w Polsce (MediaRoom)

WhiteBIT stoi wysoko jako jedna z największych giełd kryptowalutowych w Europie, obsługując zróżnicowaną społeczność ponad 4 milionów użytkowników na całym świecie. Posiadając prestiżowy rating AAA w dziedzinie cyberbezpieczeństwa na platformie CER.live, WhiteBIT umocnił swoją pozycję jako bezpieczna i godna zaufania platforma oferująca nowoczesne rozwiązania dla entuzjastów technologii blockchain i kryptowalut. W zmieniającym się krajobrazie roku 2024 WhiteBIT nadal prezentuje kuszące możliwości dla swoich użytkowników, zwłaszcza w Polsce.

Handel Parami z Polskim Złotym


WhiteBIT uznaje znaczenie dostępności regionalnej, i w 2024 roku, użytkownicy w Polsce mogą korzystać z par handlowych denominowanych w polskich złotych. Pary takie jak USDT/PLN, ETH/PLN oraz BTC/PLN zapewniają płynne doświadczenie handlowe, ułatwiając transakcje z narodową walutą.


Funkcjonalność subkonta


Jedną z najbardziej innowacyjnych cech wprowadzonych przez WhiteBIT jest możliwość tworzenia subkonta obok konta głównego. Ta innowacyjna funkcja otwiera nowe możliwości zarządzania inwestycjami w sposób efektywny. Użytkownicy mogą dodać do swojego profilu do 3 podkonta, łatwo organizując i realizując multiple strategie handlowe. Ten podejście zapewnia bezpieczeństwo ustawień i środków głównego konta, jednocześnie umożliwiając eksperymentowanie z różnymi strategiami handlowymi w oddzielnych kontach. To strategiczny ruch mający na celu dywersyfikację portfeli i eksplorację nowych strategii rynkowych bez ryzykowania głównych inwestycji.


Możliwości Wymiany Kryptowalut


WhiteBIT dodatkowo umożliwia użytkownikom w Polsce szybkie i płynne wymiany kryptowalut. Czy to konwertowanie złotych, dolarów, euro, czy innych walut narodowych na preferowany cyfrowy aktyw, czy przeprowadzanie wymiany wstecznej, platforma zapewnia przyjazny użytkownikowi interfejs do tych transakcji. Ta elastyczność przyczynia się do kompleksowego doświadczenia handlowego, akomodując różne preferencje i potrzeby.


Zalety Programu Poleceń


WhiteBIT rozszerza swoje podejście skoncentrowane na użytkowniku z korzystnym programem poleceń. Użytkownicy mogą wykorzystać swój unikalny link polecający, aby zaprosić innych do dołączenia do giełdy. W zamian mogą zdobyć nawet do 50% opłat handlowych, które zapłacą zaproszeni użytkownicy podczas swoich działań handlowych. Ten bodziec promuje nie tylko wzrost społeczności, ale także nagradza użytkowników za ich rolę w rozwijaniu ekosystemu WhiteBIT.


Podsumowując, oferty WhiteBIT w 2024 roku dla użytkowników w Polsce odzwierciedlają zaangażowanie w dostępność, innowację i satysfakcję użytkowników. Dzięki funkcjom takim jak pary handlowe z polskim złotym funkcjonalność subkonta, efektywne wymiany kryptowalut oraz lukratywny program poleceń, WhiteBIT pozostaje na czele dostarczania różnorodnych i korzystnych możliwości w ciągle zmieniającym się krajobrazie kryptowalutowym.


WhiteBIT to jedna z największych europejskich scentralizowanych giełd kryptowalut założona w 2018 roku. Giełda oferuje ponad 350 par handlowych, ponad 270 aktywów cyfrowych i 10 walut państwowych. Firma jest oficjalnym partnerem FC Barcelona i FACEIT. Celem WhiteBIT jest masowe wdrożenie technologii blockchain na całym świecie.


Źródło informacji: WhiteBIT


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2024-04-17, godz. 16:40 Ogłoszono program 44. Warszawskich Spotkań Teatralnych (krótka) 'Pewnego długiego dnia' w reż. Luka Percevala, 'Genialną przyjaciółkę' w reż. Eweliny Marciniak oraz „Nocnego portiera. Doświadczenie' w insc. Seba Majewskiego… » więcej 2024-04-17, godz. 16:40 Prognoza pogody na 18 i 19 kwietnia Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, nad Europą będą dominować niże, tylko zachodnia część kontynentu będzie pod wpływem wyżu znad… » więcej 2024-04-17, godz. 16:40 Stoltenberg: w piątek zbierze się Rada NATO-Ukraina Sekretarz generalny Sojuszu Północnoatlantyckiego Jens Stoltenberg zapowiedział we wtorek, że w piątek zbierze się Rada NATO-Ukraina, która zajmie się… » więcej 2024-04-17, godz. 16:40 Japonia/ Liczba turystów w okresie kwitnienia wiśni wzrosła o rekordowe 69,5 proc. Kwitnące wiśnie oraz Święta Wielkanocne sprawiły, że w marcu Japonię odwiedziła rekordowa liczba ponad 3,08 mln turystów - poinformowała w środę Japońska… » więcej 2024-04-17, godz. 16:30 Liderzy Trzeciej Drogi: nie ma prywatnych spotkań głowy państwa Nie ma prywatnych spotkań głowy państwa, każde spotkanie ma znaczenie, szczególnie na arenie międzynarodowej - powiedział w środę wicepremier, szef MON… » więcej 2024-04-17, godz. 16:30 Ekstraklasa piłkarska – trener Radomiaka: najważniejsze spotkanie dla naszych kibiców 'Dobrze zdajemy sobie sprawę, że jest to najważniejsze spotkanie dla naszych kibiców' - powiedział Maciej Kędziorek, trener piłkarzy Radomiaka przed piątkowym… » więcej 2024-04-17, godz. 16:30 Przewodnicząca KRS: przyjęta w zeszłym tygodniu nowelizacja dot. KRS formą prowokacji wobec prezydenta Przewodnicząca Krajowej Rady Sądownictwa Dagmara Pawełczyk-Woicka uważa, że uchwalona w ubiegły piątek nowelizacja ustawy o KRS jest formą prowokacji wobec… » więcej 2024-04-17, godz. 16:30 UE/ Przywódcy na szczycie omówią raport Enrico Letty na temat wspólnego rynku Euroobligacje jako sposób finansowania wydatków obronnych, przekazywanie części pomocy publicznej na wspólne inwestycje i integracja rynków usług finansowych… » więcej 2024-04-17, godz. 16:20 "Le Monde": Samoloty bojowe Rafale są najlepiej sprzedającym się rodzajem uzbrojenia Sukces myśliwców wielozadaniowych Rafale, które w 2022 r. stanowiły 78 proc. eksportu francuskiej zbrojeniówki, jest na tyle duży, że rząd chcą go powtórzyć… » więcej 2024-04-17, godz. 16:20 Kraków/ „Złote runo – sztuka Gruzji” – nowa, duża wystawa w Muzeum Narodowym Pierwsza tak wszechstronna w Europie, wyjątkowa pod każdym względem - tak twórcy opisują ekspozycję „Złote runo - sztuka Gruzji” w Muzeum Narodowym… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »