Radio Opole » Kraj i świat
2023-06-06, 08:30 Autor: PAP

B.Nowacka (KO): jesteśmy w stanie przyjąć na listy Hołownię i Kosiniaka-Kamysza

Życzę sukcesu liderom Polski 2050 i PSL Szymonowi Hołowni i Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi - mówiła w Radiu Zet posłanka Koalicji Obywatelskiej Barbara Nowacka. Jak im się nie uda i uznają, że chcą z nami, to jesteśmy w stanie ich przyjąć. Cały czas to proponujemy - podkreśliła.

Posłanka KO podkreśliła, że życzy sukcesu liderom Polski 2050 i PSL Szymonowi Hołowni i Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi. "Dzisiaj widać, że opozycja, ludzie, nie politycy, potrzebują tej jedności. Co zrobią z tym pan Kosiniak-Kamysz z panem Hołownią? Szczerze mówiąc, to ich sprawa. Trzymam za nich kciuki. Mam nadzieję, że uda im się osiągnąć wymarzony sukces i cel" – stwierdziła.


"Mam też nadzieję, że będą pracować tak ciężko jak my, że ich wyborcy nie będą od nich odpływać i będą jeszcze w stanie przekonywać ludzi, którzy są dzisiaj niezdecydowani, którzy mają wątpliwości i chcieliby zagłosować na kogoś innego, ale znacznie bardziej konserwatywnego niż Koalicja Obywatelska" – dodała Nowacka.


Zapewniła też, że KO jest w stanie przyjąć na swoje listy polityków PSL i Polski 2050.


"Jak im się nie uda i uznają, że jednak chcą z nami, to naprawdę jesteśmy w stanie ich przyjąć. Cały czas to proponujemy. Oddamy nasze miejsca, co im się żywnie podoba, byleby to było skuteczne" – podkreśliła posłanka KO. (PAP)


Autorka: Delfina Al Shehabi


del/ par/


Kraj i świat

2023-09-29, godz. 19:30 Finlandia/ Media: przy granicy z Rosją wojsko zawarło umowy z właścicielami terenów; będzie płacić za możliwość… Dziesiątki właścicieli nieruchomości położonych wzdłuż wschodniej granicy Finlandii zawarło umowy z siłami zbrojnymi tego kraju. W zamian za pieniężną… » więcej 2023-09-29, godz. 19:30 Straż Graniczna o piątkowej publikacji "GW": to kolejna odsłona ataku na polskich funkcjonariuszy i podważanie zasadności… To kolejna odsłona ataku na polskich funkcjonariuszy i podważanie zasadności budowy zapory na granicy polsko-białoruskiej. To szczególnie niebezpieczna narracja… » więcej 2023-09-29, godz. 19:30 Premier: luka vatowska za czasów PO wynosiła 262 mld zł Luka vatowska za czasów PO wynosiła 262 mld zł; to siedem albo osiem tysięcy szkół lub ponad 5 tys. kilometrów dróg ekspresowych i autostrad - mówił… » więcej 2023-09-29, godz. 19:20 Mazowieckie/ Koniec utrudnień na dk 7 pod Płońskiem, gdzie auto z 5-osobową rodziną z Ukrainy uderzyło w barierki Nie ma już utrudnień w ruchu pojazdów na drodze krajowej nr 7 w rejonie Płońska, gdzie w piątek po południu osobowo-dostawcze renault, którym podróżowała… » więcej 2023-09-29, godz. 19:20 Francja/ Najbogatszy Francuz i rosyjski oligarcha objęci wstępnym dochodzeniem w sprawie prania pieniędzy Najbogatszy Francuz i właściciel koncernu dóbr luksusowych LVMH Bernard Arnault i rosyjski oligarcha Nikołaj Sarkisow zostali objęci wstępnym dochodzeniem… » więcej 2023-09-29, godz. 19:20 Szef MKiDN Piotr Gliński rozpocznie w sobotę dwudniową wizytę w USA W sobotę i niedzielę minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński będzie przebywał z dwudniową wizytą w USA; weźmie udział m.in. w 86. Paradzie… » więcej 2023-09-29, godz. 19:10 Szwajcaria/ Wprowadzono sankcje na Iran za eksport dronów do Rosji Rada Związkowa Szwajcarii zdecydowała w czwartek o wprowadzeniu kolejnych sankcji na Iran w związku z eksportem dronów do Rosji; decyzję podjęto w ramach… » więcej 2023-09-29, godz. 19:10 Premier: to w czasach Tuska poziom wypadków śmiertelnych na drogach sięgnął zenitu To w czasach rządów Donalda Tuska poziom wypadków śmiertelnych na polskich drogach sięgał zenitu. Panie Tusk, wstydź się wykorzystywać ludzką tragedię… » więcej 2023-09-29, godz. 19:10 Pomorskie/ Nowo wybudowany stadion lekkoatletyczny w Ustce gotowy do użytku Zakończyła się budowa stadionu lekkoatletycznego w Ustce, który w piątek uzyskał świadectwo kategoryzacji Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Cieszę się… » więcej 2023-09-29, godz. 19:10 Kraków/ Prezydent: harcerstwo odpowiada na wyzwania współczesności (opis) Wierzę, że Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego będzie pokazywać, że harcerstwo jest nie tylko czymś, co ma 113 lat, ale że jest żywe, aktualne, wychodzi… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »