Radio Opole » Kraj i świat
2022-12-01, 09:20 Autor: PAP

SIDUS METAVERSE poprowadzi powszechne wprowadzenie kryptowalut na GameFi: współpraca z „Zeusem” pozwoli spełnić standardy sportu elektronicznego (MediaRoom)

SYDNEY, 1 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Słynny ukraiński gracz zawodowy w „Counter-Strike’a” Danylo „Zeus” Teslenko dołącza do wydawcy GameFi SIDUS GATES w metawersum kryptowalutowym. „Zeus” podpisał 10-letni kontrakt na wydanie ekskluzywnych kolekcji NFT. Aby uczcić to niezwykłe wydarzenie, zespół przygotował nagrody o wartości 100000 dolarów!


„Studiowałem różne dziedziny, między innymi technologie kryptowalut i NFT” - powiedział. - Spotkałem się z założycielem SIDUS METAVERSE i ich działalność mnie zainspirowała, więc zdecydowałem się dołączyć do zespołu. Mam zamiar wykorzystać moje rozległe doświadczenie w e-sporcie, aby pomóc w popularyzacji nowych produktów, dostosowaniu ich do standardów e-sportu i przyciągnięciu odbiorców z całego świata. Planujemy wydanie limitowanej kolekcji NFT, którą będzie prezentować nowa rasa cyborgów z wyjątkowymi skórkami i korzyściami dla wszystkich użytkowników SIDUS. Posiadacze mogą otrzymać wyjątkowe zasoby, których potrzebują wszyscy użytkownicy SIDUS METAVERSE”.


Wydawca gier nowej ery


SIDUS GATES jest ekskluzywnym wydawcą gier, który wprowadza twórców gier i ich projekty do SIDUS METAVERSE. Wszystkie przyszłe gry będą opierać się na jednolitych standardach i korzystać z natywnych tokenów. Ponieważ na otwarcie planowanych jest wiele gier, Zeus i inni gracze mogą wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności do tworzenia produktów, które mogą konkurować z gigantami.


„Prowadzimy już ścisłe negocjacje z wieloma wybitnymi e-sportowcami i planujemy zaangażować ich do pracy nad nowymi produktami. Nie mogę jeszcze zdradzić nazwisk, ale z pewnością będzie się czym pochwalić”- powiedział Zeus.


Współzałożyciel i dyrektor generalny SIDUS GATES Roman Povolotski również skomentował powiększenie zespołu. „Z przyjemnością ogłaszamy naszą współpracę i postaramy się maksymalnie wykorzystać potencjał, jaki niosą ze sobą nowe wydania i produkty” - powiedział. - Aby uczcić to wydarzenie, zdecydowaliśmy się na specjalne rozdanie nagród o wartości 90000 dolarów! Do wygrania jest 300 zestawów NFT!”.


Każdy, kto wypełni formularz, może uczestniczyć w rozdaniu dużej puli nagród z nagrodą gwarantowaną w postaci gadżetów do gier o wartości 100 dolarów: https://forms.gle/gj6iBe2HQkK6YyBK8.


Droga do rozgrywek w metawersum


Danylo „Zeus” Teslenko dołącza do metawersum jako ambasador i rzecznik powszechnego wprowadzenia NFT i istotnych zmian w tym zakresie. Warto śledzić jego postępy.


Więcej informacji na temat SIDUS Metaverse:


Strona internetowa | Twitter | Discord | Reddit | Telegram | Medium


Oficjalne konta Danyla „Zeusa” Teslenki w mediach społecznościowych:


Instagram | Twitter | Facebook


Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1957742/SIDUS_METAVERSE.jpg


Źródło: SIDUS METAVERSE


KONTAKT:


Vlad Grin


e-mail: team@sidusheroes.com


tel. +375 29 261 4875


Źródło informacji: PR Newswire


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2023-02-02, godz. 15:30 Rzecznik rządu: to minister decyduje, czy udzielić dotacji w ramach postępowań konkursowych W ramach postępowań konkursowych bierze się kilka różnych opinii i na koniec, na podstawie tych opinii, minister decyduje, czy danej dotacji udzielić, czy… » więcej 2023-02-02, godz. 15:30 UE/ Grupa EBI przeznacza rekordowe środki - 17 mld euro - na rzecz bezpieczeństwa energetycznego i zielonej gospodarki… Grupa Europejskiego Banku Inwestycyjnego przeznaczyła w 2022 r. rekordową kwotę na rzecz nowego finansowania odnawialnych źródeł energii, wydajności, magazynowania… » więcej 2023-02-02, godz. 15:20 Niemcy/ Podwójne standardy aktywistów klimatycznych: blokowali drogi, samolotem polecieli na Bali Para aktywistów klimatycznych, która przyklejała się do drogi, blokując ruch w obronie środowiska, poleciała na wakacje na Bali samolotem. Sprawa wyszła… » więcej 2023-02-02, godz. 15:20 Müller: nie przewiduję zakłóceń na rynku w związku z embargiem na paliwa z Rosji Rzecznik rządu Piotr Müller powiedział w czwartek na konferencji prasowej, że nie przewiduje żadnych zakłóceń na rynku paliwowym w związku z wprowadzanym… » więcej 2023-02-02, godz. 15:20 Nagroda dla prezes Angelini Pharma (MediaRoom) Agnieszka Leszczyńska, prezes Angelini Pharma Polska, otrzymała nagrodę specjalną w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia. Wyróżnienie przyznano za aktywności… » więcej 2023-02-02, godz. 15:20 Mazowieckie/ Zderzenie ciężarówki i osobówki na dk 60 w Goślicach - jedna osoba ranna, trasa zablokowana W miejscowości Goślice niedaleko Płocka na drodze krajowej nr 60 doszło w czwartek po południu do zderzenia osobowego opla vectry z ciężarowym manem. Ranny… » więcej 2023-02-02, godz. 15:20 Rzecznik rządu: w ciągu kilkudziesięciu godzin ogłosimy zmiany w cenniku biletów kolejowych W ciągu kilkudziesięciu godzin ogłosimy zakres zmian w cenniku biletów kolejowych - zapowiedział w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller. Dodał, że chodzi… » więcej 2023-02-02, godz. 15:10 Para prezydencka wróciła do kraju z wizyty na Łotwie Prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda wrócili w czwartek po południu do kraju z trzydniowej oficjalnej wizyty na Łotwie. Prezydent… » więcej 2023-02-02, godz. 15:10 Ukraina/ Zełenski: początek negocjacji o członkostwie w UE do końca roku. Von der Leyen: robicie ogromne postępy … W 2023 r. wszelkie przeszkody na drodze do negocjacji o członkostwie Ukrainy w UE powinny być usunięte - oświadczył w czwartek prezydent tego kraju Wołodymyr… » więcej 2023-02-02, godz. 15:10 Łódź/ 40 mln zł na inwestycje w szpitalu im. Kopernika i w Centrum Leczenia Chorób Płuc Dwa wojewódzkie szpitale w Łodzi - Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika i Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji - otrzymały łącznie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »