Radio Opole » Kraj i świat
2022-10-06, 09:10 Autor: PAP

Netflix szuka sobowtóra nastoletniego księcia Harry’ego do szóstego sezonu „The Crown”

Za miesiąc mają ruszyć zdjęcia do szóstego sezonu hitowego serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wciąż jednak nie została obsadzona jedna z pierwszoplanowych ról – księcia Harry’ego. Jako że czasu na poszukiwania jest mało, Netflix opublikował ogłoszenie w jednym z serwisów dla aktorów poszukujących pracy. Podkreślono w nim, że kandydaci do tej roli nie muszą mieć doświadczenia aktorskiego, najważniejsze, żeby byli podobni do Harry’ego z czasów, gdy był nastolatkiem.

W ogłoszeniu, które pojawiło się w serwisie Starnow.com, czytamy: „Robert Sterne, dyrektor obsady serialu Netflix +The Crown+, poszukuje wyjątkowego młodego aktora, który zagra księcia Harry’ego w kolejnym sezonie serialu. Jest to znacząca rola w tym nagradzanym dramacie i szukamy dużego fizycznego podobieństwa. Zdjęcia rozpoczną się w listopadzie 2022 roku w Wielkiej Brytanii. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie aktorskie. Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi zapewnianie ogromnego wsparcia młodym aktorom i ich rodzinom”. Warto dodać, że kandydat powinien mieć 16-20 lat.


Zgłoszenia można wysyłać do 14 października. Do aplikacji należy dołączyć 30-sekundowe wideo, w którym kandydat ma opowiedzieć o czymś, co kocha.


We wrześniu ujawniono, że w postać księcia Williama wcieli się dwóch aktorów - Rufus Kampa i Ed McVey. Ten pierwszy zagra nastoletniego, a ten drugi dojrzałego Williama. Role Kate Middleton powierzono Meg Bellamy. Dla tych aktorów będą to pierwsze duże role.


O ile premiera szóstego sezonu „The Crown” to melodia przyszłości, o tyle odcinki piątej transzy ujrzą światło dzienne już 9 listopada. Akcja nadchodzących odcinków rozgrywać się będzie w latach 90. (PAP Life)


ag/ gra/


Kraj i świat

2024-04-25, godz. 12:50 Rau (PiS): rząd zamierza prowadzić swoją politykę zagraniczną, kierując się 6 iluzjami (krótka) Z informacji przedstawionych przez szefa MSZ Radosława Sikorskiego wynika, że rząd zamierza prowadzić swoją politykę kierując się sześcioma iluzjami -… » więcej 2024-04-25, godz. 12:50 SN: wstrzymanie poboru tantiem w pandemii nie skutkuje zwolnieniem z ich zapłaty (krótka) Wstrzymanie pobierania tantiem w pandemii nie skutkuje zwolnieniem z obowiązku zapłaty tych wynagrodzeń - wynika z czwartkowej uchwały Sądu Najwyższego. » więcej 2024-04-25, godz. 12:40 CIR: Premier ogranicza aktywność publiczną, ma zapalenie płuc W najbliższych dniach premier Donald Tusk ograniczy aktywność publiczną. Jest to związane ze stwierdzonym zapaleniem płuc - poinformowało w czwartek po… » więcej 2024-04-25, godz. 12:40 Hołownia o Morawieckim: budowanie sojuszu z antyunijnymi populistami, to działanie niegodne b. premiera RP Budowanie sojuszu z populistami, antyunijnymi i pod płaszczykiem też prorosyjskimi, to działanie sprzeczne z polską racją stanu i niegodne byłego premiera… » więcej 2024-04-25, godz. 12:30 Kraków/ Wawel otwiera Ogrody Królewskie z rzeźbami Pawła Orłowskiego Plenerową wystawą rzeźb Pawła Orłowskiego pt. 'Kontrasty' Wawel otwiera w tym sezonie Ogrody Królewskie. Miękkość roślinności została tu zestawiona… » więcej 2024-04-25, godz. 12:30 Turkmenistan/ Media: rodziny pacjentów, których nie stać na leczenie, muszą oddawać krew W obwodzie bałkańskim na zachodzie Turkmenistanu rodziny pacjentów, którzy nie są w stanie pokryć kosztów leczenia swoich bliskich, regulują należności… » więcej 2024-04-25, godz. 12:30 Bodnar: nie zmarnowaliśmy ostatnich miesięcy, bo udało się stworzyć instrumentarium do przywracania praworządno… Myślę, że nie zmarnowaliśmy tych ostatnich miesięcy, ponieważ przede wszystkim, udało się stworzyć całe instrumentarium do przywracania praworządności… » więcej 2024-04-25, godz. 12:30 Watykan/ Papież przyjął na audiencji nowego prezydenta Węgier Wojna na Ukrainie, jej konsekwencje humanitarne i wysiłki na rzecz pokoju to tematy rozmów prezydenta Węgier Tamasa Sulyoka w Watykanie, gdzie spotkał się… » więcej 2024-04-25, godz. 12:30 Konin/ Odsłonięto Kamienie Pamięci poświęcone ostatniemu rabinowi miasta i jego żonie Dwa Kamienie Pamięci poświęcone Jakubowi i Pesie Liebschütz odsłonięto w czwartek na placu Zamkowym w Koninie. To pierwsze tego typu upamiętnienie nazistowskich… » więcej 2024-04-25, godz. 12:30 Francja/ Macron: silna Europa to taka, która kontroluje swoje granice (krótka3) Prezydent Francji Emmanuel Macron wezwał w czwartek Unię Europejską do 'odzyskania kontroli nad swymi granicami' i zaapelował o silniejszą współpracę krajów… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »