Radio Opole » Kraj i świat
2021-06-16, 21:30 Autor: PAP

ME 2021 - Turcja - Walia 0:2 (opinie)

Po meczu Turcja - Walia (0:2) powiedzieli:

Robert Page (trener reprezentacji Walii): "To nie był idealny mecz w naszym wykonaniu. Szczególnie w pierwszej połowie mogliśmy wykorzystać więcej sytuacji. Gdyby nam się udało, wygralibyśmy 4:0, albo nawet 5:0. I tak jednak jestem dumny z moich zawodników. Kiedy masz w swoim składzie takich piłkarzy jak James, Ramsey czy Bale, to zawsze będziesz sprawiał problemy rywalom. Do każdego meczu chcemy podchodzić z założeniem jego wygrania. Nie dajemy się jednak ponieść emocjom. Twardo stąpamy po ziemi i zaczynamy przygotowania do meczu z Włochami".

Gareth Bale (kapitan reprezentacji Walii): "Zmarnowany rzut karny to oczywiście duże rozczarowanie, ale właśnie w takich momentach ujawnia się mój charakter i wola walki. Wciąż grałem swoje i wynagrodziłem to sobie dwiema asystami".

Senol Gunes (trener reprezentacji Turcji): "Walijczycy zagrali dobry mecz. Ich napastnik oraz skrzydłowi byli bardzo efektywni. Są na dobrej drodze, aby osiągnąć dobry wynik w tej grupie. Mieliśmy swoje szanse, ale nie zdołaliśmy ich wykorzystać. Marzyliśmy o wyjściu z grupy, chcieliśmy być w lepszej sytuacji przed ostatnim meczem. Niestety jest ona bardzo trudna i to moja odpowiedzialność". (PAP)

wkp/ cegl/

Kraj i świat

2021-08-02, godz. 13:50 Hiszpania/ Ponad połowa firm doświadczyła ataku hakerskiego podczas pandemii 53 proc. hiszpańskich przedsiębiorstw doświadczyło ataku hakerskiego w okresie pandemii - wynika z szacunków dziennika “El Mundo”, opracowanych we współpracy… » więcej 2021-08-02, godz. 13:50 Niedzielski o podpaleniu punktu szczepień w Zamościu: doszło do aktu terroru (krótka) Doszło do aktu terroru, który jest skierowany nie tylko wobec osób, które pracują w powiatowej inspekcji sanitarnej, ale także wobec państwa - oświadczył… » więcej 2021-08-02, godz. 13:50 MSZ: białoruska sprinterka Kryscina Cimanouska otrzymała wizę humanitarną (opis) Białoruska sprinterka Kryscina Cimanouska otrzymała wizę humanitarną - poinformował w poniedziałek wiceszef MSZ Marcin Przydacz. Cimanouska, jak powiedział… » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 „Formation” Beyoncé został uznany za najlepszy teledysk wszech czasów Z okazji 40-lecia stacji MTV magazyn muzyczny „Rolling Stone” opublikował listę stu najlepszych teledysków wszech czasów. Na szczycie tego zestawienia… » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 Rośnie ruch na lotnisku Kraków Airport W lipcu z usług lotniska Kraków Airport skorzystało blisko 383,4 tys. pasażerów, czyli o ponad połowę mniej w stosunku do lipca 2019 roku, ale o 86 proc… » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 Kaznowska: WSA stwierdził nieważność decyzji o powołaniu rządowego pełnomocnika w Szpitalu Południowym Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził nieważność decyzji o powołaniu rządowego pełnomocnika w Szpitalu Południowym - poinformowała wiceprezydent… » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 Tokio/gimnastyka sportowa - Koreańczyk Shin Jeahwan złotym medalistą w skoku Reprezentant Korei Południowej w gimnastyce Shin Jeahwan wygrał w Tokio olimpijską rywalizację w skoku. Srebrny medal zdobył Rosjanin Denis Abliazin, a brązowy… » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 Watykan/ Po przerwie wracają papieskie audiencje generalne Po tradycyjnej lipcowej przerwie wakacyjnej w środę wznowione zostaną papieskie audiencje generalne. Franciszek spotka się z wiernymi w Auli Pawła VI. » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 Tokio/gimnastyka sportowa - skok mężczyzn (wyniki) Wyniki skoku mężczyzn: 1. Shin Jeahwan (Korea Południowa) 14,783 pkt 2. Denis Abliazin (Rosyjski Komitet Olimpijski) 14,783 3. Artur Dawtjan (Armenia) 14,733… » więcej 2021-08-02, godz. 13:40 Lubelskie/ Odblokowana dk 12 po wypadku, w którym zginęły dwie osoby Przejezdna jest już droga krajowa nr 12 w pobliżu miejscowości Bezek Kolonia (Lubelskie). W wypadku między Piaskami a Chełmem zginęły dwie osoby, a dziewięć… » więcej