Radio Opole » Kultura i rozrywka
2021-02-22, 18:45 Autor: Grzegorz Frankowski

"Szansa na sukces"… szansą na karierę młodego wokalisty z naszego regionu

Dominik Wąsik wystąpi w ,,Szansie na sukces" - [fot: archiwum wokalisty]
Dominik Wąsik wystąpi w ,,Szansie na sukces" - [fot: archiwum wokalisty]
Dominik Wąsik wystąpi w ,,Szansie na sukces" - [fot: archiwum wokalisty]
Dominik Wąsik wystąpi w ,,Szansie na sukces" - [fot: archiwum wokalisty]
Dominik Wąsik z powiatu głubczyckiego weźmie udział w najbliższym odcinku muzycznego show "Szansa na sukces" na antenie TVP2. Utalentowany wokalista zaśpiewa w programie jedną z piosenek z repertuaru Krzysztofa Krawczyka.
- Zainteresowanie programem jest bardzo duże. W castingach stacjonarnych, a później w formie on-line danego dnia brało udział po kilkaset osób – mówi Dominik Wąsik.

– Zaangażowanie wszystkich uczestników jest ogromne. Trzeba być dobrze skupionym. Trzeba dobrze się zastanowić, jaką piosenkę wybrać, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Bardzo lubię piosenki Golec uOrkiestra, dlatego też wybrałem taką piosenkę. Są mi bliskie, dlatego też z taką piosenką na castingu wystartowałem.

Po blisko dwóch miesiącach oczekiwania Dominik Wąsik otrzymał informację, że pomyślnie przeszedł casting i weźmie udział w nagraniu programu. Końcowy efekt będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w telewizyjnej "dwójce".

Jak powiedział reporterowi Radia Opole wszyscy uczestnicy programu zostali zobligowani do tego, by nie zdradzać prawie żadnych szczegółów nagranego odcinaka.

- O to w tym wszystkim chodzi, żebyśmy nie zdradzali wszystkiego, żeby na to czekać. Gdyby wszystko było już wiadomo, to nie byłoby takiego zainteresowania, a gdy teraz wszyscy myślą o tym, cały czas czekają, to jest większe zainteresowanie, prawda. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do oglądania "Szansy na sukces". Zobaczcie państwo, jak to wszystko wyglądało, co się wydarzy w odcinku. Myślę, że warto.

Dodajmy, że Dominik Wąsik mieszka w miejscowości Dzbańce Osiedle w powiecie głubczyckim. Występuje w rodzinnym zespole "Uśmiech", współpracuje również z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głubczycach, a dwa lata temu miał okazję nagrać jedną piosenkę w studiu M. imienia SBB w Radiu Opole.
Dominik Wąsik
Dominik Wąsik

Kultura i rozrywka

2021-02-27, godz. 20:00 Nyski Dom Kultury wznawia działalność sceniczną. Widzowie mogli dziś zobaczyć premierę musicalu Prysły zmysły Nyski Dom Kultury wznawia występy przed publicznością. Pierwszym od kilku miesięcy spektaklem wystawionym na małej scenie im. Jerzego Kozarzewskiego był… » więcej 2021-02-27, godz. 15:00 Organy opolskiej katedry znów zabrzmią w słusznej sprawie Gratka dla miłośników muzyki organowej szykuje się podczas finału miesiąca w Opolu. Wszystko za sprawą koncertu z cyklu 'Organowe Inspiracje - Muzyczna… » więcej 2021-02-27, godz. 08:21 Premiera w Teatrze Ekostudio o śląskiej rodzinie, patriotyzmie i polskości 'Podrzucone słowa' to autorski spektakl Andrzeja Czernika, który stworzył scenariusz, wyreżyserował przedstawienie i nawet gra w prologu. To historyczna opowieść… » więcej 2021-02-26, godz. 15:00 Szanty zabrzmią w Paczkowie Opolski zespół szantowy Puzon Band wystąpi przed paczkowską publicznością w najbliższą sobotę (27.02). W czasie pandemii muzycy grali tylko w internecie… » więcej 2021-02-25, godz. 20:00 Premiera w Teatrze Ekostudio w Opolu w reżimie sanitarnym, ale z publicznością Opolski Teatr Ekostudio proponuje pierwszą w tym roku premierę z publicznością. W piątek (26.02) na deskach teatru zobaczymy przedstawienie historyczne zatytułowane… » więcej 2021-02-25, godz. 16:30 "Nowe Epifanie" 2021 z opolskim akcentem Trwający po raz 12. festiwal 'Nowe Epifanie' w tym roku przeniósł się do internetu. W ramach imprezy Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie prezentuje spektakle… » więcej 2021-02-25, godz. 14:00 Ruszył nabór wniosków do wiosennej edycji EDUKO Rozpoczęła się wiosenna edycja programu 'EDUKO - Bardzo Młoda Kultura 2019-2021' w naszym województwie. W tym roku przewidziano dwa konkursy, w których na… » więcej 2021-02-25, godz. 12:00 "Cztery struny, czwarta symfonia" i dwóch wybitnych muzyków w Filharmonii Opolskiej Utytułowany wiolonczelista młodego pokolenia i wybitny polski dyrygent świętujący 50-lecie pracy artystycznej wystąpią w piątkowy (26.02) wieczór w Filharmonii… » więcej 2021-02-25, godz. 10:30 W Radiu Opole powstał audiobook o żołnierzu wyklętym - o Władysławie Załagowiczu, pseudonim "Felek" W poniedziałek 1 marca również na antenie Radia Opole będziemy obchodzili Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W nawiązaniu do obchodów aktor i historyk… » więcej 2021-02-25, godz. 09:00 Rusza nowa edycja projektu "Teatr!.Poczuj to!" Od 2013 roku Opolski Teatr Lalki i Aktora realizuje projekt edukacyjny skierowany zarówno do dzieci, jak i całych rodzin zatytułowany 'Teatr. Poczuj to!'. W… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »