Radio Opole » Wiadomości z regionu
2024-04-15, 07:40 Autor: Bogusław Kalisz

Śmiertelny wypadek na DK94 koło Opola. Zginął 33-letni kierowca [AKTUALIZACJA]

Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. policja]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. policja]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Wypadek na ul. Strzeleckiej [fot. Mario]
Dwa samochody osobowe - toyota oraz skoda zderzyły się dzisiaj (15.04) po godzinie 7:00 na ul. Strzeleckiej, na wysokości strzelnicy w Grudzicach. Strażacy informują o dwóch osobach poszkodowanych.
Dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu informuje, że ratownicy musieli uwalniać z pojazdu jedną osobę.

Droga krajowa nr 94 z Opola do Strzelec Opolskich jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Jedna z poszkodowanych osób wymaga akcji reanimacyjnej. Ratownicy walczą o jej życie. Druga poszkodowana osoba została przetransportowana do szpitala.


AKTUALIZACJA godz. 8:00:

Droga z Opola do Strzelec Opolskich jest zablokowana. Ogromy korek powstał pomiędzy rondem Szczakiela a zjazdem do Falmirowic. Miejsce wypadku można omijać przez Malnię i Groszowice. Można też zjechać na Falmirowice i przez Chrząstowice dotrzeć do trasy wjazdowej do Opola z Ozimka.

AKTUALIZACJA godz. 8:15:

Nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanej w wypadku osobie. Ofiara śmiertelna to 34-letni mężczyzna - poinformował dyżurny KW PSP w Opolu.

AKTUALIZACJA godz. 10:30:

- Na ten moment nie jesteśmy w stanie wskazać dokładnej przyczyny tragicznego wypadku na DK94 - mówi mł. asp. Przemysław Kędzior z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Przypomnijmy, do zderzenia dwóch osobówek doszło na wylotówce z Opola do Strzelec Opolskich po godz. 7:00. W wypadku zginął 33-letni kierowca jednego z pojazdów. 59-latek został przewieziony do szpitala. Policjanci pracują nad ustaleniem przyczyn tragicznego zdarzenia.

Wiadomości z regionu

2024-05-23, godz. 11:17 Rejs dookoła Islandii. Przed załogą jachtu "Opole" duże wyzwanie Opole dookoła Islandii - w taki rejs wybiera się kapitan Andrzej Kopytko wraz z załogą. » więcej 2024-05-23, godz. 11:10 Adam Żurek - pełniącym obowiązki dyrektora Elektrowni Opole Mirosław Pietrucha nie jest już dyrektorem Elektrowni Opole. Na stanowisko wrócił Adam Żurek. Na stronie internetowej spółki widnieje informacja, że jest… » więcej 2024-05-23, godz. 09:47 Mieszkańcy Chmielowic zabiegają o przejście dla pieszych [INTERWENCJA] - Codziennie ryzykujemy swoje życie - tak mówią mieszkańcy Chmielowic, którzy interweniują w Radiu Opole w sprawie przejścia dla pieszych. Przy ulicy Centralnej… » więcej 2024-05-23, godz. 09:45 Syreny i blokada drogi wojewódzkiej 454. Mieszkańcy walczą o obwodnicę Jak zapowiadali, tak zrobili. Grupa mieszkańców gminy Dobrzeń Wielki, domagająca się dokończenia budowy obwodnicy, zablokowała dziś (23.05) o godz. 9:00… » więcej 2024-05-23, godz. 08:27 Może zagrzmieć. Jest alert pogodowy dla 3 powiatów w regionie Synoptycy IMGW ostrzegają przed burzami. Wydali pogodowy alert pierwszego stopnia dla powiatów głubczyckiego, nyskiego i prudnickiego. » więcej 2024-05-23, godz. 08:00 Znikają małe sklepy w Prudniku. Gmina udostępni puste lokale młodym przedsiębiorcom Coraz więcej zamkniętych sklepów i lokali usługowych w Prudniku. Lokalni przedsiębiorcy likwidują działalność, ponieważ nie wytrzymują konkurencji z… » więcej 2024-05-22, godz. 20:00 Głuchołazy i Zlate Hory wspólnie po auta dla strażaków Głuchołazy i czeskie Zlate Hory chcą wspólnie kupować samochody ratowniczo-gaśnicze dla swoich jednostek OSP. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo na pograniczu… » więcej 2024-05-22, godz. 19:00 Likwidacja walcowni Andrzej uderzy w budżet gminy. Burmistrz chce pomóc mieszkańcom „To dramatyczna informacja dla całej gminy Zawadzkie” - tak wiadomość o likwidacji Walcowni Rur Andrzej komentuje burmistrz gminy Michał Rytel. Przypomnijmy… » więcej 2024-05-22, godz. 18:00 Co dalej z odlewnią żeliwa w Nysie. Do PUP-u wpłynął wniosek o możliwych zwolnieniach grupowych Czy dojdzie do zwolnień grupowych w Nysie? Powiatowy Urząd Pracy otrzymał zgłoszenie od właściciela nyskiej odlewni żeliwa, który wystawił zakład na… » więcej 2024-05-22, godz. 17:44 Ta budka "nietelefoniczna" opowie historię gminy Głogówek Przy Centrum Kultury w Głogówku zamontowano specjalną budkę telefoniczną, w której można wysłuchać legend związanych z gminą. Jej wystrój nawiązuje… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »