Radio Opole » Wiadomości z regionu
2022-02-05, 15:46 Autor: Jacek Rudnik

Wypadek w Krasnej Górze. Droga wojewódzka 385 zablokowana [AKTUALIZACJA]

Wypadek w Krasnej Górze [fot. Mario]
Wypadek w Krasnej Górze [fot. Mario]
Wypadek w Krasnej Górze [fot. Mario]
Wypadek w Krasnej Górze [fot. Mario]
Samochód osobowy uderzył w barierki na moście przez Nysę Kłodzką w miejscowości Krasna Góra w gminie Niemodlin. Co najmniej jedna osoba może wymagać pomocy medycznej. Na miejscu ląduje śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Utrudnienia na drodze wojewódzkiej 385 w Krasnej Górze w powiecie opolskim po tym, jak samochód osobowy uderzył w barierki na moście przez Nysę Kłodzką.

Kierująca wraz z pięcioletnim dzieckiem samodzielnie opuściły pojazd. Wewnątrz pojazdu znajduje się jeszcze 12-letnie dziecko, które strażacy uwalniają z wykorzystaniem sprzętu hydraulicznego.

Na miejscu ląduje śmigłowiec LPR, a na czas akcji droga jest nieprzejezdna - poinformował RO st. kpt. Krzysztof Sobkowicz ze stanowiska kierowania KW PSP w Opolu.

Na miejscu są jeszcze policja, zespół ratownictwa medycznego pracują jeszcze cztery zastępy straży pożarnej.

AKTUALIZACJA 16:20 - Działania służb w Krasnej Górze powoli dobiegają końca. Dziewczynki w wieku 5 i 12 lat trafiły do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Wiadomości z regionu

2022-08-07, godz. 19:00 Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości przekonują, że wolontariuszem może być każdy. Wystarczy chcieć pomaga… Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości ruszyły z nową akcją zachęcającą do zaangażowania się w ogólnopolskie projekty społeczne stowarzyszenia Wiosna… » więcej 2022-08-07, godz. 18:44 Przepłynęli kajakami 750 kilometrów z Krapkowic do Świnoujścia. Kajakarze podsumowali wyprawę - W pamięci pozostaną niesamowite wspomnienia z trasy o pięknych miejscach i wspaniałych ludziach spotkanych w drodze - tak kajakarze Jacek Jadam i Piotr Jendrusch… » więcej 2022-08-07, godz. 17:26 Jeszcze do wieczora na opolskim rynku zobaczymy pokazy akrobatów i sztukmistrzów Jeszcze do wieczora na opolskim rynku można spotkać cyrkowców, akrobatów i sztukmistrzów. W stolicy regionu trwa IV Festiwal Zdarzeń Artystycznych 'Open… » więcej 2022-08-07, godz. 16:00 Jesienią poznamy wyniki prac badawczych prowadzonych w pałacu w Rozkochowie Po tym, jak barokowy pałac w Rozkochowie 1,5 roku temu zmienił właściciela, w obiekcie cały czas prowadzone są prace badawcze. Te mają dać odpowiedź m.in… » więcej 2022-08-07, godz. 16:00 Szkoła podstawowa w Straduni w gminie Walce przechodzi kompleksową modernizację Trwa gruntowny remont szkoły podstawowej w Straduni, w gminie Walce. Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek 1 września budynek stanie się bardziej ekologiczny i tańszy… » więcej 2022-08-07, godz. 13:31 Na rowerze z Krapkowic do przylądka Rozewie w 36 godzin. Damian Łazarski ruszył w rajd charytatywny Damian Łazarski z Krapkowic wyruszył w kolejny charytatywny rajd rowerowy. Tym razem pod hasłem 'Zdrowymi nogami po zdrowie w nogach dla Martyny Koteluk'. Do… » więcej 2022-08-07, godz. 10:57 Skanowanie, inwentaryzacja i remont. Wraz z nowym tygodniem rusza renowacja zabytkowych murów obronnych w Głogówku O tej miejskiej inwestycji i realizacji innych ważnych dla gminy Głogówek projektów w rozmowie 'W cztery oczy' mówił burmistrz Piotr Bujak. » więcej 2022-08-07, godz. 08:41 Bezkolizyjnie, bezpiecznie i komfortowo. Niebawem do użytku zostanie oddana kładka dla pieszych i rowerzystów w Tur… Kładka nad Małą Panwią w Turawie praktycznie gotowa. Pozostały tylko formalności związane z odbiorami budowlanymi. Władze powiatu opolskiego, który realizuje… » więcej 2022-08-06, godz. 20:10 Prudnik: Wiejski Dom Kultury w Mieszkowicach i przedszkole do remontu Prudnik wyremontuje Wiejski Dom Kultury w Mieszkowicach i znajdujące się w tym samym budynku miejscowe przedszkole, z którego korzystają najmłodsi mieszkańcy… » więcej 2022-08-06, godz. 19:00 Więcej policyjnych patroli pojawi się w gminie Jemielnica. Podpisano porozumienie W gminie Jemielnica będzie więcej patroli policyjnych. Na ten cel samorząd przeznaczył 5 tysięcy złotych. Władze gminy podpisały z komendantem powiatowym… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »