Radio Opole » Wiadomości z regionu
2021-11-23, 08:29 Autor: Mariusz Chałupnik

Jedna osoba zginęła w pożarze przyczepy kempingowej na terenie ogródków działkowych w Kędzierzynie-Koźlu

Pożar w Kędzierzynie-Koźlu foto:facebook/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Pożar w Kędzierzynie-Koźlu foto:facebook/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Pożar w Kędzierzynie-Koźlu foto:facebook/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Pożar w Kędzierzynie-Koźlu foto:facebook/Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu
Zwęglone zwłoki odkryli strażacy przy ulicy Portowej w Kędzierzynie-Koźlu. Ciało ujawniono po ugaszeniu przyczepy na terenie ogródków działkowych.
- Informację o pożarze strażacy z Kędzierzyna-Koźla otrzymali po godzinie 6.00 - Informacje aspirant Elżbieta Zalewska ze stanowiska kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego w Opolu.

- Pożarem objęta była całkowicie jedna altana. Zaczynała się też palić druga, sąsiednia. Z drugiej altany, jeszcze przed przybyciem strażaków, ewakuowany został mężczyzna z lekkimi obrażeniami. Nie wiadomo jeszcze, czy zostanie zabrany do szpitala. Po ugaszeniu pożaru w pierwszej altanie stwierdzono zwłoki. Nie wiadomo, czy jest to mężczyzna czy kobieta ze względu na stan po wybuchu.

Trwa dogaszanie pożarów. Na miejscu cały czas pracują służby.
aspirant Elżbieta Zalewska

Wiadomości z regionu

2022-05-29, godz. 07:30 53. Rajd Festiwalowy. Wielkie ściganie wokół Góry św. Anny. Będą utrudnienia w ruchu Nielicencjonowani kierowcy zjechali się do stolicy regionu, aby rywalizować na torze w ramach 53. edycji Rajdu Festiwalowego. To jedno z najstarszych wydarzeń… » więcej 2022-05-28, godz. 19:49 Europoseł Patryk Jaki zapowiada ustawę Lex Wiśniewski. "Zakaże samorządowcom przekazywania mieszkań samym sobie" - Przygotowujemy ustawę Lex Wiśniewski, która m.in. zakaże samorządowcom przekazywania mieszkań samym sobie - to propozycja europosła Patryka Jakiego z… » więcej 2022-05-28, godz. 17:00 Słodko i naturalnie. Do Opola zjechali pszczelarze z regionu na pierwszy festiwal pszczelarski ku czci ks. dr. Jana D… Lokalni pszczelarze pojawili się dziś (28.05) na rynku w stolicy regionu. To za sprawą I Opolskiego Festiwalu Pszczelarskiego, zorganizowanego ku czci księdza… » więcej 2022-05-28, godz. 15:30 Uwaga, stado byków na wolności. Zwierzęta uciekły z gospodarstwa koło Głuchołaz. Powołano sztab kryzysowy To nie była gonitwa byków w hiszpańskiej Pampelunie, chociaż mogło to tak wyglądać. Do nietypowego zdarzenia doszło w Starym Lesie nieopodal Głuchołaz… » więcej 2022-05-28, godz. 15:15 "Wszyscy czynią starania, abyśmy mogli jak najlepiej służyć i pomagać". Strażacy OSP obradowali w Gogolinie Strażacy z całego regionu spotkali się dziś (28.05) na XV Zjeździe Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Wydarzenie było okazją… » więcej 2022-05-28, godz. 15:00 Mieszkańcy Głubczyc w weekend bawią się na dniach miasta Głubczyce w ten weekend (27-29.05) organizują polsko-czeskie majówkowe dni miasta. Na dużej scenie pod ratuszem zaprezentuje się kilkanaście zespołów i… » więcej 2022-05-28, godz. 12:58 Zawodnik, ściana i "problem" do rozwiązania. W Opolu trwają zawody bulderowe dla dzieci i młodzieży Młodzi amatorzy wspinaczki z całego regionu rywalizują dziś (28.05) w Opolu. W szkole podstawowej nr 11 od rana (od 9:00) trwają I Zerwowe Zabawy Bulderowe… » więcej 2022-05-28, godz. 11:28 Strażacy z Głuszyny przekazali wóz miastu partnerskiemu na Ukrainie Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszynie przekazali Jaremczy - partnerskiej gminie Namysłowa - swój strażacki samochód. Pojazd ma w razie konieczności… » więcej 2022-05-28, godz. 08:15 Uwaga kierowcy, będą utrudnienia w ruchu. W Koźlu ruszają XII Biegi Koziołków Biegacze z całego regionu zgromadzą się dziś (28.05) na XII edycji Biegu Koziołków w Koźlu. Uczestnicy wydarzenia zmierzą się z trasą o długości 5… » więcej 2022-05-28, godz. 07:10 "Dzięki mediacjom możemy zmienić na lepsze nasze społeczeństwo". W prószkowskiej Pomologii uruchomiono Centrum Mediacji… Kluczem do porozumienia jest znalezienie 'złotego środka'. Spory, różnice, konflikty warto rozwiązywać na drodze rozmów i mediacji. Właśnie w takim celu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »