Radio Opole » Wiadomości z regionu
2020-08-28, 17:30 Autor: Daniel Klimczak

"Żarciowozy" jedną z atrakcji pożegnania lata w Namysłowie. Na błoniach nie zabraknie też gier i dobrej muzyki

"Żarciowozy" na błoniach w Namysłowie [fot. Namysłowski Ośrodek Kultury]
"Żarciowozy" na błoniach w Namysłowie [fot. Namysłowski Ośrodek Kultury]
"Żarciowozy" na błoniach w Namysłowie [fot. Namysłowski Ośrodek Kultury]
"Żarciowozy" na błoniach w Namysłowie [fot. Namysłowski Ośrodek Kultury]
"Żarciowozy" na błoniach w Namysłowie [fot. Namysłowski Ośrodek Kultury]
"Żarciowozy" na błoniach w Namysłowie [fot. Namysłowski Ośrodek Kultury]
Od dziś (28.08) na namysłowskich błoniach można korzystać z oferty mobilnych punktów gastronomicznych. "Żarciowozy" to jedna z atrakcji towarzyszących weekendowej imprezie z okazji pożegnania lata.
Codziennie, od rana do nocy, będzie można wziąć udział w koncertach czy grach i zabawach ruchowych. Dyrektor Namysłowskiego Ośrodka Kultury Mariusz Jabłoński zapowiada, że w czasie imprezy każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

- Chodzi przede wszystkim o dobre jedzenie, odpoczynek, a jeżeli taka impreza, to i wiadomo, dobra muzyka. Robimy takie male zakończenie wakacji; lokalne zespoły, scena, dobra muzyka, jedzenie. Samych foodtrucków będzie 15, ale oprócz tego będą jeszcze różne inne stoiska

Na błoniach nie zabraknie także stanowisk rękodzielników oferujących pamiątki czy gadżety. Wieczory upłyną z kolei pod znakiem muzyki. Dziś (28.08) na scenie będzie można usłyszeć zespół Ale Dym, a jutro dj-a Sequence. Z kolei gwiazdą niedzielnego (30.08) wieczoru będzie zespół Szulerzy.

Dodajmy, że dziś i jutro atrakcje czekać będą na uczestników do godziny 22:00, a w niedzielę - do 20:00. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne, a jej szczegółowy program można znaleźć na stronie www oraz facebooku Namysłowskiego Ośrodka Kultury.
Mariusz Jabłoński

Wiadomości z regionu

2022-08-12, godz. 16:18 Kontrola drogowa w Głubczycach zakończyła się znalezieniem narkotyków Policja w Głubczycach w trakcie kontroli drogowej znalazła u podejrzanie zachowującego się kierowcy narkotyki. Teraz 38-letniemu mężczyźnie grozi nawet… » więcej 2022-08-12, godz. 15:46 Polska 2050 powołuje "sztaby kryzysowe" w nadodrzańskich województwach. Premier apeluje o niewchodzenie do rzeki Działacze ruchu Polska 2050 powołali w całym kraju 'sztaby kryzysowe' w związku ze skażeniem Odry. Na zorganizowanej dziś (12.08) konferencji prasowej w… » więcej 2022-08-12, godz. 14:16 Inspekcja pracy prowadzi kontrolę po śmierci 17-letniego pracownika na budowie w Kadłubcu Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu rozpoczął kontrolę w firmie budowlanej po śmierci 17-latka w Kadłubcu (powiat strzelecki). » więcej 2022-08-12, godz. 12:16 W Kamieniu Śląskim szykuje się odpust ku czci św. Jacka. "Zawsze w miejscu jego urodzenia odbywają się wielkie u… W weekend w sanktuarium w Kamieniu Śląskim odbędą się uroczystości odpustowe ku czci św. Jacka. To patron, który urodził się na terenie diecezji opolskiej… » więcej 2022-08-12, godz. 12:13 Nysa: nie żyje pracownik firmy budowlanej. Spadł z dachu z wysokości dziesiątego piętra Nie żyje pracownik firmy budowlanej, który spadł z dachu bloku w Nysie. Powracamy do tragicznego zdarzenia, do którego doszło kilka minut po 7:00 przy ulicy… » więcej 2022-08-12, godz. 10:22 Wicewojewoda w Radiu Opole: Nie ma na tę chwilę przesłanek wskazujących na zanieczyszczenie opolskiego odcinka Odry Gościem Porannej Rozmowy Radia Opole był wicewojewoda Tomasz Witkowski, który odniósł się do masowego śnięcia ryb, obserwowanego obecnie w województwach… » więcej 2022-08-12, godz. 09:24 Śmiertelny wypadek w Nysie. Mężczyzna spadł z dachu bloku przy ulicy Sudeckiej Do śmiertelnego wypadku doszło dziś (12.08) podczas remontu budynku mieszkalnego w Nysie. Na ten moment wiadomo tylko, że jeden z mężczyzn spadł z dachu… » więcej 2022-08-12, godz. 09:17 Między Radomierowicami a Grabicami w powiecie opolskim dachowała osobowa fiesta Na drodze z Radomierowic do Grabic około godz. 6 rano samochód osobowy wpadł do rowu i dachował. » więcej 2022-08-12, godz. 08:45 Pikniki militarne, pokaz ciężkiego sprzętu i wojskowa grochówka. Święto Wojska Polskiego będzie trwać trzy dni Święto Wojska Polskiego w tym roku będzie obchodzone przez cały długi weekend. Z tej okazji Ministerstwo Obrony Narodowej organizuje w całym kraju pikniki… » więcej 2022-08-12, godz. 08:00 Przed długim weekendem opolska policja przypomina o podstawowych zasadach bezpiecznego podróżowania Trzeźwość, stosowanie się do ograniczeń prędkości, zapinanie pasów bezpieczeństwa i przewożenie dzieci w fotelikach. O ostrożną jazdę apelują policjanci… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »