Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-04-27, 17:54 Autor: Witold Wośtak

EUROWYBORY. Sławomir Kłosowski kontynuuje kampanię na Opolszczyźnie. Dziś był w Ozimku i Grodźcu

Spotkanie S. Kłosowskiego z mieszkańcami Ozimka [fot. Michał Nowak]
Spotkanie S. Kłosowskiego z mieszkańcami Ozimka [fot. Michał Nowak]
S. Kłosowski i V. Porowska [fot. Michał Nowak]
S. Kłosowski i V. Porowska [fot. Michał Nowak]
Ozimek i Grodziec znalazły się na dzisiejszej (27.04) mapie kampanii wyborczej Sławomira Kłosowskiego.
W Ozimku kandydat Prawa i Sprawiedliwości do europarlamentu odpowiadał na pytania dotyczące między innymi wpływu Unii Europejskiej na codzienne życie Polaków.

- Z kolei w Grodźcu dominowały bolączki lokalnej społeczności - mówi Sławomir Kłosowski.

- W Ozimku frekwencja była większa, natomiast w Grodźcu mieliśmy spotkanie w kameralnym – piętnastoosobowym – gronie. Frekwencja nie ma jednak znaczenia. Ważne, żeby po takim spotkaniu ludzie ponieśli te informacje dalej, czyli porozmawiali z sąsiadami oraz bliskimi. Podobne informacje rozchodzą się właśnie taką metodą, więc każde spotkanie jest dla nas cenne.

W spotkaniach uczestniczyła też Violetta Porowska, wicewojewoda opolski oraz szefowa wojewódzkich struktur PiS. Jej zdaniem, podobne spotkania są trafionym pomysłem, bo pada wiele ciekawych pytań.

- Dzisiaj na przykład mieliśmy pytania dotyczące Mierzei Wiślanej oraz mienia, które mamy oddać lub nie – tutaj pojawiły się wątpliwości. Są również pytania dotyczące produktów różnej jakości, między innymi, czy doczekamy się czekolady z dużą ilością orzechów. Przekrój pytań jest olbrzymi, natomiast kluczowy pozostaje bezpośredni kontakt z mieszkańcami.

Jutro (28.04) Sławomir Kłosowski spotka się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla i Opola.
Sławomir Kłosowski
Violetta Porowska

Wiadomości z regionu

2021-07-26, godz. 15:33 Nietypowa kolizja na Krapkowickiej w Opolu. Kamper uderzył w wiadukt kolejowy Dziś (26.07) około 13.35 na ulicy Krapkowickiej 65-letni kierujący nowym kamperem próbował przejechać pod wiaduktem kolejowym. » więcej 2021-07-26, godz. 14:38 Namysłowianie dłużej poczekają na nowy pomnik Nike. "Wykonawca rzeźby popełnił błąd" Namysłowska Nike wróciła do miasta. Nowa rzeźba odlana z brązu nie gościła jednak zbyt długo na Placu Wolności, ponieważ okazało się, że znacznie… » więcej 2021-07-26, godz. 14:00 Coraz mniej mieszkańców powiatu nyskiego szczepi się przeciw COVID-19. "Mała liczba nowych zakażeń daje złudne poczucie… Spada zainteresowanie szczepieniami w powiecie nyskim. Władze powiatu zachęcają mieszkańców, by nie lekceważyli zagrożenia, jakie niesie ze sobą koron… » więcej 2021-07-26, godz. 13:57 Opolscy strażacy pomogli kaczej rodzinie w tarapatach Opolscy strażacy pomogli kaczej rodzinie, która utknęła w zbiorniku retencyjnym na terenie jednej z firm w Opolu. Ze względu na strome podejście ptaki nie… » więcej 2021-07-26, godz. 12:35 24-letni kędzierzynianin zaginął w Tatrach 24-letni Kornel Kosarzycki z Kędzierzyna-Koźla zaginął w Tatrach. Wybrał się w góry 15 lipca. Był w rejonie doliny Białej Wody, skąd w weekend wrócił… » więcej 2021-07-26, godz. 11:58 Coraz więcej pożarów na polach - to efekt żniw i pogody Żniwa w pełni i coraz częściej dochodzi do pożarów zboża na pniu. Brak opadów, wysokie temperatury i mocne wiatry sprawiają, że ogień szybko się rozprzestrzenia… » więcej 2021-07-26, godz. 11:01 Ministerstwo Zdrowia potwierdziło ponad 70 nowych zachorowań na COVID-19. W regionie zakaziła się jedna osoba [INF… Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 74 nowych zakażeniach koronawirusem, w tym o jednym na Opolszczyźnie. W kraju nie odnotowano zgonów spowodowanych COVID-19… » więcej 2021-07-26, godz. 10:29 Jest nowe ostrzeżenie służb meteo. Popołudnie i noc mogą być burzowe Burze z gradem zapowiadają służby meteo na poniedziałkowe popołudnie. Mamy ostrzeżenie pierwszego stopnia dla wszystkich powiatów naszego województwa. » więcej 2021-07-26, godz. 10:05 2 policjanci z Kędzierzyna-Koźla wyróżnieni za poświęcenie dla innych. Uratowali kobietę, pod którą załamał… St. asp. Marek Jakubiec oraz sierż. Jakub Hencel z policji w Kędzierzynie-Koźlu zostali wyróżnieni odznaką im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja. Odznaczenia… » więcej 2021-07-26, godz. 08:53 Nowi pacjenci trafiają do szpitala tymczasowego w Opolu. "Coś się zaczyna zmieniać w otoczeniu" - Obecnie w opolskim szpitalu tymczasowym przebywa siedmiu pacjentów, w tym trzech na OIOM-ie - powiedział w Porannej Loży Radiowej Dariusz Madera, dyrektor… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »