Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-10, 13:03 Autor: Ewelina Laxy

55. KFPP: Piosenka Ci nie da zapomnieć - w amfiteatrze ruszyły próby [ZDJĘCIA, 360 STOPNI]

Sławek Uniatowski, próby do koncertu "Stulecie polskiej piosenki", 55. KFPP 2018 [fot. Wanda Kownacka]
Sławek Uniatowski, próby do koncertu "Stulecie polskiej piosenki", 55. KFPP 2018 [fot. Wanda Kownacka]
Najpiękniejsze piosenki stulecia w opolskim amfiteatrze - trwają próby do koncertu "Piosenka Ci nie da zapomnieć". Artyści wykonają utwory, które w szczególny sposób zapisały się w polskiej popkulturze.
Sławek Uniatowski pojawi się na scenie dwukrotnie, z piosenką Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłem" oraz w duecie z Andrzejem Krzywym z grupy DeMono.

- Zbyszek Wodecki mój największy idol, no i oczywiście duet z Andrzejem Krzywym, będziemy śpiewali "Supermenkę". Tekst damski, ale zmieniony troszeczkę. Przede wszystkim śmieszne jest to, że wielka różnica wzrostu, bo ja mam ponad 2 metry, a Andrzej ma chyba 1,59 m. Będzie zabawnie, oglądajcie. No i oczywiście finał, "Dni, których nie znamy", ostatnia piosenka, bardzo ważna.

Koncert rozpocznie się o godz. 22:20. Wcześniej w opolskim amfiteatrze zabrzmią piosenki, ze wszystkich nurtów muzyki popularnej, od klasycznego popu do alternatywy. W koncercie "Od Opola do Opola" Wystąpią m.in. Sławomir, Katarzyna Kowalska, Natalia Schroeder i Krzysztof Zalewski.

Radio Opole jest patronem medialnym festiwalu. Wszystkie koncerty są transmitowane na naszej antenie.
ROZEJRZYJ SIĘ DOOKOŁA - TO ZDJĘCIE 360 STOPNI:
Post from RICOH THETA. #theta360 - Spherical Image - RICOH THETA
Sławek Uniatowski

Wiadomości z regionu

2018-10-19, godz. 17:00 Wyborcza walka na nyskich przystankach. Kandydaci skarżą się na nieuczciwe działania konkurentów Plakatowa wojna wyborcza w Nysie. Do naszej redakcji zgłosił się jeden z kandydatów na miejskiego radnego, którego materiały wyborcze mają być uporczywie zakl ... » więcej 2018-10-19, godz. 17:00 Regionalne Święto Edukacji. "Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" Z okazji Regionalnego Święta Edukacji marszałek województwa wręczył nagrody nauczycielom, a uczniom i doktorantom stypendia. Najwięcej, bo 33 nagrody przyznan ... » więcej 2018-10-19, godz. 16:30 Policja ostrzega przed coraz gorszymi warunkami na drodze. "Prędkość to wciąż największy grzech kierowców" Policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność z powodu coraz gorszych warunków pogodowych. Chodzi między innymi o szybciej zapadający zmrok, śliską jez ... » więcej 2018-10-19, godz. 16:00 Biletomaty w autobusach MZK coraz bliżej. Opole podpisało umowę 95 biletomatów mobilnych w autobusach, 10 automatów stacjonarnych w najważniejszych punktach miasta czy 44 tablice dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z ... » więcej 2018-10-19, godz. 15:50 "Życie z ryzykiem, ryzyko w życiu - wyzwania etyczne". Międzynarodowa konferencja w Opolu Organizatorem jest Środkowo-Europejskie Stowarzyszenie Etyków we współpracy z Katedrą Bioetyki i Etyki Społecznej UO. » więcej 2018-10-19, godz. 15:45 Podsumowanie kampanii przez SLD. "Chcemy decydować w oparciu o konsensus" Komitet SLD-Lewica Razem podsumował kampanię. Kandydatka na prezydenta Opola z tego komitetu Apolonia Klepacz pokazała „Alfabet Lepszego Opola”, czyli zbiór p ... » więcej 2018-10-19, godz. 15:35 Violetta Porowska przewiduje, że będzie w drugiej turze. PiS apeluje o udział w wyborach Na kilka godzin przed zakończeniem kampanii wyborczej kandydatka na prezydenta Opola Violetta Porowska mówi o tym, że podczas spotkań z mieszkańcami osobiście ... » więcej 2018-10-19, godz. 14:15 Jesteśmy z różnych środowisk, ale świetnie się rozumiemy i współpracujemy. Komitet KWW Marcina Gambca podsumował opols ... Rozmowy z mieszkańcami zamiast ulotek, jabłek i krówek. Tak kampanię podsumowali przedstawiciele Komitetu Wyborczego Wyborców Marcina Gambca. » więcej 2018-10-19, godz. 14:05 Po kilkanaście kolizji notuje krapkowicka policja na remontowanym odcinku A4 w czasie weekendu 11 kolizji w czasie jednego weekendu odnotowali policjanci na remontowanym odcinku autostrady A4 w okolicy Krapkowic i Gogolina. Chodzi o niegroźne zdarzenia, ... » więcej 2018-10-19, godz. 13:45 Wiśniewski podsumowuje kampanię i ostatnie 4 lata. "Mam dług wdzięczności wobec opolan" Ubiegający się o reelekcję prezydent Opola podsumował kampanię wyborczą. - Czuję, że mam wielki dług wdzięczności wobec mieszkańców Opola, którzy zagłosowali ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »