Radio Opole » Wiadomości z regionu
2018-06-10, 13:03 Autor: Ewelina Laxy

55. KFPP: Piosenka Ci nie da zapomnieć - w amfiteatrze ruszyły próby [ZDJĘCIA, 360 STOPNI]

Sławek Uniatowski, próby do koncertu "Stulecie polskiej piosenki", 55. KFPP 2018 [fot. Wanda Kownacka]
Sławek Uniatowski, próby do koncertu "Stulecie polskiej piosenki", 55. KFPP 2018 [fot. Wanda Kownacka]
Najpiękniejsze piosenki stulecia w opolskim amfiteatrze - trwają próby do koncertu "Piosenka Ci nie da zapomnieć". Artyści wykonają utwory, które w szczególny sposób zapisały się w polskiej popkulturze.
Sławek Uniatowski pojawi się na scenie dwukrotnie, z piosenką Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłem" oraz w duecie z Andrzejem Krzywym z grupy DeMono.

- Zbyszek Wodecki mój największy idol, no i oczywiście duet z Andrzejem Krzywym, będziemy śpiewali "Supermenkę". Tekst damski, ale zmieniony troszeczkę. Przede wszystkim śmieszne jest to, że wielka różnica wzrostu, bo ja mam ponad 2 metry, a Andrzej ma chyba 1,59 m. Będzie zabawnie, oglądajcie. No i oczywiście finał, "Dni, których nie znamy", ostatnia piosenka, bardzo ważna.

Koncert rozpocznie się o godz. 22:20. Wcześniej w opolskim amfiteatrze zabrzmią piosenki, ze wszystkich nurtów muzyki popularnej, od klasycznego popu do alternatywy. W koncercie "Od Opola do Opola" Wystąpią m.in. Sławomir, Katarzyna Kowalska, Natalia Schroeder i Krzysztof Zalewski.

Radio Opole jest patronem medialnym festiwalu. Wszystkie koncerty są transmitowane na naszej antenie.
ROZEJRZYJ SIĘ DOOKOŁA - TO ZDJĘCIE 360 STOPNI:
Post from RICOH THETA. #theta360 - Spherical Image - RICOH THETA
Sławek Uniatowski

Wiadomości z regionu

2019-01-22, godz. 21:05 Strażacy chemicy zakończyli swoje działania w Brzęczkowicach i wiedzą, co znajduje się w zbiornikach Około 2300 beczek i kontenerów z odpadami poprodukcyjnymi znajduje się na odkrytym dzisiaj (22.01) nielegalnym składowisku odpadów w Brzęczkowicach niedaleko ... » więcej 2019-01-22, godz. 21:00 Ginekologia przy Reymonta zmieniła (nieco) nazwę Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu przy ulicy Reymonta zmieniło swoją nazwę na Kliniczne Centrum Ginekologii Położnictwa i Neonatologii. ... » więcej 2019-01-22, godz. 21:00 Wójt chciał utrzymać dotychczasowe zarobki, ale radni na poczekaniu obniżyli pensję o 3 tysiące złotych O trzy tysiące złotych Rada Gminy Zębowice obniżyła wynagrodzenie wójta Waldemara Czai podczas sesji. Sprawa nie jest jednak przesądzona. » więcej 2019-01-22, godz. 19:00 Służby identyfikują substancję, którą odkryto w byłym kurniku w Brzęczkowicach Trwa identyfikacja substancji nieznanego pochodzenia, które odkryto na nielegalnym składowisku odpadów w Brzęczkowicach obok Niemodlina. » więcej 2019-01-22, godz. 18:30 Nie wszystkim się podoba tymczasowy parking w centrum parku miejskiego W parku miejskim w Strzelcach Opolskich biało-czerwoną taśmą wyznaczono miejsca do zaparkowania samochodów. Ma to być ukłon w stronę rodziców przyjeżdżających ... » więcej 2019-01-22, godz. 17:45 "Oddaj krew dla seniora" akcja krwiodawstwa z okazji Dnia Babci i Dziadka Podzielili się najcenniejszym darem życia z myślą o babciach i dziadkach, którzy obchodzą swoje święto. Opolski kurator oświaty zmobilizował współpracowników ... » więcej 2019-01-22, godz. 17:30 Nielegalne składowisko w Brzęczkowicach: policja zatrzymała 3 osoby Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z odkryciem nielegalnego składowiska odpadów w Brzęczkowicach obok Niemodlina. » więcej 2019-01-22, godz. 17:00 PiS pyta marszałka o powody powołania pełnomocnika do spraw wielokulturowości. "Chcemy wiedzieć, czym będzie się zajmo ... Radni Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku województwa opolskiego pytają, w jakim celu powołano pełnomocnika do spraw wielokulturowości. Funkcja została utworzon ... » więcej 2019-01-22, godz. 16:45 Podejrzane składowisko koło Niemodlina. Opuszczony kurnik zastawiony beczkami z nieznaną substancją W Brzęczkowicach koło Niemodlina odkryto składowisko odpadów. W budynku po nieczynnym kurniku znaleziono beczki nieznanego pochodzenia i z nieznaną jeszcze su ... » więcej 2019-01-22, godz. 16:45 Wojewoda opolski o rządowych programach społecznych dla matek, seniorów i osób niepełnosprawnych - Nowy rok to przede wszystkim kontynuacja sprawdzonych programów społecznych i kilka nowości. Dla kobiet, które urodziły i wychowały co najmniej czworo dziec ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »