Radio Opole » Zagraj w to jeszcze raz

Posłuchaj odcinków:

2024-02-23, 15:15

Zagraj w to jeszcze raz... - Dyna Blaster (Bomberman)

Zagraj w to jeszcze raz... - Dyna Blaster (Bomberman)
Czy każdy zna tę grę!? Dyna Blaster to emocjonująca zręcznościówka, w której wcielasz się w odważnego bohatera, który musi pokonać przeciwników za pomocą bomb i zdobyć jak najwięcej punktów!

Jeśli chcesz cofnąć się wspomnieniami do takich retro gier to Stowarzyszenie Miłośników Oldschoolowych Komputerów "SMOK" w Opolu to idealne muzeum dla Ciebie!

Słuchajcie Radia Opole w piątki po 14:30!
2024-02-02, 15:30

Zagraj w to jeszcze raz... - Boulder Dash

Zagraj w to jeszcze raz... - Boulder Dash
W cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" odkrywamy magię niekończącej się zabawy płynącą z retro gier dziś pochylamy się nad Boulder Dash.

Wyrusz w niezapomnianą podróż pełną niebezpieczeństw i przygód w klasycznej grze na Atari 800. Zbieraj diamenty, unikaj kamieni i znajdź drogę przez labirynt jaskiń. Czy potrafisz pokonać wszystkie wyzwania? Zanurz się w nostalgii retro gier już teraz!

Słuchajcie Radia Opole w piątki po 14:30!
2024-01-26, 15:00

Zagraj w to jeszcze raz... - Spy vs Spy

Zagraj w to jeszcze raz... - Spy vs Spy
W ramach cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" przenosimy Was w świat retro gier, a dziś na tapecie mamy klasyczną grę - Spy vs Spy!

W tej emocjonującej rozgrywce agentów, gracze będą musieli wykorzystać zręczność i spryt, by pokonać przeciwnika i zdobyć elementy rakiety by uciec z wyspy której grozi zagłada. Czy uda Wam się zwyciężyć w tej epickiej rywalizacji szpiegów?
Słuchajcie Radio Opole, by odkryć magię retro gier, każdy piątek po 14:30!
2024-01-26, 12:31

Zagraj w to jeszcze raz... - Raid on Fort Knox

Zagraj w to jeszcze raz... - Raid on Fort Knox
W cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" prezentujemy fascynujący świat gier retro.

Dziś przed nami Raid on Fort Knox!

W tej klasycznej przygodzie arkadowej przeniesiemy się w czas, gdzie pikselowa grafika i prosta rozgrywka wciąż wzbudzają emocje. Zbieraj cenne skarby, omijaj pułapki i poddaj się wyzwaniom Fort Knox. Czy zdołasz zwyciężyć? Nie przegap tej podróży do przeszłości gier komputerowych!
Słuchaj Radio Opole co piątek po 14:30, by odkryć magię retro gier.
2024-01-12, 13:22

Zagraj w to jeszcze raz... - Bomb Jack

Zagraj w to jeszcze raz... - Bomb Jack
W cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" odkrywamy magię niekończącej się zabawy płynącą z retro gier.

Dziś na tapet bierzemy grę Bomb Jack!

Ta klasyczna gra arkadowa przenosi w świat ekscytujących przygód, gdzie celem jest zbieranie bomb i unikanie pułapek. Brzmi prosto i nie wymagająco nic bardziej mylnego! Jeśli chcecie wiedzieć gdzie można takie retro perełki ograć koniecznie słuchajcie Radia Opole w każdy piątek po 14:30!
2023-12-15, 14:38

Zagraj w to jeszcze raz... - Lemingi

Zagraj w to jeszcze raz... - Lemingi
Jest to bardzo wciągająca gra, każda z plansz ma swoje przeszkody i utrudnienia! Zadaniem gracza jest przeprowadzenie jak największej grupy niewielkich, niebieskich, zielonowłosych istot. Więcej o grze opowiedział nam oczywiście nie kto inny jak Arek Bronowicki ze Stowarzyszenia Miłośników Oldschoolowych Komputerów "SMOK"!
2023-12-08, 13:13

Zagraj w to jeszcze raz... - Donkey Kong Jr.

Zagraj w to jeszcze raz... - Donkey Kong Jr.
Tym razem to Mario jest czarnym charakterem, a mowa oczywiście o grze Donkey Kong Jr. W tej grze Mario porywa Donkey Konga. Celem Juniora jest uratowanie ojca. Wąsaty hydraulik postanawia mu to zadanie utrudnić, wyrzucając pułapki na goryle, ptaki i kulkowe prądy. Więcej o grze opowiedział nam oczywiście nie kto inny jak Arek Bronowicki ze Stowarzyszenia Miłośników Oldschoolowych Komputerów "SMOK"! Słuchajcie Radia Opole dziś po 14:30!
2023-12-01, 13:01

Zagraj w to jeszcze raz... - Kung-Fu Master

Zagraj w to jeszcze raz... - Kung-Fu Master
"Zagraj w to jeszcze raz... sam lub z rodzicami" - to nasza cotygodniowa zachęta dla dzieci i młodzieży, by pozwoliły rodzicom pograć w gry komputerowe z czasu ich dzieciństwa! Może to być dobrą okazją do wspólnej, międzypokoleniowej zabawy. Taką możliwość w soboty i niedziele daje nam Stowarzyszenie Miłośników Oldschoolowych Komputerów "SMOK". Co tydzień polecamy też inną grę i tym razem każdy będzie mógł się wcielić w mistrza sztuk walki - to w grze! Kung-Fu Master, o której więcej powiemy dziś po 14:30! Słuchajcie Radia Opole!
2023-11-24, 12:00

Robot Jet Action - gra na Commodore 64 z opolskimi korzeniami!

Robot Jet Action - gra na Commodore 64 z opolskimi korzeniami!
W dzisiejszym odcinku z serii "Zagraj w to jeszcze raz..." zajmiemy się grą Robot Jet Action, która jest bardzo kolorowa i posiada opolskie korzenie, a Wy możecie w nią zagrać na kultowym Commodore 64 w Opolu! Kiedy i gdzie? Słuchajcie Radia Opole w piątki po 14:30!
12

Zobacz także

2024-02-23, godz. 15:15 Zagraj w to jeszcze raz... - Dyna Blaster (Bomberman) Czy każdy zna tę grę!? Dyna Blaster to emocjonująca zręcznościówka, w której wcielasz się w odważnego bohatera, który musi pokonać przeciwników za… » więcej 2024-02-02, godz. 15:30 Zagraj w to jeszcze raz... - Boulder Dash W cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" odkrywamy magię niekończącej się zabawy płynącą z retro gier dziś pochylamy się nad Boulder Dash. Wyrusz w niezapomnianą… » więcej 2024-01-26, godz. 15:00 Zagraj w to jeszcze raz... - Spy vs Spy W ramach cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" przenosimy Was w świat retro gier, a dziś na tapecie mamy klasyczną grę - Spy vs Spy! W tej emocjonującej rozgrywce… » więcej 2024-01-26, godz. 12:31 Zagraj w to jeszcze raz... - Raid on Fort Knox W cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" prezentujemy fascynujący świat gier retro. Dziś przed nami Raid on Fort Knox! W tej klasycznej przygodzie arkadowej… » więcej 2024-01-12, godz. 13:22 Zagraj w to jeszcze raz... - Bomb Jack W cyklu "Zagraj w to jeszcze raz" odkrywamy magię niekończącej się zabawy płynącą z retro gier. Dziś na tapet bierzemy grę Bomb Jack! Ta klasyczna… » więcej 2023-12-15, godz. 14:38 Zagraj w to jeszcze raz... - Lemingi Jest to bardzo wciągająca gra, każda z plansz ma swoje przeszkody i utrudnienia! Zadaniem gracza jest przeprowadzenie jak największej grupy niewielkich, niebieskich… » więcej 2023-12-08, godz. 13:13 Zagraj w to jeszcze raz... - Donkey Kong Jr. Tym razem to Mario jest czarnym charakterem, a mowa oczywiście o grze Donkey Kong Jr. W tej grze Mario porywa Donkey Konga. Celem Juniora jest uratowanie ojca… » więcej 2023-12-01, godz. 13:01 Zagraj w to jeszcze raz... - Kung-Fu Master "Zagraj w to jeszcze raz... sam lub z rodzicami" - to nasza cotygodniowa zachęta dla dzieci i młodzieży, by pozwoliły rodzicom pograć w gry komputerowe z… » więcej 2023-11-24, godz. 12:00 Robot Jet Action - gra na Commodore 64 z opolskimi korzeniami! W dzisiejszym odcinku z serii "Zagraj w to jeszcze raz..." zajmiemy się grą Robot Jet Action, która jest bardzo kolorowa i posiada opolskie korzenie, a Wy możecie… » więcej 2023-11-17, godz. 11:45 JetPac - posłuchaj kolejnego odcinka cyklu "Zagraj w to jeszcze raz, sam... lub z rodzicami" W dzisiejszym odcinku z serii "Zagraj w to jeszcze raz..." zajmiemy się grą JetPac, która jest bardzo prosta i uzależniająca, a Wy możecie w nią zagrać!… » więcej
12
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »