Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) na poniedziałek, 24 lipca 2017 roku

22:00 STUDIO REPORTAŻU
Zaczęli biegać, żeby lepiej się poczuć, żeby móc bez problemu zawiązać sznurówki, żeby sobie coś udowodnić. I stało się! Dziś nie potrafią już bez biegania żyć. Natalia i Jarosław Haczykowie, a także Artur Góralczyk, starają się być wszędzie tam, gdzie podobni im zapaleńcy, startują w maratonach. O ich ogromnej pasji opowiada reportaż Eweliny Rusin - Różyckiej, "Maratończycy" (premiera w roku 2011).

A druga praca na ten reporterski wieczór wybrana?

W roku 2006 Halina Nabrdalik udała się do Chrzelic na spotkanie z niezwykłymi ludźmi, którzy wsiadali na rower z wysokości niemal pierwszego piętra. Bo to monocykl był, zresztą było ich o wiele więcej. Bohaterem reportażu, "Z głową w chmurach", został Eryk Murlowski - marzyciel i społecznik, wychowawca młodzieży, ale to nie jest audycja tylko o nim, lecz także o wielu sympatycznych mieszkańcach wsi, w której dziwne rowery wcale nie budziły zdziwienia. Przypomnijmy sobie zatem opowieść o radości życia, którą jazda nawet na jednym kółku może przynieść. A może to też pomysł na wakacje tu i teraz?


W poniedziałki, środy i piątki od 22:05 do 23:00, a w soboty od 20:00 do północy w kanale Radio Opole 2 (DAB+) zaprasza Marian Staszyński. Do autora można napisać tu:
marian.staszynski@radio.opole.plZobacz: Ramówka lato 2017 - pasmo główne
Nadajemy też w technologii DAB+ - sprawdź program Radia Opole 2
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »