Radio Opole » Trendy i owędy » Posłuchaj rozmów z naszymi gośćmi » Tomasz Bazan i Tomasz Turba o tym, dlaczego świat…
2020-11-26, 17:07 Autor: Beata Granatowska, Ireneusz Prochera

Tomasz Bazan i Tomasz Turba o tym, dlaczego świat mediów zmienia się błyskawicznie

Tomasz Bazan i Tomasz Turba [fot. Paweł Stauffer]
Tomasz Bazan i Tomasz Turba [fot. Paweł Stauffer]
Świat mediów zmienia się błyskawicznie - nowe kanały komunikacji, nowe technologie, ewolucja mediów społecznościowych i zalew kolejnymi środkami przekazu. Co z tego wynika? Jakie są tego konsekwencje? O tym będą rozmawiać uczestnicy debaty o nowych mediach pod hasłem "Nowe media, czy nowe technologie?", organizowanej pod patronatem Radia Opole przez Nokta Festival oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu Wydział Ekonomiczny w Opolu.
Wśród prelegentów będzie Tomasz Bazan, koordynator muzyczny Radia Opole oraz ekspert w dziedzinie nowych mediów. Do rozmowy zaprosiliśmy także kierownika działu technicznego Radia Opole Tomasza Turbę. Naszych rozmówców zapytaliśmy o ich przemyślenia na temat rewolucji technologiczno-medialnej, która dzieje się na naszych oczach.

Zobacz także

2021-11-24, godz. 14:00 Agnieszka Ludwig-Słomczyńska o wybitnych, ale mało znanych Polakach Gościem audycji jest Agnieszka Ludwig-Słomczyńska, autorka cyklu "Oni zmienili świat" o wybitnych, ale mało znanych Polakach. » więcej 2021-11-23, godz. 14:34 Tomasz Turba o tym, czy w obecnych czasach można nie korzystać z sieci internetowej Dziś gościem programu był Tomasz Turba, nasz dyrektor ds. technicznych i koordynator serwisu informatycznego, z którym rozmawialiśmy o tym, czy w obecnych… » więcej 2021-11-19, godz. 13:42 Kpt. Piotr Płóciennik o tym, jak technika pomaga wojskowym logistykom w wypełnianiu zadań Właśnie po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, jak ważne dla funkcjonowania armii i innych służb jest zapewnienie im zaplecza logistycznego. Z… » więcej 2021-11-18, godz. 14:11 Dr Justyna Charaśna-Blachucik o kolejnej edycji Młodzieżowej Politechniki Opolskiej Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci? Po raz trzeci rusza Młodzieżowa Politechnika Opolska. Jaki jest cel tego rodzaju inicjatyw opowiadała… » więcej 2021-11-12, godz. 15:35 Czy herbata może zastąpić nam... słońce i poprawić nastrój? Tuż przed zimą zadaliśmy ważne pytanie: czy herbata może zastąpić nam... słońce i poprawić nastrój. Gościem audycji był Tomasz Fronckiewicz. » więcej 2021-11-10, godz. 13:28 Dawid Drożdż o społecznej lodówce W dzisiejszej audycji gościem był Dawid Drożdż - zapytaliśmy o społeczną lodówkę. » więcej 2021-11-10, godz. 10:40 Roman Czejarek promuje swoją książkę "Kultowe teleturnieje" Znany dziennikarz radiowy Roman Czejarek opowie o swojej książce poświęconej... kultowym teleturniejom. » więcej 2021-11-09, godz. 16:27 Adam Kondracki o szczegółach poszukiwań miejsc pochówku amerykańskich lotników zestrzelonych nad Opolszczyzną Mimo, że od II wojny światowej upłynęło już kilkadziesiąt lat, to do dziś nie udało się znaleźć wszystkich miejsc pochówku biorących w niej udział… » więcej 2021-11-08, godz. 15:18 Marcin Baniak o tym, czy na ambitnej literaturze da się jeszcze zarabiać Czy na ambitnej literaturze da się jeszcze zarabiać? O tym rozmawialiśmy z Marcinem Baniakiem z Wydawnictwa Literackiego, które wyróżnia się na polskim… » więcej 2021-11-05, godz. 11:30 Albert Ogiolda o tym, jest prawda o polskich kibicach Na ekrany polskich kin wszedł niedawno film "Furioza" opowiadający o ultrasach, czyli najbardziej zagorzałych kibicach, co wywołało ponownie dyskusję na… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »