Radio Opole » Mistrzowska Środa z Radiem Opole
2023-08-23, 13:41 Autor: Radio Opole

Mistrzowie ZAKSY są już z nami! „Mistrzowska Środa” z Radiem Opola trwa [ZDJĘCIA]

Mistrzowska Środa z Radiem Opole [fot. Jarosław Madzia]
Mistrzowska Środa z Radiem Opole [fot. Jarosław Madzia]
Jak to jest z urlopem u sportowców, czy w czasie wolnym od treningów grają w siatkówkę i czy skuszą się na serwowane podczas „Mistrzowskiej Środy z Radiem Opole” przez mistrza Tomasza Szypułę lody? O to zapytaliśmy sportowców ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy odwiedzili dziś nasze plenerowe studio na pl. Kopernika w Opolu.
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po wolnym od treningów czasie wrócili już do treningów, ale znaleźli chwilę, by odwiedzić nasze plenerowe studio.

Wojciech Żaliński, grający na pozycji przyjmującego w drużynie, urlop miał udany i skusił się na serwowane lody. Z zawodnikiem rozmawiał Dawid Rajwa, prowadzący przed Centrum Handlowym „Solaris” audycję „Mamy lat”.

Jak udał się urlop i jak wyglądają przygotowania do sezonu, zapytaliśmy także Bartłomieja Klutha, który jest kolejnym zawodnikiem, którego zobaczymy w składzie Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w najbliższym sezonie. To będzie już czwarty jego sezon w barwach kędzierzyńskiego klubu.
Posłuchaj rozmowy Dawida Rajwy z Wojciechem Żalińskim
Posłuchaj rozmowy Dawida Rajwy z Bartłomiejem Kluthem

Mistrzowska Środa z Radiem Opole

2023-08-24, godz. 08:44 Mistrzowska Środa z Radiem Opole - znajdź się na zdjęciach w radiowej ramce! To było mistrzowskie popołudnie na antenie Radia Opole. Zaprosiliśmy naszych słuchaczy na najlepsze lody na świecie, które zjedliśmy w towarzystwie mistrzowskich… » więcej 2023-08-23, godz. 15:24 Gwardia na "Mistrzowskiej Środzie" na pl. Kopernika w Opolu [ZDJĘCIA] Podczas „Mistrzowskiej Środy” z Radiem Opole dołączyli do nas także zawodnicy opolskiej Gwardii. Na miejscu każdy z odwiedzających może porozmawiać… » więcej 2023-08-23, godz. 14:47 Mistrz w lodziarstwie Tomasz Szypuła o tym, jak połączyć pasję z pracą i odnieść sukces Smaków dziś już jest - trudno uwierzyć - 150. Co sezon, są nowe. O czym mowa? O lodach! Zna się na nich mistrzowsko Tomasz Szypuła, gwiazda specjalna naszej… » więcej 2023-08-23, godz. 12:02 "Mistrzowska Środa" z Radiem Opole rozkręcona. Przybywajcie lub włączcie audycję "Mamy lato"! [ZDJĘCIA] Tomasz Szypuła, Mistrz Świata w lodziarstwie rzemieślniczym, rozdaje lody, słuchacze robią sobie pamiątkowe zdjęcia przy naszej specjalnie na dziś przygotowanej… » więcej 2023-08-23, godz. 11:01 Ochłodzimy Was lodami i rozgrzejemy grą w siatkę. Radio Opole zaprasza na "Mistrzowską Środę"! [ZDJĘCIA] Już za chwilę zaczynamy! Jesteśmy na pl. Kopernika przed 'Solarisem' w Opolu, gdzie powstało nasze plenerowe studio, z którego prowadzimy dziś audycję 'Mamy… » więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »