Radio Opole » 70 gmin na 70-lecie Radia Opole i Nowej Trybuny Opolskiej » Jubileuszowa gra terenowa

Jubileuszowa gra terenowa

Z okazji wakacyjnej akcji na 70-lecie Radia Opole i Nowej Trybuny Opolskiej przygotowaliśmy grę terenową.

Co zrobić, żeby wziąć w niej udział? Przede wszystkim wyciąć z gazety NTO poniższą mapkę i włączyć Radio Opole!

Krok 1. Wytnij mapę
Na mapie zaznaczono fragment miejscowości, w której gości dzisiaj mobilna redakcja Radia Opole. Mapa podzielona jest na sektory, gdzie mogą ukrywać się tajemnicze piłeczki – przepustki do odbioru nagrody.

Krok 2. Włącz Radio Opole
Informacje pomagające odnaleźć piłeczkę w danej godzinie, w danym sektorze zaznaczonym na mapie, podawane będą na antenie Radia Opole w trakcie trwania gry.

Krok 3. Ruszaj na poszukiwania
Jeżeli w określonym na antenie Radia Opole czasie, i zgodnie z podawanymi tam wskazówkami, znalazłeś na mapie, w danym sektorze miejsce ukrycia piłeczki, ruszaj w teren, żeby ją zdobyć.

Krok 4. Odbierz nagrodę
Po odnalezieniu punktu i ukrytej tam piłeczki we wskazanym na antenie Radia Opole sektorze, powinieneś zgłosić się z nią do plenerowego studia Radia Opole. Tam odbierzesz swoją nagrodę. Uwaga! Nagrodę może odebrać wyłącznie osoba pełnoletnia po podpisaniu protokołu odebrania nagrody i okazaniu dowodu osobistego potwierdzającego podane dane osobowe. Niezgłoszenie się do studia po upływie czasu trwania gry jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Nagrody
Nagrody, które czekają na uczestników zabawy, to zestawy upominków od Radia Opole. Nagroda będzie wydana tylko i wyłącznie do rąk własnych zwycięzcy. Nagroda nie może być odebrana przez członków rodziny ani osoby trzecie. Odbiór nagrody odbywa się w plenerowym studiu Radia Opole. Uczestnik może odebrać nagrodę tylko jeden raz w trakcie trwania gry terenowej.

Uczestnicy
W grze może wziąć udział każdy chętny, pod warunkiem, że ukończył 18 lat. Dzieci i młodzież również zapraszamy do poszukiwania skarbów, ale pod warunkiem, że jej dorosły opiekun wyrazi na to zgodę.

Czas trwania zabawy
Zabawa odbywa się w godzinach od 9:00 do 15:00 w miejscowości, z której danego dnia nadaje nasze urodzinowe, mobilne, radiowo-prasowe studio.

Regulamin gry terenowej jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej: https://radio.opole.pl/112,27,konkursy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »