Radio Opole » Retransmisje
2021-11-14, 15:12 Autor: Paweł Konieczny

Tauron Liga: UNI Opole przegrywa z ŁKS Łódź. Retransmisja meczu [13.11.2021 r.]

Uni Opole - ŁKS Commercecon Łódź [fot. Paweł Konieczny]
Siatkarki Uni Opole nie zdołały sprawić niespodzianki i pokonać ŁKS-u Commercecon Łódź. Mimo wygranej w pierwszym secie spotkanie 8. kolejki Tauron Ligi padło łupem przyjezdnych.
Set otwarcia rozpoczął się dla opolanek doskonale. Kilka punktów zaliczki zdobytych między innymi dzięki dobremu blokowi szybko prysnęło. Rywalki dogoniły gospodynie, ale te nie oddały seta. W wyrównanej rywalizacji w końcówce seta okazały się lepsze wygrywając 27:25.

Zdenerwowane porażką łodzianki w drugim secie postanowiły pokazać swoją moc. Bardzo szybko zdobyły przewagę i wykorzystywały niemoc gospodyń. Zwyciężyły 25:12, dając opolskim kibicom powody do niepokoju.

Jednak Uni nie odpuściło. Ponad pół godziny rywalizacji w trzecim secie przyniosło wiele zwrotów akcji, ale pomimo wyrównanej końcówki lepsze tym razem w grze na przewagi okazały się przyjezdne. Wygrały 27:25 i były bardzo blisko wywiezienia z Opola trzech punktów.

Ostatecznie podopieczne Nicoli Vettoriego nie zdołały już przedłużyć spotkania. Przegrały 21:25, a w całym meczu 1:3.

Słuchaj playera Radio Opole 3 SPORT
player.php?program=3
Retransmisja meczu: UNI Opole vs. ŁKS Łódź [13.11.2021 r.]

Retransmisje

2022-10-03, godz. 12:00 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - październik sobota, 1 października 2022============================================================- Biathlon - Mistrzostwa Polski na nartorolkach - zak. (Kościelisko)-… » więcej 2022-08-31, godz. 11:44 Siatkówka: Polska - USA [30.08.2022] W ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata Polska podejmowała reprezentacje Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy na retransmisje tego spotkania. » więcej 2022-08-06, godz. 00:06 Piłka nożna: Odra Opole - Wisła Kraków [05.08.2022] Zapraszamy do retransmisji meczu pomiędzy Odrą Opole, a Wisłą Kraków w ramach 4. kolejki rozgrywek Fortuny 1. ligi. » więcej 2022-08-01, godz. 09:00 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - sierpień 2022 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - sierpień. » więcej 2022-07-01, godz. 11:00 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - lipiec 2022 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - lipiec 2022 » więcej 2022-05-23, godz. 14:37 Przeżyjmy to jeszcze raz! ZAKSA z pucharem Europy! Retransmisja spotkania finałowego Ligi Mistrzów pomiędzy Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a Itasem Trentino. Mecz prosto z Ljubljany skomentowali Mariusz… » więcej 2022-05-16, godz. 11:29 Siatkówka: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po raz dziewiąty w historii klubu została mistrzem Polski. W czwartym meczu finałowej rywalizacji siatkarze trójkolorowych… » więcej 2022-04-08, godz. 12:15 Liga Mistrzów: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel Retransmisja meczu półfinałowego Ligi Mistrzów. » więcej 2022-02-28, godz. 14:22 Siatkówka - Finał Pucharu Polski W finałowym meczu Pucharu Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała Jastrzębski Węgiel. » więcej 2022-02-24, godz. 15:39 Ćwierćfinał Pucharu Polski: ZAKSA - Stal Nysa Retransmisja z całego spotkania derbowego ćwierćfinału Pucharu Polski. » więcej