Radio Opole » Retransmisje
2021-03-27, 21:09 Autor: Natalia Kryjom-Barylak

Odra Opole remisuje z GKS Bełchatów 1:1 [Retransmisja meczu: Odra Opole vs. GKS Bełchatów, 27.03.2021r.]

Odra Opole [fot. Mariusz Chałupnik]
W 22. kolejce Fortuna I ligi Odra Opole zremisowała na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:1. Opolanie mieli przewagę, ale zabrakło skuteczności i szczęścia, aby zdobyć komplet punktów.
Pierwsze minuty należały do gospodarzy, którzy mocno ruszyli do przodu. Później inicjatywę przejęła Odra, ale z jej akcji niewiele wynikało. W 27. minucie fantastyczny strzał z 25 metrów oddał Damian Hilbrycht i GKS objął prowadzenie. Opolanie mieli optyczną przewagę, ale do przerwy nie zdołali ani razu realnie zagrozić bełchatowskiej bramce.

Cztery minuty po zmianie stron Odra wyrównała. Po rzucie wolnym piłka trafiła do Tomasa Mikinica, a ten uderzył nie do obrony. Opolanie atakowali, stworzyli kilka bardzo groźnych sytuacji, ale bramka GKS-u była jak zaczarowana. W jednej sytuacji piłka dwukrotnie odbiła się od linii bramkowej i zabrakło centymetrów, żeby sędziowie uznali gola.

Odra po 22. kolejkach ma na swoim koncie 31 punktów.

Słuchaj playera Radio Opole 3 SPORT
player.php?program=3
Retransmisja meczu: Odra Opole vs. GKS Bełchatów [27.03.2021r.]

Retransmisje

2022-10-03, godz. 12:00 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - październik sobota, 1 października 2022============================================================- Biathlon - Mistrzostwa Polski na nartorolkach - zak. (Kościelisko)-… » więcej 2022-08-31, godz. 11:44 Siatkówka: Polska - USA [30.08.2022] W ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata Polska podejmowała reprezentacje Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy na retransmisje tego spotkania. » więcej 2022-08-06, godz. 00:06 Piłka nożna: Odra Opole - Wisła Kraków [05.08.2022] Zapraszamy do retransmisji meczu pomiędzy Odrą Opole, a Wisłą Kraków w ramach 4. kolejki rozgrywek Fortuny 1. ligi. » więcej 2022-08-01, godz. 09:00 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - sierpień 2022 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - sierpień. » więcej 2022-07-01, godz. 11:00 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - lipiec 2022 Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - lipiec 2022 » więcej 2022-05-23, godz. 14:37 Przeżyjmy to jeszcze raz! ZAKSA z pucharem Europy! Retransmisja spotkania finałowego Ligi Mistrzów pomiędzy Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a Itasem Trentino. Mecz prosto z Ljubljany skomentowali Mariusz… » więcej 2022-05-16, godz. 11:29 Siatkówka: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po raz dziewiąty w historii klubu została mistrzem Polski. W czwartym meczu finałowej rywalizacji siatkarze trójkolorowych… » więcej 2022-04-08, godz. 12:15 Liga Mistrzów: ZAKSA - Jastrzębski Węgiel Retransmisja meczu półfinałowego Ligi Mistrzów. » więcej 2022-02-28, godz. 14:22 Siatkówka - Finał Pucharu Polski W finałowym meczu Pucharu Polski Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmowała Jastrzębski Węgiel. » więcej 2022-02-24, godz. 15:39 Ćwierćfinał Pucharu Polski: ZAKSA - Stal Nysa Retransmisja z całego spotkania derbowego ćwierćfinału Pucharu Polski. » więcej