Radio Opole » Na afiszu (DAB+) » Posłuchaj rozmów Agnieszki Wawer-Krajewskiej i… » Marek Staszewski o 'Białej sobocie' i profilaktyce…
2021-07-28, 09:58 Autor: Katarzyna Zawadzka

Marek Staszewski o "Białej sobocie" i profilaktyce nowotworów

Marek Staszewski [fot. Julia Dołhasz]
Marek Staszewski [fot. Julia Dołhasz]
O profilaktyce nowotworów rozmawialiśmy w audycji "Dobry moment". Opolskie Centrum Onkologii zaprasza na Białą Sobotę. Będzie można skonsultować się z lekarzami oraz zrobić badania. O tym wszystkim powiedział dyrektor szpitala - Marek Staszewski.
Szczegółowe informacje dot. wydarzenia

Opolskie Centrum Onkologii w sobotę 31 lipca w godzinach 10:00 – 15:00 organizuje Białą Sobotę, która odbędzie się w budynku Onkologii Klinicznej z odcinkiem dziennym.

Tego dnia przygotowaliśmy dla Państwa:
• Konsultacje ze specjalistą w poradni Profilaktyki i Chorób Piersi
• Konsultacje urologiczne
• Badanie znamion dermatoskopem
• Konsultacje z dietetykiem
• Konsultacje z psychoonkologiem
• Konsultacje w poradni stomijnej
• Badanie przesiewowe dla kobiet między 50-69 rokiem życia – mammograf
oraz stanowisko Opolskiego OW NFZ z możliwością wyrobienia karty EKUZ oraz zasady korzystania z Internetowego Konta Pacjenta.

Dla wszystkich z Państwa którzy tego dnia będziecie z nami mamy drobne upominki.
Chcemy pokazać jak bardzo ważna jest profilaktyka, świadomość choroby pacjenta onkologicznego oraz wsparcie rodziny chorego. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo współtworzyć z nami to wydarzenie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zobacz także

2021-07-30, godz. 09:47 Marta Majdecka zaprasza na "Jogę z Rudą" Dzisiejszym naszym gościem była Marta Majdecka, nauczycielka jogi. W najbliższą niedzielę (1 sierpnia) w klubokawiarni społecznej OPO w Opolu będzie można… » więcej 2021-07-29, godz. 11:14 Helen Mazanova o tolerancji i otwartości na innych ludzi Dziś w programie Helen Mazanova odwiedziła nasze studio. Porozmawiamy o tzw. "dobrych radach", których wolelibyśmy nie słyszeć. Będzie też o tolerancji… » więcej 2021-07-29, godz. 10:58 Michał Jakubik zaprasza na kolejny wieczór w ramach akcji "Kino pod Gwiazdami" "Kino pod Gwiazdami" przed nami! Dziś wieczorem kolejny pokaz na Małym Rynku w Opolu. Zobaczymy film "W co grają ludzie" fińskiej reżyserki Jenni Toivoniemi… » więcej 2021-07-27, godz. 12:48 Komu przysługuje 300 plus i jakie wątpliwości warto rozwiać w tym temacie? Na te pytania odpowiedział nam Sebastian… Tradycyjnie we wtorek nie mogło zabraknąć także spotkania z ekspertem ZUS-u. Naszym gościem był Sebastian Szczurek, który odpowiedział na pytania dotyczące… » więcej 2021-07-27, godz. 12:31 Jarosław Morawski o tym czy trudno obecnie znaleźć fachowców, którzy uwiecznią ślub i wesele Rozmawialiśmy również o branży weselnej, która długo czekała na odmrożenie, a aktualnie przeżywa oblężenie. Kamerzystę i fotografa Jarosława Morawskiego… » więcej 2021-07-27, godz. 12:17 Radzimir Burzyński o tym, w jaki sposób można dołączyć do akcji Szlachetnej Paczki i dlaczego warto Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy! W jaki sposób można dołączyć do akcji i dlaczego warto? O tym rozmawialiśmy w dzisiejszym programie. » więcej 2021-07-26, godz. 11:08 Wiesława Błudzin o profilaktyce zakażeń WZW Po godz. 10 konsultantka wojewódzka w dziedzinie chorób zakaźny lek. med. Wiesława Błudzin opowiedziała nam o profilaktyce zakażeń WZW. » więcej 2021-07-26, godz. 10:58 Agnieszka Kimla o kuchni i zwyczajach mieszkańców Meksyku Poniedziałek rozpoczęliśmy od dobrej meksykańskiej kawy, którą zaparzyła dla nas Agnieszka Kimla - opolanka z Meksyku, licencjonowana przewodniczka po tym… » więcej 2021-07-22, godz. 11:16 Helen Mazanova o aktualnej sytuacji na rynku pracy Z Helen Mazanovą tym razem "podróżowaliśmy" po rynku pracy. Zapytaliśmy, z jakimi problemami borykają się pracownicy, którzy przyjeżdżają do Polski… » więcej
34567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »