Radio Opole » Kto rano wstaje... » 'Gdzie Justyna/Kacper nie może, tam Kacpra/Justynę…

"Gdzie Justyna/Kacper nie może, tam Kacpra/Justynę pośle" (cykl prezentowany był od stycznia do marca 2020 r.)

2020-03-06, 08:30

Gdzie Justyna nie może, tam Kacpra pośle na... narty do Zieleńca

Gdzie Justyna nie może, tam Kacpra pośle na... narty do Zieleńca
Na nizinach zima nie dopisała jednak w górach śniegu co niemiara. Nie mogło więc zabraknąć wyzwania zimowego, którym była nauka jazdy na nartach. Temu zadaniu czoła stawił Kacper Śnigórski. Zobaczcie jak sobie poradził, po ponad 20-letniej przewie. Nad prawidłową jazdą naszego kolegi czuwał instruktor ze Szkoły Narciarskiej T&T Zieleniec. Zapraszamy do oglądania!
2020-02-28, 08:40

Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle na... trening MMA

Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle na... trening MMA
Lewy, prawy, unik i kopnięcie, i mocno, i jeszcze trzy razy! Krew, pot i łzy! Tak wyglądało wyzwanie, do którego w rękawicach bokserskich stanęła tym razem Justyna. Naprzeciwko zawodnik MMA Szymon Dusza, który nie daje taryfy ulgowej.
2020-02-21, 00:00

Gdzie Justyna nie może, tam pośle Kacpra... na budowę Opolskiego Parku Sportu

Gdzie Justyna nie może, tam pośle Kacpra... na budowę Opolskiego Parku Sportu [fot. Paula Hołubowicz]
Udało się! Kacper Śnigórski wykonał zadanie! Nasz redakcyjny kolega na budowie Opolskiego Parku Sportu odważnie złapał za taczkę i kielnię, przerzucał 25 kilogramowe worki z cementem, oraz murował ściankę ze 114 kg bloków! Zobaczcie sami jak to wszystko wyglądało!
2020-02-14, 13:29

Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle... na egzamin z prawa jazdy![FILM, ZDJĘCIA]

Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle... na egzamin z prawa jazdy!
W dzisiejszej odsłonie cyklu "Gdzie Kacper nie może... Tam Justynę pośle..." Justyna Marcińska dzięki uprzejmości WORD Opole zmierzyła się z egzaminem na prawo jazdy Jakie emocje towarzyszyły Justynie? Czy była zestresowana? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w poniższym filmie. Zapraszamy do oglądania.
2020-01-24, 12:50

Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle... morsować [FILM, ZDJĘCIA]

Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle... morsować
To ten dzień, ten poranek kiedy wszystko się okaże! Czy Justyna pokonała lęk, aby wykonać zadanie od naszych słuchaczy? Czy i co zrobiła w cyklu "Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle..."? Zobaczcie i posłuchajcie! Morsy Opole - gorącą dziękujemy za wparcie.
2020-01-20, 12:15

Gdzie Justyna nie może, tam Kacpra pośle, żeby... zaśpiewał

Kacper Śnigórski usiłuje śpiewać utwór pt. "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło
Kacper Śnigórski usiłuje wykonać utwór pt. "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadły w Studiu M im. SBB Radia Opole. Wspierają go Agnieszka Kurenda-Szmit i Andrzej Czubiński, ale z próżnego...
A to wszystko w ramach nowego cyklu w porannym programie Radia Opole.

Zobacz także

2020-03-06, godz. 08:30 Gdzie Justyna nie może, tam Kacpra pośle na... narty do Zieleńca Na nizinach zima nie dopisała jednak w górach śniegu co niemiara. Nie mogło więc zabraknąć wyzwania zimowego, którym była nauka jazdy na nartach. Temu… » więcej 2020-02-28, godz. 08:40 Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle na... trening MMA Lewy, prawy, unik i kopnięcie, i mocno, i jeszcze trzy razy! Krew, pot i łzy! Tak wyglądało wyzwanie, do którego w rękawicach bokserskich stanęła tym razem… » więcej 2020-02-21, godz. 00:00 Gdzie Justyna nie może, tam pośle Kacpra... na budowę Opolskiego Parku Sportu Udało się! Kacper Śnigórski wykonał zadanie! Nasz redakcyjny kolega na budowie Opolskiego Parku Sportu odważnie złapał za taczkę i kielnię, przerzucał… » więcej 2020-02-14, godz. 13:29 Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle... na egzamin z prawa jazdy![FILM, ZDJĘCIA] W dzisiejszej odsłonie cyklu "Gdzie Kacper nie może... Tam Justynę pośle..." Justyna Marcińska dzięki uprzejmości WORD Opole zmierzyła się z egzaminem… » więcej 2020-01-31, godz. 10:05 Gdzie Justyna nie może, tam Kacpra pośle... na szkolenie w policji! [FILM, ZDJĘCIA] Nadszedł kolejny piątek i czas zatem sprawdzić jak z zadaniem poradził sobie Kacper. A do łatwych to zadanie nie należało. I to wcale nie koniec jego z… » więcej 2020-01-24, godz. 12:50 Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle... morsować [FILM, ZDJĘCIA] To ten dzień, ten poranek kiedy wszystko się okaże! Czy Justyna pokonała lęk, aby wykonać zadanie od naszych słuchaczy? Czy i co zrobiła w cyklu "Gdzie… » więcej 2020-01-20, godz. 12:15 Gdzie Justyna nie może, tam Kacpra pośle, żeby... zaśpiewał Kacper Śnigórski usiłuje wykonać utwór pt. "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadły w Studiu M im. SBB Radia Opole. Wspierają go Agnieszka Kurenda-Szmit i Andrzej… » więcej 2020-01-13, godz. 10:46 Gdzie Kacper nie może, tam Justynę pośle, żeby... pograła » więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »