Radio Opole » Eurowybory 2019 » O Parlamencie Europejskim

O Parlamencie Europejskim

2019-05-19, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 8

Po Strasburgu oprowadza europoseł Sławomir Kłosowski
Jak po grudniowym zamachu przy placu Kleber wygląda dziś życie w centrum Strasburga? Gdzie i w jaki sposób mieszkańcy miasta spędzają swój wolny czas?

O codziennym życiu w Strasburgu oraz zaplanowanych na 26 maja wyborach do Parlamentu Europejskiego opowiada w ostatnim odcinku cyklu "Parlament Europejski od kuchni" Sławomir Kłosowski!
2019-05-12, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 7

Po Strasburgu oprowadza Sławomir Kłosowski
Gdzie w Strasburgu znajdują się Katedra Notre Dame oraz ratusz? Gdzie mieszkańcy Strasburga najchętniej spędzają swój wolny czas?

Odpowiedzi na te i inne pytania w kolejnym odcinku cyklu Radia Opole "Parlament Europejski od kuchni". Po Strasburgu oprowadza europoseł Sławomir Kłosowski!
2019-05-05, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 6

O Parlamencie Europejskim opowiada Sławomir Kłosowski
Gdzie w Parlamencie Europejskim znajdują się biura poselskie? Nad czym pracują w swoich biurach zasiadający w Parlamencie europosłowie? Do czego służy skrzynia w barwach maskujących i jak przebiega przepływ informacji pomiędyz poszczególnymi instytucjami Unii Europejskiej?

Odpowiedzi na te pytania poznacie w kolejnym odcinku cyklu "Parlament Europejski od kuchni". Oprowadza Sławomir Kłosowski!
2019-05-03, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 5

Po Parlamencie Europejskim oprowadza Sławomir Kłosowski
Jak poruszać się po Parlamencie Europejskim? Jaki jest jego układ architektoniczny? Dokąd prowadzą windy i ruchome schody? Którędy prowadzi szlak wycieczkowy po Parlamencie? Gdzie znajduje się najpopularniejsze miejsce w całym budynku?

Na te i inne pytania w kolejnym odcinku radiowego cyklu "Parlament Europejski od kuchni" odpowiada Sławomir Kłosowski!
2019-05-01, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 4

Po Parlamencie Europejski oprowadza Sławomir Kłosowski
Do czego służą niebieskie karty znajdujące się w sali obrad plenarnych Parlamentu Europejskiego? Jak przebiega głosowanie w czasie posiedzeń?

Na te i inne pytania w kolejnym odcinku radiowego cyklu "Parlament Europejski od kuchni" odpowiada Sławomir Kłosowski!
2019-04-28, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 3

Po Parlamencie Europejskim oprowadza Sławomir Kłosowski
Gdzie w Parlamencie Europejskim znajduje się sala posiedzeń plenarnych w której zasiadają europosłowie? Ile czasu na wypowiedź mają poszczególni politycy?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w trzecim odcinku nowego cyklu Radia Opole "Parlament Europejski od kuchni". Po Parlamencie oprowadza Sławomir Kłosowski.
2019-04-21, 10:30

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 2

Sławomir Kłosowski o Parlamencie Europejskim w Strasburgu
Jaką rolę w Parlamencie Europejskim pełnią media? Gdzie odbywają się konferencje prasowe i wywiady? Co stało się na jednym z mostków komunikacyjnych łączącym salę plenarną z częścią administracyją Parlamentu Europejskigo?

Odpowiedzi na te i inne pytania w kolejnym odcinku nowego cyklu Radia Opole "Parlament Europejski od kuchni". Po Parlamencie oprowadza Sławomir Kłosowski.
2019-04-14, 12:05

"Parlament Europejski od kuchni" odc. 1

Sławomir Kłosowski o Parlamencie Europejskim w Strasburgu
Gdzie znajduje się Parlament Europejski? Czym się zajmuje i jakie decyzje w nim zapadają? Nad czym pracują zasiadający w nim europosłowie?

Na te i inne pytania w nowym cyklu "Parlament Europejski od kuchni" Radia Opole odpowiada europoseł Sławomir Kłosowski. Na cykl w audycji "Mamy weekend" zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 10:15!

Zobacz także

2019-05-19, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 8 Jak po grudniowym zamachu przy placu Kleber wygląda dziś życie w centrum Strasburga? Gdzie i w jaki sposób mieszkańcy miasta spędzają swój wolny czas? O… » więcej 2019-05-12, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 7 Gdzie w Strasburgu znajdują się Katedra Notre Dame oraz ratusz? Gdzie mieszkańcy Strasburga najchętniej spędzają swój wolny czas? Odpowiedzi na te i… » więcej 2019-05-05, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 6 Gdzie w Parlamencie Europejskim znajdują się biura poselskie? Nad czym pracują w swoich biurach zasiadający w Parlamencie europosłowie? Do czego służy skrzynia… » więcej 2019-05-03, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 5 Jak poruszać się po Parlamencie Europejskim? Jaki jest jego układ architektoniczny? Dokąd prowadzą windy i ruchome schody? Którędy prowadzi szlak wycieczkowy… » więcej 2019-05-01, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 4 Do czego służą niebieskie karty znajdujące się w sali obrad plenarnych Parlamentu Europejskiego? Jak przebiega głosowanie w czasie posiedzeń? Na te i… » więcej 2019-04-28, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 3 Gdzie w Parlamencie Europejskim znajduje się sala posiedzeń plenarnych w której zasiadają europosłowie? Ile czasu na wypowiedź mają poszczególni politycy?… » więcej 2019-04-21, godz. 10:30 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 2 Jaką rolę w Parlamencie Europejskim pełnią media? Gdzie odbywają się konferencje prasowe i wywiady? Co stało się na jednym z mostków komunikacyjnych łączącym… » więcej 2019-04-14, godz. 12:05 "Parlament Europejski od kuchni" odc. 1 Gdzie znajduje się Parlament Europejski? Czym się zajmuje i jakie decyzje w nim zapadają? Nad czym pracują zasiadający w nim europosłowie? Na te i inne… » więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »