Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-08-19, 14:20 Autor: Marzena Śmierciak

Uciążliwy sąsiad w kamienicy w Kluczborku. Ma zasądzoną eksmisję, ale wyrok pozostaje na papierze

Sporne mieszkanie w Kluczborku [fot. Witold Wośtak]
Sporne mieszkanie w Kluczborku [fot. Witold Wośtak]
Jak bardzo jeden sąsiad może utrudniać życie całej kamienicy? Doskonale wiedzą o tym mieszkańcy jednego z budynków na kluczborskim Rynku.
Od około trzech lat mają problem z mężczyzną regularnie organizującym libacje alkoholowe. Do kamienicy, ale też do mieszkania może wejść praktycznie każdy, bo drzwi pozostają niedomykane, a poza tym "goście" znają kod do domofonu.

Dlaczego jak na razie nie ma wyjścia z sytuacji? Nas reporter Witold Wośtak odwiedził kamienicę, rozmawiał z mieszkańcami i wiceburmistrzem Kluczborka.
Posłuchaj relacji - autor Witold Wośtak

Zobacz także

2021-10-27, godz. 16:00, RTT - artykuły Zmiana organizacji ruchu wokół cmentarza na Półwsi w Opolu. MZK przygotuje więcej autobusów Przed kierowcami na Opolszczyźnie trudne dni. W związku z dniem Wszystkich Świętych, jak co roku podziewamy się ogromnego ruchu i korków wokół opolskich nekropoli. Aby bezpiecznie dojechać na groby bliskich policja oraz MZK przygotowują… » więcej 2021-10-26, godz. 16:00, RTT - artykuły Obwodnica Niemodlina: ćwiczenia służb ratowniczych przed otwarciem nowej drogi Policja, straż pożarna, inspekcja transportu drogowego oraz ratownicy medyczni wraz ze śmigłowcem LPR wzięli udział w dużych ćwiczeniach na nieotwartej, ale już wybudowanej obwodnicy Niemodlina. Scenariusz ćwiczeń zakładał, że… » więcej 2021-10-26, godz. 16:00, RTT - artykuły Sejmik: apel do Ministerstwa Zdrowia o tarczę dla służby zdrowia Blisko 12 milionów złotych muszą zwrócić opolskie szpitale do Narodowego Funduszu Zdrowia w związku z niewykonaniem zakontraktowanej działalności. Zarząd województwa oraz prowadzący te placówki mówią - nie było na to żadnych… » więcej 2021-10-25, godz. 16:00, RTT - artykuły Za tydzień Wszystkich Świętych. Spory ruch na cmentarzach Tydzień pozostał do dnia Wszystkich Świętych. Na opolskich cmentarzach widać już spory ruch odwiedzających groby bliskich. Trwa porządkowanie nagrobków i pierwsze zakupy kwiatów i zniczy. Niestety, w tym roku jest znacznie drożej… » więcej 2021-10-25, godz. 16:00, RTT - artykuły Remont DW 411 w Głuchołazach. Utrudnienia w ruchu jeszcze w tym tygodniu W najbliższą środę (27.10) rozpocznie się remont ulicy Wrocławskiej w Głuchołazach - to fragment drogi wojewódzkiej nr 411. Wykonawca prace rozpocznie od zrywania starej nawierzchni, co będzie oznaczać dla kierowców spore utrudnienia… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »