Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 14 czerwca 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
Szósty złoty medal dla zespołu Angelus Cantat. W audycji dyrygent Tadeusz Eckert opowie o jubileuszu, koncertowaniu za granicą m.in. w Czechach, Hiszpanii i Francji oraz o długich rozmowach w chórze i dźwiękach miłości.

Do słuchania w każdy czwartek od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

18:00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE
Bez wątpienia najważniejszymi wydarzeniami mijających dni są konsekwencje niedzielnych wyborów do europarlamentu. Opolszczyzna znów ma swojego deputowanego, co spowodowało konieczność wyboru nowych władz województwa. O tych zmianach, a także o nowym obrazie politycznych sił w kraju powiemy w piątkowe popołudnie. W programie spojrzymy także na ostatnie sondaże prezentujące poparcie dla rządu i dużych inwestycji oraz sympatię do polityków. Nie zabraknie też odniesienia do sejmowej dyskusji na temat zasad handlu w niedziele.

Do słuchania od 18:00 do 19:00 zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można kontaktować się mailowo:

daniel.klimczak@radio.opole.plTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »