Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 maja 2024 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" usłyszymy smaczną fuzję disco-popu z domieszką funkowo-soulowych wpływów. Pojawi się m.in. debiutująca artystka Nia Smith, która zachwyciła publiczność swoim najnowszym singlem, oprócz tego wspominać będziemy kultowy krążek Marvina Gaye wydany w maju 1971 roku, który na zawsze zmienił muzykę.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu: agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

13:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY W RADIU OPOLE
Otyłość to poważny problem zdrowotny. Można powiedzieć, że to choroba wagi ciężkiej, bo przyczynia się do różnego rodzaju schorzeń. Niestety pacjentów z otyłością przybywa, także wśród dzieci. Co istotne, choruje nie tylko ciało. Osoby z otyłością mogą zmagać się też z zaburzeniami związanymi z ich samopoczuciem psychicznym. Jakiego rodzaju? Jak psychicznie przygotować się do walki z otyłością? O tym wszystkim opowie w programie dr Ewelina Wojtarkowska-Forczek, psycholog z Poradni Leczenia Otyłości w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu.

Dodajmy, program będzie o godzinę krótszy w związku ze zbliżającymi się wyborami do europarlamentu i nadawaniem między 14:00 a 15:00 bloków wyborczych kandydatów.

Do słuchania od 13:00 do 14:00 zaprasza Marzena Śmierciak. Do autorki można napisać tu:

marzena.smierciak@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »