Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 1 marca 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
”Przychodzisz z gwiazd i tam wracasz. Decydujesz o sobie, masz sprawczości i w pełni wyrażasz siebie. Świat potrzebuje teraz decyzji pełnych empatii, miłości i czułości. A Ty jesteś piękny, dobry i kompletny. Nieważne jak Cię nazwą.” – tymi słowami wokalistka grupy Mikromusic Natalia Grosiak zapowiada swój pierwszy solowy album i najnowszy singiel „Jesteś piękny”.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

18:00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE
Kolejny tydzień upłynął pod znakiem przygotowań do wyborów samorządowych. W ostatnich dniach sporą niespodzianką okazała się zmiana politycznych planów byłej posłanki PiS Violetty Porowskiej. O pewnym zaskoczeniu można też mówić w kontekście Konfederacji, która wystawiła swojego kandydata na prezydenta Opola, a także zawiązała sojusz z Bezpartyjnymi Samorządowcami - a przynajmniej ich częścią. O prezydenturę w stolicy regionu nie powalczy natomiast Koalicja Obywatelska.

Sporo wydarzeń obserwowaliśmy także w krajowej polityce - to między innymi kolejna odsłona protestu rolników, czy prace sejmowych komisji śledczych. Między innymi o tych wydarzeniach porozmawiamy w naszym cotygodniowym cyklu.

Do słuchania od 18:00 do 19:00 zapraszają Daniel Klimczak i Ireneusz Prochera. Z autorami można kontaktować się mailowo:

daniel.klimczak@radio.opole.pl

ireneusz.prochera@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »