Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 lutego 2024 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W najnowszym utworze „Above All/Ponad Wszystko” opolska wokalistka Monika Lebich apeluje do słuchaczy „W Twoich rękach jest moc sprawcza, odmieńmy realia i zamiast tylko mówić o problemach społecznych, zadziałajmy!”.

Do słuchania od 23:05 do 01:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

18:00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE
To kolejny tydzień, który upłynął pod znakiem protestów rolników. W poniedziałek doszło do spotkania manifestujących z wojewodą. W naszym cotygodniowym podsumowaniu wydarzeń przypomnimy, co ustalono w trakcie rozmów. Nie zabraknie też wątków związanych z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. Jedną z największych niespodzianek jest decyzja poseł Katarzyny Czochary, która ogłosiła, że będzie ubiegać się o fotel burmistrza Prudnika. W programie zajrzymy też do sejmu, gdzie w tym tygodniu dyskutowano na temat przyszłości ministra sprawiedliwości, a także działalności komisji pod wodzą Antoniego Macierewicza, mającej zbadać przyczyny katastrofy pod Smoleńskiem.


Do słuchania od 18:00 do 19:00 zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można kontaktować się mailowo:

daniel.klimczak@radio.opole.pl


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »