Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 1 kwietnia 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
Dziś zapraszamy w muzyczną podróż pełną funkowych i disco-popowych dźwięków, momentami będzie też bardzo nastrojowo za sprawą Eda Sheeran'a i Alexandra Stewarta. Powiemy również o nowościach singlowych minionego tygodnia oraz o nadchodzących koncertach.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu:
agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
7:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE
Na ryby wyruszymy z Polskim Związkiem Wędkarskim! Przed nami premiera nowego cyklu na antenie Radia Opole. Mamy atrakcyjne nagrody dla naszych słuchaczy. Na początek na zachętę... 20 kilogramów zanęty. Aby wziąć udział w konkursie należy zadzwonić pod numer telefon 774 541 541. Ponadto pozmawiamy o afrodyzjakach. Jakie rośliny podnoszą libiodo? O tym opowie fitoterapeutka Dominika Bujara. Zapraszamy!

W audycji także:
9:10 Obieżyświat – Barbara Tyslik
  • W magazynie Obieżyświat, muzealnicy w opolskim skansenie; Anna Bannert i Krystian Czech, wspominając wielkopostne śląskie zwyczaje wyjaśnią również dlaczego jutro, w Niedzielę Palmową, warto odwiedzić Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu – Bierkowicach. Po emisji magazynu, jego dźwiękowy zapis uzupełniony zdjęciami, zostanie udostępniony na stronie internetowej Radia Opole, w zakładce Obieżyświat.

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
10:10 Brodka - Ten
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »