Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 marca 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" nasze tętno przyspieszy za sprawą disco- popowych brzmień doprawionych r&b i soulem. W ostatnim czasie na rynku muzycznym pojawiło sporo nowości singlowych i wydawniczych dlatego z pewnością nie zabraknie ich w naszym programie, ponadto przypomnimy dorobek kilku artystów, którzy po latach przerwy wracają na muzyczne sceny.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu:
agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 CAŁY NASZ SPORT
W audycji będziemy dla Państwa relacjonowali dwa spotkania. Od godziny 15.00 będziemy śledzili poczynania szczypiornistów Gwardii Opole, którzy w 20. kolejce Superligi zagrają w Stegu Arenie z Górnikiem Zabrze. O tej samej porze w Brzegu piłkarze Stali w ramach 21. kolejki 3. ligi zmierzą się ze Ślęzą Wrocław.

Następnie skupimy się na eliminacjach do piłkarskich mistrzostw Europy. Polacy swój pierwszy grupowy mecz rozegrali w piątek w Pradze przeciwko Czechom. Wysłuchamy komentarzy po tym spotkaniu.

Sporo czasu poświęcimy również siatkówce. Przed zespołami występującymi w Pluslidze jedne z ostatnich meczów fazy zasadniczej.

Nie zabraknie informacji z innych aren świata, Europy i kraju.

Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza Mariusz Chałupnik wraz z zespołem: Kacprem Śnigórskim, Jakubem Bielem oraz Grzegorzem Frankowskim. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »