Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 2 października 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Klasyczne spotkanie z progresywnym rockiem, jednak z nieco przewrotnym kontekstem. Głównie kojarzymy bowiem mistrzów tego nurtu z rozbudowanymi suitami, które owszem, usłyszymy, ale w połączeniu z krótkim, często zupełnie odmiennymi piosenkami, jakie grupy te równocześnie nagrywały, żartobliwie, dla chwili oddechu lub złapania dystansu? Niezależnie od odpowiedzi, wyszły im utwory naprawdę wyjątkowo urokliwe.

Od 22:05 do 01:00 w nocy do słuchania zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
21:00 CAŁY NASZ SPORT
  • Rozpoczniemy od dzisiejszej (01.10) rywalizacji koszykarzy Weegree AZS Politechniki Opolskiej z Decką Pelplin. Mecz przy ul. Prószkowskiej rozegrany został w ramach 2. kolejki Suzuki 1. Ligi Mężczyzn.
  • Później porozmawiamy o pierwszym meczu w nowym sezonie siatkarzy kędzierzyńskiej ZAKSY z AZS Olsztyn i wieczornym spotkaniu PSG Stali Nysa ze Ślepskiem Malow Suwałki.
  • Wrócimy także do sobotnich meczów III ligi piłki nożnej. Wszystkie opolskie drużyny grały tym razem przed własną publicznością.
  • W audycji podsumujemy również ostatnie ligowe spotkania futsalistów Dremana Opole Komprachcice i piłkarzy ręcznych Gwardii Opole.

Od 21:00 do 22:00 do słuchania zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »