Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 lipca 2021 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Sopot 76
Podczas festiwalu sopockiego występowały nie tylko zagraniczne gwiazdy (chociaż niewątpliwie były wielką atrakcją i jego wyróżnikiem), ale również rodzimi artyści i właśnie taki przegląd sopockich przebojów mamy na prezentowanej płycie.

Opole 76
Płyta z tego samego roku, co sopockie przeboje, więc niezwykle ciekawe jest, w takim zestawieniu, nie tylko ich porównanie, ale też prześledzenie tego, co było wówczas w muzyce popularne.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
O profilaktyce nowotworów porozmawiamy w pierwszej godzinie programu. Opolskie Centrum Onkologii zaprasza na Białą Sobotę. Będzie można skonsultować się z lekarzami oraz zrobić badania. O tym wszystkim powie dyrektor szpitala - Marek Staszewski. Ponadto zapowiemy ciekawe wydarzenia muzyczne, a nasze studio jak co środę odwiedzi Małgorzata Ślusarczyk. Ponadto zapowiemy powieść w odcinkach pt. "Ostre cięcie" Adama Budzika, której premiera na naszej antenie już w przyszłym tygodniu!

W audycji również:
10:10 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk
  • Powiemy parę słów na temat kończącej się w Nysie 8. Międzynarodowej Akademii Wiolonczelowej. Sprawdzimy też czy w tym roku Międzynarodowy Kurs Muzyczny zawita w różne zakątki Opolszczyzny.
11:35 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
11:45 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:05 do 12:00 - w zastępstwie Agnieszki Wawer-Krajewskiej i Wiesława Kolbusza - zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »