Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 6 maja 2021 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Przypomnimy emocje, jakie towarzyszyły młodzieży z Opola, Nysy i Częstochowy podczas wielkiej trasy polsko-litewskiej uświetniającej "Urodziny Mistrza Stanisława". Kolejną rocznicę urodzin kompozytora uczcimy ponadto wsłuchując się w pierwsze, dokonane na instrumentach historycznych, nagranie jednoaktowej opery "Flis".

Do słuchania w każdą środę od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

12:00 PROSTO Z SEJMU. POŁUDNIOWA LOŻA RADIOWA
Posłem na Sejm IX kadencji z list SLD w okręgu opolskim (w ramach porozumienia między ugrupowaniami lewicowymi) została Marcelina Zawisza, pierwsza wiceprzewodnicząca Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy. Natomiast marszałek Włodzimierz Czarzasty uruchomienie swojego Biura Poselskiego w Opolu argumentował m.in. brakiem posła Nowej Lewicy na Opolszczyźnie.

O reprezentację w parlamencie ugrupowań lewicowych z regionu, Magdalena Ogórek w cyklu Prosto z sejmu zapyta Andrzeja Szejnę, wiceprzewodniczącego SLD. Nie zabraknie również pytań o Krajowy Plan Odbudowy.

Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 12:05 do 13:00 zapraszają Magdalena Ogórek i Joanna Matlak. Z Joanną Matlak można kontaktować się mailowo: joanna.matlak@radio.opole.pl

Magdalena Ogórek, Joanna Matlak
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »