Radio Opole » Patronaty - polecamy
2024-06-19, 09:12 Autor: Agnieszka Lubczańska

Przyjdź w niedzielę na Pl. Wolności i dołącz do "Kolorowego DOMU"!

Festyn Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym na placu Wolności w Opolu [fot. Witold Wośtak]
Festyn Fundacji DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym na placu Wolności w Opolu [fot. Witold Wośtak]
Ten festyn to już tradycja i trudno wyobrazić sobie, by miałoby go wiosną w Opolu nie być. Już po raz 29. organizuje go Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.06) na Placu Wolności. Potrwa od godz. 12:00 do 18:00.
Dla podopiecznych fundacji to wydarzenie o głębokim znaczeniu terapeutycznym - ważny dzień, kiedy mogą zaprezentować efekty swojej twórczej pracy szerszej publiczności, pokazać osobiście wyroby artystyczne, które na co dzień powstają w pracowniach Fundacji DOM i po prostu się spotkać.

W tym roku festyn przebiegnie pod hasłem "Kolorowy DOM", co nawiązuje do nowego, dużego projektu fundacji - budowy mieszkań wspomaganych dla osób z niepełnosprawnościami. Budynek przekazany przez miasto wymaga generalnego remontu, a podczas festynu będzie można usłyszeć więcej o tym przedsięwzięciu, poznać dotychczasowych sponsorów i dowiedzieć się, jak można wesprzeć ten ważny projekt.

Na uczestników czekać będą warsztaty, występy artystyczne, stoiska z rękodziełem, loteria, pokaz żonglerki, pokazy tańca, gry i zabawy dla dzieci oraz pyszne jedzenie. Na scenie wystąpią m.in.: Zespół Na Górze, Anastazja Dziedzic, Zespół Pieśni i Tańca z Opola czy Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chrząstowic. Nie zabraknie także informacji o możliwościach wsparcia oraz spotkań z osobami, które już skorzystały z pomocy fundacji.

Dowiedz się więcej o Fundacji DOM.

Radio Opole 29. Festyn Fundacji Dom objęło patronatem medialnym.
Plakat z programem Festynu Fundacji DOM
Plakat

Patronaty - polecamy

2024-07-22, godz. 15:07 Piłka w strażackim stylu, czyli wasserball w Przechodzie już w weekend Zadanie proste nie jest, jakby mogło się wydawać, ale cel jeden - strumieniem wody ze strażackiego węża wbić jak najwięcej bramek. Mowa o wasserballu -… » więcej 2024-07-22, godz. 13:05 Zbliża się XVII Zlot Motocyklowy w Prudniku. Radio Opole będzie na miejscu! „Wszystko dopięte na ostatni guzik!” - zapewniają organizatorzy zlotu motocyklowego, który już po raz 17. odbędzie się w Prudniku. Trzydniowa impreza… » więcej 2024-07-19, godz. 09:05 Lang Team wspiera Fundację im. Ryszarda Szurkowskiego Lang Team wspiera Fundację im. Ryszarda Szurkowskiego - jednego z najwybitniejszych polskich kolarzy, która nie tylko dba o pamięć po sportowcu, ale i tworzy… » więcej 2024-07-18, godz. 14:15 Kto wystąpi na Tarnograniu? Znamy program! Festiwal już 27 lipca w Tarnowcu DonGURALesko i Sidnej Polak będą w tym roku gwiazdami Festiwalu Zespołów Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”. Swoje koncerty zagrają także Depech Mode… » więcej 2024-07-18, godz. 10:43 III Memoriał Grzegorza Lachowicza Przyjaciele z boiska zmarłego w marcu 2021 roku prezesa futsalowego klubu z Komprachcic Grzegorza Lachowicza po raz trzeci spotkają się, by wziąć udział… » więcej 2024-07-17, godz. 10:06 Wakacyjny Koncert Gwiazd Skolim, Defis, Miły Pan, After Party, Camasutra, Topky, Mejk, Oskaro i Wonders - to ekipa, która już 27 lipca wystąpi w Amfiteatrze NCPP w Opolu w ramach Wakacyjnego… » więcej 2024-07-16, godz. 15:54 „Zanurz ręce w historii” na warsztatach archeologicznych Wakacyjne warsztaty archeologiczne „Zanurz ręce w historii” - to propozycja Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych. Uczestnicy mają okazję przekonać się… » więcej 2024-07-16, godz. 09:51 Jubileuszowy Master Truck Show Już po raz 20. lotnisko Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola stanie się miejscem, gdzie zjadą najpiękniej tuningowane ciężarówki i inne… » więcej 2024-07-15, godz. 12:30 Spotkanie z Danutą Hasiak w Opolu „Zacznij żyć własnym życiem” pod takim tytułem w środę 24 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbędzie się spotkanie z Danutą Hasiak… » więcej 2024-07-15, godz. 10:07 Festiwal "Kropka" w Głuchołazach Cztery koncerty muzyki poetyckiej, turystycznej, studenckiej w wykonaniu zarówno gwiazd, jak i adeptów do Krainy Łagodności w perełce Gór Opawskich - to… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »