Radio Opole » Patronaty - polecamy
2024-06-19, 10:38 Autor: Agnieszka Lubczańska

Jak wdrożyć zasady ESG w firmie, dowiedzą się uczestnicy Opolskiego Kongresu ESG

Jak wdrożyć zasady ESG w firmie, dowiedzą się uczestnicy Opolskiego Kongresu ESG [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak wdrożyć zasady ESG w firmie, dowiedzą się uczestnicy Opolskiego Kongresu ESG [fot. https://pixabay.com/pl]
Forum poświęcone wymianie wiedzy i doświadczeń dla wszystkich zaangażowanych w zrównoważony rozwój województwa opolskiego i regionu w kontekście kryteriów ESG (Environmental, Social, Governance) odbędzie się już w najbliższy czwartek (20.06) na Zamku w Mosznej.
W programie kongresu znajdą się wystąpienia prelegentów mających na co dzień styczność ze środowiskiem ESG. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, dobrymi praktykami oraz wyzwaniami stojącymi przed organizacjami dążącymi do zrównoważonego rozwoju.

Spotkanie rozpocznie wykład inauguracyjny pt. "Przyszłość ESG w Polsce, po którym odbędzie się panel dyskusyjny na temat wyzwań i szans dla województwa opolskiego i regionów w Polsce w kontekście ESG. Budownictwo, przemysł, rolnictwo i energetyka – to cztery sekcje tematyczne, w których będzie przebiegał kongres. Następnie odbędzie się panel "Zielone finanse", a spotkanie zakończą warsztaty praktyczne.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Uniwersytetu Opolskiego. Radio Opole Opolski Kongres ESG objęło patronatem medialnym.

O wydarzeniu Iwona Tokarska rozmawiała w Magazynie ekonomicznym z dr Sabiną Wyrwich-Płotką, prezes Fundacji Uniwersytetu Opolskiego - zobacz tu.
Plakat Opolskiego Kongresu ESG

Patronaty - polecamy

2024-07-22, godz. 15:07 Piłka w strażackim stylu, czyli wasserball w Przechodzie już w weekend Zadanie proste nie jest, jakby mogło się wydawać, ale cel jeden - strumieniem wody ze strażackiego węża wbić jak najwięcej bramek. Mowa o wasserballu -… » więcej 2024-07-22, godz. 13:05 Zbliża się XVII Zlot Motocyklowy w Prudniku. Radio Opole będzie na miejscu! „Wszystko dopięte na ostatni guzik!” - zapewniają organizatorzy zlotu motocyklowego, który już po raz 17. odbędzie się w Prudniku. Trzydniowa impreza… » więcej 2024-07-19, godz. 09:05 Lang Team wspiera Fundację im. Ryszarda Szurkowskiego Lang Team wspiera Fundację im. Ryszarda Szurkowskiego - jednego z najwybitniejszych polskich kolarzy, która nie tylko dba o pamięć po sportowcu, ale i tworzy… » więcej 2024-07-18, godz. 14:15 Kto wystąpi na Tarnograniu? Znamy program! Festiwal już 27 lipca w Tarnowcu DonGURALesko i Sidnej Polak będą w tym roku gwiazdami Festiwalu Zespołów Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”. Swoje koncerty zagrają także Depech Mode… » więcej 2024-07-18, godz. 10:43 III Memoriał Grzegorza Lachowicza Przyjaciele z boiska zmarłego w marcu 2021 roku prezesa futsalowego klubu z Komprachcic Grzegorza Lachowicza po raz trzeci spotkają się, by wziąć udział… » więcej 2024-07-17, godz. 10:06 Wakacyjny Koncert Gwiazd Skolim, Defis, Miły Pan, After Party, Camasutra, Topky, Mejk, Oskaro i Wonders - to ekipa, która już 27 lipca wystąpi w Amfiteatrze NCPP w Opolu w ramach Wakacyjnego… » więcej 2024-07-16, godz. 15:54 „Zanurz ręce w historii” na warsztatach archeologicznych Wakacyjne warsztaty archeologiczne „Zanurz ręce w historii” - to propozycja Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych. Uczestnicy mają okazję przekonać się… » więcej 2024-07-16, godz. 09:51 Jubileuszowy Master Truck Show Już po raz 20. lotnisko Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi koło Opola stanie się miejscem, gdzie zjadą najpiękniej tuningowane ciężarówki i inne… » więcej 2024-07-15, godz. 12:30 Spotkanie z Danutą Hasiak w Opolu „Zacznij żyć własnym życiem” pod takim tytułem w środę 24 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbędzie się spotkanie z Danutą Hasiak… » więcej 2024-07-15, godz. 10:07 Festiwal "Kropka" w Głuchołazach Cztery koncerty muzyki poetyckiej, turystycznej, studenckiej w wykonaniu zarówno gwiazd, jak i adeptów do Krainy Łagodności w perełce Gór Opawskich - to… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »