Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-09-27, 14:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

V Krajowy Kongres Sekretarzy

V Krajowy Kongres Sekretarzy [fot. https://pixabay.com/pl/]
V Krajowy Kongres Sekretarzy [fot. https://pixabay.com/pl/]
Integracja środowiska sekretarzy, wymiana doświadczeń oraz debata wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych - to główne cele Krajowego Kongresu Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie od 28 do 29 września. Kongres będzie realizowany w formule hybrydowej, co oznacza, że będzie można w nim uczestniczyć także poprzez profesjonalną platformę on-line.

W tym roku kongres będzie poświęcony głównie aspektowi funkcjonowania samorządu w rzeczywistości pandemicznej. Szczegóły programu można znaleźć w zamieszczonym poniżej załączniku.
2 dni merytorycznych i networkingowych spotkań, 3 równoległe sceny wystąpień merytorycznych, ponad 50 prelegentów, ekspertów, gości z kraju i ze świata, blisko 40 merytorycznych spotkań stacjonarnych i zdalnych, debaty, wykłady, panele dyskusyjne, wystąpienia eksperckie oraz warsztaty praktyków, a do tego strefa EXPO - tak w skrócie wygląda program wydarzenia.

Celem spotkań będzie zastanowienie się nad tym, jak poradzić sobie w stale zmieniającej się rzeczywistości oraz jak zastosować nowoczesne metody zarządzania i budować otwarty i przejrzysty samorząd. Wśród gości i prelegentów będą przedstawiciele strony rządowej i samorządowej, eksperci, przedstawiciele środowiska biznesowego. Będzie okazja wysłuchania wniosków menadżerów urzędów z całego świata, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami dostosowania realizowanych usług podczas pandemii. Podjęte zostaną liczne tematy związane z zarządzaniem jednostką z uwzględnieniem pracy zdalnej, kontroli zarządczej, ochrony danych osobowych, elektronizacji usług publicznych i wielu innych ważnych dla samorządów zagadnień.

Więcej informacji na temat V Krajowego Kongresu Sekretarzy można znaleźć na stronie: www.kongressekretarzy.pl.

Głównym organizatorami kongresu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z Krajową Radą Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego Polski. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Banner

Patronaty - polecamy

2021-10-15, godz. 18:43 Rusza kampania „Różowe Opole Kobiet Sukcesu. Pokonaj Raka – profilaktyka, wparcie i edukacja” Różowe Opole to kampania edukacyjna, skierowana do kobiet i ich bliskich, której celem jest zwiększenie wiedzy mieszkanek Opola i Opolszczyzny na temat ich… » więcej 2021-10-14, godz. 16:17 "Bach vs. Händel, czyli spotkanie, którego nie było" - pierwszy koncert już w niedzielę! 'Bach vs. Händel, czyli spotkanie, którego nie było' - to cykl koncertów poświęcony twórczości dwóch gigantów muzyki barokowej: Johannowi Sebastianowi… » więcej 2021-10-14, godz. 14:44 Przed nami Wojewódzki Dzień Szefa Kuchni – zapowiada się kolorowo i pysznie! Nauczyciele przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej województwa opolskiego zapraszają na kulinarny tydzień z okazji przypadającego 20 października… » więcej 2021-10-13, godz. 21:06 V Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie V Gala Opolszczyzna Aktywna Społecznie już w najbliższy poniedziałek (18.10) w Filharmonii Opolskiej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. » więcej 2021-10-13, godz. 19:41 Grażyna Łobaszewska gwiazdą X Festiwalu w Klimatach Bluesa i Rocka w Komprachcicach Promowanie starych, dobrych gatunków muzycznych przez doświadczonych muzyków oraz wychodzenie naprzeciw młodym i ambitnym zespołom poszukującym inspiracji… » więcej 2021-10-11, godz. 15:13 Dzień otwarty zajezdni MZK Opole już w sobotę! Zwiedzanie zajezdni, poznanie tajników pracy dyspozytora i kierowcy oraz pierwsze szlify w obsługiwaniu autobusu - przed nami Dzień Otwarty Zajezdni MZK w Opolu… » więcej 2021-10-11, godz. 14:35 Tydzień pełen koncertów w opolskiej filharmonii Filharmonia Narodowa, koncert kameralny i powrót 'Koncertów rodzinnych' - w Filharmonii Opolskiej zapowiada się tydzień pełen wydarzeń. » więcej 2021-10-11, godz. 13:26 Koncert "W hołdzie św. Janowi Pawłowi II" w szkole muzycznej w Opolu 'W hołdzie św. Janowi Pawłowi II' to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek (15.10) w Sali Koncertowej im. Stanisława Śmiełowskiego… » więcej 2021-10-07, godz. 14:19 Zbliża się XXV Jubileuszowy Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej „Tobie Polsko” – zgłoszenia tylko do 1… Gmina Olszanka już po raz 25. zaprasza na wyjątkowy przegląd muzyczny „Tobie Polsko”, który od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. » więcej 2021-10-06, godz. 15:31 "Oddaj z kości garść miłości" - tak IX Liceum Ogólnokształcące w Opolu zachęca do oddania szpiku Od trzech lat październik, jest miesiącem świadomości idei dawstwa szpiku. W związku z tym, Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna IX”, postanowiło wśród… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »