Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-05-27, 16:07 Autor: Agnieszka Lubczańska

Polska Noc Kabaretowa zawita do Opola

Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2 [fot. materiały organizatora]
- Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo! – tak zachęcają do obejrzenia Polskiej Nocy Kabaretowej 2021 Reaktywacja jej organizatorzy. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 10 czerwca w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Bilety już w sprzedaży!

Na scenie artyści z samej czołówki: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w ekipie - Szymon Łątkowski. Po raz pierwszy w roli prowadzących - Kabaret K2. Wydarzenia przebiegać będą w studiu telewizji śniadaniowej, w której zaserwowana zostanie dawka aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było. Scenariusz Polskiej Nocy Kabaretowej złożony będzie z samych premierowych skeczy. Organizatorzy zapewniają, że stęsknieni dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy nie będą zawiedzeni, a wszystko zostanie zaprezentowane w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Impreza trwa około 4 godzin (w tym 15-minutowa przerwa).


Bilety dostępne są na stronie: https://kabaretowebilety.pl


Organizatorem Polskiej Nocy Kabaretowej jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat. Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Patronaty - polecamy

2021-09-24, godz. 13:09 Festyn charytatywny w Gąsiorowicach już w tę sobotę. Przyjdź i pomóż chorej Oliwce Występy artystyczne, malowanie twarzy, tatuaże oraz pyszne regionalne jedzenie - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców wsi Gąsiorowice… » więcej 2021-09-23, godz. 15:30 Festiwal Reportażu Sportowego „Patyk” po raz drugi nagrodzi najlepszych twórców! TVP3 Opole zaprasza na II Festiwal Reportażu Sportowego PATYK, który odbędzie się w dniach 23 - 25 września w Studenckim Centrum Kultury Opolu. Na miłośników… » więcej 2021-09-22, godz. 15:03 Łap RAP! – rusza projekt MPP w Opolu! Wśród prowadzących warsztaty Jarecki i DJ BRK! Łap RAP!, to interdyscyplinarny projekt edukacyjny, którego ideą jest zaprezentowanie bogatego i zróżnicowanego dorobku kultury hip-hopowej. Organizatorom… » więcej 2021-09-22, godz. 08:27 Rusza cykl Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych Już w najbliższy weekend ruszy piąta edycja Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych. W programie wędrówki po znanych i nieznanych miejscach w Opolu… » więcej 2021-09-20, godz. 20:19 Golec uOrkiestra na finał pikniku "W zdrowym ciele zdrowy duch", podczas którego będzie można się zaszczepić Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka zaprasza w najbliższą sobotę (25.09) na piknik pod nazwą 'W zdrowym ciele zdrowy duch'. Wydarzenie odbędzie się… » więcej 2021-09-20, godz. 19:43 Praca badawczo-terenowa Magdaleny Poprawki Magdalena Poprawka z grupy Opolskie Dziouchy odwiedza twórców ludowych na Opolszczyźnie i zbiera informacje dotyczące wzoru opolskiego. Jest laureatką stypendium… » więcej 2021-09-20, godz. 16:18 Jubileusz 70-lecia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji miały miejsce wykłady otwarte, wydany został pamiątkowy… » więcej 2021-09-20, godz. 14:13 III Opolski Kongres Młodzieży startuje już w piątek 'Nie jesteś sam!' - to hasło przewodnie III Opolskiego Kongresu Młodzieży, którego w tym roku tematem przewodnim będzie zdrowie psychiczne młodych osób… » więcej 2021-09-20, godz. 12:04 5. Festiwal Kultur i Języków Świata - zobacz, co w programie! Cztery spotkania autorskie w Ogrodzie WBP, do tego spotkania on-line z gośćmi z zagranicy (wszystkie będą do obejrzenia na Facebooku biblioteki) i wreszcie… » więcej 2021-09-17, godz. 12:05 Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza na Dzień Weterana w Opolu Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ zaprasza wszystkich mieszkańców Opola na uroczystości z okazji 20-lecia działania SKMP ONZ, obchody z okazji… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »