Radio Opole » Poranna rozmowa Radia Opole » Poranna rozmowa Radia Opole » Jakub Dubik o tegorocznym Banku Talentów
2022-11-10, 08:51 Autor: Ireneusz Prochera

Jakub Dubik o tegorocznym Banku Talentów

Jakub Dubik o tegorocznym Banku Talentów
- W ramach programu staramy się niwelować te braki, których sami jako młodzi muzycy doświadczyliśmy w czasie nauki w szkole muzycznej czy na studiach. I chyba nam to wcale tak źle nie wychodzi, bo to już 3 edycja opolskiego Banku Talentów - tak mówił o rozpoczynającej się właśnie ( 10.11) pomysłodawca i organizator imprezy Jakub Dubik.
W ramach opolskiego Banku Talentu uzdolniona młodzież w wieku 11-21 dostanie w ciągu najbliższych dni sporo wsparcia od innych muzyków i nie tylko.

- Wydawała nam się, że im szerzej będziemy młodych ludzi edukować i dawać im szansę spotkań z osobami, które mogą być dla nich arcy-inspirujące, tym lepiej - dodał Jakub Dubik, odnosząc się do składu prelegentów, z którymi będzie można się spotkać w czasie otwartych spotkań w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu.

Koncert finałowy będzie transmitowany na antenie Radia Opole od godz. 19:00 w ramach audycji, którą poprowadzą ze Stegu Areny Tomasz Wojtyłko i Małgorzata Ślusarczyk. Od poniedziałku (14 listopada) do piątku (18 listopada) w audycjach muzycznych Radia Opole będzie okazja posłuchania rozmów z goszczącymi w Opolu prelegentami oraz profesorami Opolskiego Banku Talentów.

Zobacz także

2023-01-17, godz. 09:15 Adrian Zandberg o roli Lewicy w polityce po wyborach - Nie mam wątpliwości, że żeby posprzątać w polskich sądach, to musi się zmienić władza. Ta ustawa, mam nadzieję, przybliży nas do tego, by w najbliższych… » więcej 2023-01-16, godz. 08:17 Tomasz Kostuś: Zakładałem, że jedność zostanie utrzymana - Ja w ich głowach nie siedzę i nie wiem dlaczego wycofali się z tych porozumień - powiedział Tomasz Kostuś poseł Platformy Obywatelskiej. W Porannej Rozmowie… » więcej 2023-01-15, godz. 08:30 Starosta prudnicki Radosław Roszkowski o budowie placówek opiekuńczo-wychowawczych Samorządy powiatowe mają wedle nowych przepisów obowiązek zapewnienia miejsc dla młodych osób pozbawionych opieki rodzicielskiej. Jednym ze sposobów jest… » więcej 2023-01-14, godz. 08:35 Mł. asp. Przemysław Kędzior o teście sprawności w policji i kolejnej fali oszustw seniorów Jaka trzeba mieć sprawność fizyczną, by można było myśleć o karierze policjanta? Nie ma lepszego sposobu, by samodzielnie się o tym przekonać podczas… » więcej 2023-01-13, godz. 08:52 Violetta Porowska: Dzisiaj wydarzy się długo oczekiwany cud i ustawa zostanie przegłosowana - Możemy uznać, po tym co się wydarzyło na komisji sprawiedliwości, gdzie Solidarna Polska opowiedziała się przeciwko, że nowelizacji Ustawy o Sądzie… » więcej 2023-01-12, godz. 09:54 Oszańca: Setki tysięcy rodziców mogą spać spokojnie łącznie z prominentnymi politykami PiS - To oznacza, że setki tysięcy rodziców mogą spać spokojnie łącznie z prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości, gdzie jak wiemy, też zapisywali… » więcej 2023-01-11, godz. 09:18 Tomasz Kaliszan: Prezydent Opola mówi o tym, że ma źródło finansowania trasy średnicowej, a nie potrafi znaleźć… - Chcielibyśmy poznać szczegóły planu budowy trasy średnicowej w Opolu - powiedział w Porannej Rozmowie Radia Opole opolski radny Platformy Obywatelskie… » więcej 2023-01-10, godz. 09:37 Jerzy Naszkiewicz o "Czystym Powietrzu": Wielu zastanawia się, czy nie wycofać wniosku i nie złożyć go wg nowych … - Widzimy zwiększone zainteresowanie programem Czyste Powietrze, który od nowego roku funkcjonuje na nowych zasadach - powiedział w "Porannej Rozmowie Radia… » więcej 2023-01-09, godz. 08:39 Michał Nowak: Nie za bardzo jest skąd brać pieniądze na średnicówkę, no chyba, że może Pan prezydent chce ECO… - Moim zdaniem koszt budowy trasy średnicowej może być większy niż 200 mln złotych - powiedział w Porannej Rozmowie Radia Opole Michał Nowak, szef klubu… » więcej 2023-01-08, godz. 09:00 Artur Żurakowski: Na Motocyklowe Kolędowanie przyjedzie Andrzej "E-mol" Kowalczyk - Jakoś nam to wychodzi, robimy to już szesnasty raz, śpiewanie nie jest tu najważniejsze - powiedział w Porannej Rozmowie Radia Opole Artur Żurakowski… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »