Radio Opole » Muzyka » Aktualności muzyczne

Aktualności muzyczne

2016-02-12, 09:00 Autor: Mariusz Majeran

W Studiu M Radia Opole kolejny piątkowy koncert z udziałem publiczności

Koncert zespołu Simon i Terapeuci [fot. archiwum zespołu]
Koncert zespołu Simon i Terapeuci [fot. archiwum zespołu]
Nietypowe instrumenty, żywiołowa muzyka i jak najbardziej folkowe piosenki czekają na naszych słuchaczy w piątkowy wieczór w studiu koncertowym i na antenie Radia Opole.
Tradycją stało się zapraszanie na koncerty - transmitowane ze Studia M - publiczności. Tym razem w piątek (12.02) o godzinie 19:00 zabrzmi grupa Simon i Terapeuci z Pszczyny.

- Usłyszymy ciekawe brzmienie na nietypowych instrumentach - mówi Jacek Mielcarek, muzyk i pomysłodawca koncertu.

Zespół tworzy ośmiu artystów, większość z nich nie tylko gra na kilku instrumentach, ale także śpiewa.

Koncert dziś (12.02) o godzinie 19.00 w Studiu M Radia Opole i na naszej antenie w audycji "Rewiry kultury".
Jacek Mielcarek

Zobacz także

2020-12-16, godz. 12:34, Patronaty - polecamy Cykl wspomnień „Wielcy nieobecni” W każdy piątek w samo południe premiera nowego odcinka. Cykl wspomnień „Wielcy nieobecni” to propozycja dla wszystkich chętnych odkrywania wyjątkowych polskich twórców i wykonawców, których nie ma już z nami. » więcej 2020-12-15, godz. 06:29, Kultura i rozrywka Zakuka wyróżniona na międzynarodowym festiwalu Opolska formacja Zakuka łączy opolskie pieśni ludowe ze współczesnym brzmieniem. Zespół za swoją koncertową działalność otrzymał nagrodę i tytuł Opolskiej Marki 2019. A teraz został zauważony przez jury XXX Międzynarodowego… » więcej 2020-12-13, godz. 18:06, Kultura i rozrywka Pieśni patriotyczne w nowych aranżacjach zabrzmiały w Studiu M im. SBB. Okazją była 39. rocznica wprowadzenia stanu wojennego [ZDJĘCIA] Białostocka formacja The Dziemians wystąpiła w Studiu M imienia SBB Radia Opole. Tym razem lider zespołu i wokalista Maciej Dziemiańczuk przygotował zestaw pieśni patriotycznych. Obok niego na scenie śpiewała również jego żona… » więcej 2020-12-11, godz. 13:30, Kultura i rozrywka Gramy dla Püdla - koncert w internecie. "Po prostu zagrać z serca" Gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej zagrają w koncercie charytatywnym 'Gramy dla Püdla '. Koncert w formule live streaming na rzecz artysty, lidera zespołu Püdelsi - Andrzeja “Püdla” Bieniasza w sobotę (12.12) o godzinie 19.00. » więcej 2020-12-10, godz. 21:23, Kultura i rozrywka Jazz zabrzmiał w studiu M imienia SBB Radia Opole. Za nami koncert EABS [ZDJĘCIA] Energia, spontaniczność muzyków i improwizacja muzyczna zabrzmiały w legendarnym Studiu M imienia SBB w Radiu Opole. Bez publiczności zagrała wrocławska formacja EABS. Koncerty tego zespołu cieszą się niezmienna popularnością. » więcej
96979899100101102
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »